Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 174 175 176 [177] 178 179 180 > >>
Zitra mate ples??? Tak to bych tam chtela byt...:-) Taky bych to s tebou zapila... SK Ctyri Dvory... tak fajn...
Jo a mimochodem, zejtra zajdu ještě na ples,tak to budeme muset trochu zapít (ale jenom malinko :-),po 8h jsem tam jako na koni rozumíme si ???
Hm,děkuji...má další adresa je SK Čtyři Dvory ...doufám, že se Vám bude dál dařit a že se morálka zvedne....
co by se tu melo rysovat??? To je mi jasny,ze Korbi je nejlepsi,protoze ostatni brankari, no nevim nevim.... :-)
Aaaaaa tady se něco rýsuje :-). Korbi ať se ti daří, musím říct, že lepší golman na Borku ještě nebyl a asi dlouho nebude. Tak hodně štěstí.
A to je kde??? Rada bych te nekdy videla v akci....
Hm,dik,ale bohužel jsem na Borku skončil,páč mě mateřský klub povolal zpět do zbraně (o půl roku dřív )........no nic,ale bylo mi tu hezky...
Korbi.... fakt kus!!!
to mozna taky ... ,ale ja mam namysli jinej konec...
Čeho???? básníků v čechách :-)
KONEC!!!!!
jo my by sme chcodily ale je to moc pozde amy nez by sme prijely domu tak by bylo 11h a to nekteri rodice neakceptuji.potrebovaly by sme aby to bylo nejdíl do 8h. ale diky za nabídku
To je pravda. V pátek jsem byl v práci ale u tréni jsem byl řádně omluven. Ale doufám, že se účast zlepší.
Viky první účast byla doopravdy mizerná a nebyl jsi tam ani ty. Tak zas tak aktivní člen nejsi :-) máš to 50:50:-))). První trénink byl v pátek!!! O to hůř, že byla tělocvična a fotbálek :-(.
Tak pánové, první účast na tréninku nic moc. Polepšete se. Ten kdo nebyl řádně omluven, mimochodem trenér neregistroval žádnou omluvenku, má jedno trestné kolo, tak jak jsem již psal v sobotu. Zároveň chci upozornit, že trestné kolo měří 7,9 km. Aby Vás na Vašem prvním tréninku nebolely s té vzdálenosti nohy. Jinak se zítra těším do haly a doufám že nás přijde víc. S pozdravem aktivní člen (zatím).
Wariy, tak když se podívám na tvůj příspěvek ze dne čtvrtek 4.1.2007 23.58 tak tam jsi vypadal trošku optimisticky s prvním výběhem.
Jinak to, že píšeš v půl pate, tak to se mi taky stávalo, že když jsem přišel z hospody tak jsem taky psal příspěvky:-) (makáči!!!)
Vím je to těžké. Člověk si říká za týden na 100% přijdu a když nastane ten den tak si řekne: dneska ještě nepůjdu, ale za týden určitě jo. Tak si lžeš sám sobě!!! To je lež jako když si řekneš že jdeš na jedno nebo že od zítřka končíš s chlastem :-). Tak si nelži!!! Minulý rok probíhala příprava ve stejném duchu a taky bylo spoustu takových, kteří říkali, že oni to nepotřebujou, že mají naběháno. No nic, asi většina z nás nezná přísloví "těžko na cvičišti, lehko na bojišti" a má to obrácené. Je to jednoduchý říct já to nepotřebuju já mám naběháno ale bohužel nikdo na tom neni tak dobře. V neposlední stránce je to trochu nefér k lidem co pravidelně chodí. Ale to si musí přebrat každý sám co tomu dává.
Ps - koukni kdy píšu tenhle příspěvek, právě vstávám protože jsem včera makal do sedmi do rána :-) :-) :-)
Hospimu (dědkovi):-) přeji všechno nejlepší.
No tak koukam, ze s nastupem jarni pripravy je tu rusno. Ja prijdu na trenink az v patek do telocvicny, protoze mam moc prace, dobre se podivejte na cas kdy vkladam tento prispevek, makam a zdaleka si jeste nepujdu lehnout.
No co se me tyka tak mam 3x tydne hokej a o vikendu jeste hokejbal, tak na tom snad tak spatne fyzicky nebudu az se pripojim...
Nazdárek pánové. Už se na Vás v neděli moc těším, až zase společně provětráme naše tělíčka. Ten kdo nepřijde a nebude řádně omluven, bude mít jedno trestné kolo. Tak neseďtě doma na zadku a koukejte přijít. Tak zítra zdar.
Zdar, takže počítám s 8h dnes.
To: Pavka pájo nemůžu dávat zabrat Vikimu když mám sám deset kylo nadváhu :-)

<< < 174 175 176 [177] 178 179 180 > >>