Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 173 174 175 [176] 177 178 179 > >>
Hale napisu mail jo?Nechce se mi sem moc psat... Tobe nic nevadi??? Tak to je fajn...
mě nevadí skoro nic
docela rychli,tak to ja napisu,jestli ti to teda nevadi
tak třeba 732120610
no na Borek se mi fakt nechce... tak nekdy jindy... treba nejake cislo nebo maila by na tebe nebylo?? kdyby to bylo nekde jinde,jela bych hned,i kdyz nevim nevim
No tak zajdi a uvidíme.......
Zitra mate ples??? Tak to bych tam chtela byt...:-) Taky bych to s tebou zapila... SK Ctyri Dvory... tak fajn...
Jo a mimochodem, zejtra zajdu ještě na ples,tak to budeme muset trochu zapít (ale jenom malinko :-),po 8h jsem tam jako na koni rozumíme si ???
Hm,děkuji...má další adresa je SK Čtyři Dvory ...doufám, že se Vám bude dál dařit a že se morálka zvedne....
co by se tu melo rysovat??? To je mi jasny,ze Korbi je nejlepsi,protoze ostatni brankari, no nevim nevim.... :-)
Aaaaaa tady se něco rýsuje :-). Korbi ať se ti daří, musím říct, že lepší golman na Borku ještě nebyl a asi dlouho nebude. Tak hodně štěstí.
A to je kde??? Rada bych te nekdy videla v akci....
Hm,dik,ale bohužel jsem na Borku skončil,páč mě mateřský klub povolal zpět do zbraně (o půl roku dřív )........no nic,ale bylo mi tu hezky...
Korbi.... fakt kus!!!
to mozna taky ... ,ale ja mam namysli jinej konec...
Čeho???? básníků v čechách :-)
KONEC!!!!!
jo my by sme chcodily ale je to moc pozde amy nez by sme prijely domu tak by bylo 11h a to nekteri rodice neakceptuji.potrebovaly by sme aby to bylo nejdíl do 8h. ale diky za nabídku
To je pravda. V pátek jsem byl v práci ale u tréni jsem byl řádně omluven. Ale doufám, že se účast zlepší.
Viky první účast byla doopravdy mizerná a nebyl jsi tam ani ty. Tak zas tak aktivní člen nejsi :-) máš to 50:50:-))). První trénink byl v pátek!!! O to hůř, že byla tělocvična a fotbálek :-(.

<< < 173 174 175 [176] 177 178 179 > >>