Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 174 175 176 [177] 178 179 180 > >>
Korbi.... fakt kus!!!
to mozna taky ... ,ale ja mam namysli jinej konec...
Čeho???? básníků v čechách :-)
KONEC!!!!!
jo my by sme chcodily ale je to moc pozde amy nez by sme prijely domu tak by bylo 11h a to nekteri rodice neakceptuji.potrebovaly by sme aby to bylo nejdíl do 8h. ale diky za nabídku
To je pravda. V pátek jsem byl v práci ale u tréni jsem byl řádně omluven. Ale doufám, že se účast zlepší.
Viky první účast byla doopravdy mizerná a nebyl jsi tam ani ty. Tak zas tak aktivní člen nejsi :-) máš to 50:50:-))). První trénink byl v pátek!!! O to hůř, že byla tělocvična a fotbálek :-(.
Tak pánové, první účast na tréninku nic moc. Polepšete se. Ten kdo nebyl řádně omluven, mimochodem trenér neregistroval žádnou omluvenku, má jedno trestné kolo, tak jak jsem již psal v sobotu. Zároveň chci upozornit, že trestné kolo měří 7,9 km. Aby Vás na Vašem prvním tréninku nebolely s té vzdálenosti nohy. Jinak se zítra těším do haly a doufám že nás přijde víc. S pozdravem aktivní člen (zatím).
Wariy, tak když se podívám na tvůj příspěvek ze dne čtvrtek 4.1.2007 23.58 tak tam jsi vypadal trošku optimisticky s prvním výběhem.
Jinak to, že píšeš v půl pate, tak to se mi taky stávalo, že když jsem přišel z hospody tak jsem taky psal příspěvky:-) (makáči!!!)
Vím je to těžké. Člověk si říká za týden na 100% přijdu a když nastane ten den tak si řekne: dneska ještě nepůjdu, ale za týden určitě jo. Tak si lžeš sám sobě!!! To je lež jako když si řekneš že jdeš na jedno nebo že od zítřka končíš s chlastem :-). Tak si nelži!!! Minulý rok probíhala příprava ve stejném duchu a taky bylo spoustu takových, kteří říkali, že oni to nepotřebujou, že mají naběháno. No nic, asi většina z nás nezná přísloví "těžko na cvičišti, lehko na bojišti" a má to obrácené. Je to jednoduchý říct já to nepotřebuju já mám naběháno ale bohužel nikdo na tom neni tak dobře. V neposlední stránce je to trochu nefér k lidem co pravidelně chodí. Ale to si musí přebrat každý sám co tomu dává.
Ps - koukni kdy píšu tenhle příspěvek, právě vstávám protože jsem včera makal do sedmi do rána :-) :-) :-)
Hospimu (dědkovi):-) přeji všechno nejlepší.
No tak koukam, ze s nastupem jarni pripravy je tu rusno. Ja prijdu na trenink az v patek do telocvicny, protoze mam moc prace, dobre se podivejte na cas kdy vkladam tento prispevek, makam a zdaleka si jeste nepujdu lehnout.
No co se me tyka tak mam 3x tydne hokej a o vikendu jeste hokejbal, tak na tom snad tak spatne fyzicky nebudu az se pripojim...
Nazdárek pánové. Už se na Vás v neděli moc těším, až zase společně provětráme naše tělíčka. Ten kdo nepřijde a nebude řádně omluven, bude mít jedno trestné kolo. Tak neseďtě doma na zadku a koukejte přijít. Tak zítra zdar.
Zdar, takže počítám s 8h dnes.
To: Pavka pájo nemůžu dávat zabrat Vikimu když mám sám deset kylo nadváhu :-)
WaRiY tak to se na tebe příjdu podívat. Vezmu taky psa, aby viděl jak vypadá pořádnej fotbalista. Jen si myslím, že výběh kolem Hosína a zpátky na Borek není dobrý nápad. Mělo by se využít počasí a běhat někde v lese na měkkým. Todˇ můj osobní neprofesionální názor. Jinak přeju všem hodně zdraví a radost ze hry.
Lajoši, dejte zabrat Vikimu, je tlustej jako prase a potřebuje pořádně dát do těla. V práci se jenom fláká. Tak čus.
Je mi líto, ale musím vypustit celou přípravu a na 99.9% se na ten kulatej nesmysl budu muset vykašlat. Nedá se nic dělat ale s jednou nohou se fotbal hrát nedá. Tak zdravím všechny čutálisty a ať příprava je konečně pořádná s dobrou účastí. Těším se na jarní mače vítězství našich barev.
Tak nam to zase zacina, ja jsem tedy informaci o prvnim treninku v patek 5.1. od 20:00 dostal zprostredkovane, nicmene se tam nemuzu z pracovnich duvodu dostavit, ale v nedeli od 15:00 na vybeh budu pripraven.
Ani nevite co jste meli(mozna jeste mate) v druzstvu za h.... (radsi ani jeho jmeno psat nebudu).Bez nej by vam bylo urcite lip...vid zlaticko?(to je jen ironie)
Cau Zemi hele asi budete chodit s náma do haly (na okružní) už začínáme 5.1.2007 asi od 20 hodin ale to si ověř.
Kdy nám začíná príprava dorostu uz me to bez fotbalu neba

<< < 174 175 176 [177] 178 179 180 > >>