Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 173 174 175 [176] 177 178 179 > >>
jojo mrtvy. Samo se to dohromady neda, to kluci musi chtit ......
Co s tím budeme dělat? Přece se na to nevykálíme v půlce slušně rozjetý sezony. Michale jak je v mateřském klubu?
Je, je to tady mrtvý jako celý Borecký fotbal.
Je to tady nějaké mrtvé.........
AHOJ VIKY PLES BYL DOBRÝ MŮŽEŠ SE PŘESVĚDČIT: http://fkborek.rajce.idnes.cz/
Ještě vzkaz pro Korbiho. Držim pěsti, ať se ti daří ještě líp jak u nás. Jsi fakt dobrej. Jen tak dál a pozdravuj fanynky, které odejdou s tebou.
Nazdárek hošíci. Tak jakej byl ples. Jak se vám Plesalo? Byla nějaká pořádná akce? Co dnešní trénink? Jsem opět v práci, no co se dá dělat. Tak zdar a v úterý v hale. Snad nás bude víc, když Korbi s námi už nebude.
Hale napisu mail jo?Nechce se mi sem moc psat... Tobe nic nevadi??? Tak to je fajn...
mě nevadí skoro nic
docela rychli,tak to ja napisu,jestli ti to teda nevadi
tak třeba 732120610
no na Borek se mi fakt nechce... tak nekdy jindy... treba nejake cislo nebo maila by na tebe nebylo?? kdyby to bylo nekde jinde,jela bych hned,i kdyz nevim nevim
No tak zajdi a uvidíme.......
Zitra mate ples??? Tak to bych tam chtela byt...:-) Taky bych to s tebou zapila... SK Ctyri Dvory... tak fajn...
Jo a mimochodem, zejtra zajdu ještě na ples,tak to budeme muset trochu zapít (ale jenom malinko :-),po 8h jsem tam jako na koni rozumíme si ???
Hm,děkuji...má další adresa je SK Čtyři Dvory ...doufám, že se Vám bude dál dařit a že se morálka zvedne....
co by se tu melo rysovat??? To je mi jasny,ze Korbi je nejlepsi,protoze ostatni brankari, no nevim nevim.... :-)
Aaaaaa tady se něco rýsuje :-). Korbi ať se ti daří, musím říct, že lepší golman na Borku ještě nebyl a asi dlouho nebude. Tak hodně štěstí.
A to je kde??? Rada bych te nekdy videla v akci....
Hm,dik,ale bohužel jsem na Borku skončil,páč mě mateřský klub povolal zpět do zbraně (o půl roku dřív )........no nic,ale bylo mi tu hezky...

<< < 173 174 175 [176] 177 178 179 > >>