Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 179 180 181 [182] 183 184 185 > >>
Zdravim cele muzstvo!Uz jsem sice zpatky na ostrovech,ale co se da delat.Vcerejsi zapas s Roudnym byl pro sice prvni a zaroven posledni v teto sezone,vysledek mohl byt sice lepsi,ale uprimne jsem rada,ze jsem se mohla stavit aspon na jeden zapas.To vite,v Anglii mi fotbal a vy chybite....A alespon takto na dalku vam preji hodne sil, fotbaloveho stesti a uspechu v jarni casti. FK Borek Oleeee!
Jery, aktuální tabulku SŽ najdeš na http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311E1A&show=Tabulka
SKUSTE UDĚLAT TABULKU U STARŠÍCH ŽÁKŮ CHTĚL BYCH SE KOUKNOUT KOLIKÁTÝ JSME DÍK
Reportáž a fotky z utkání Bukovsko-Borek najdete na stránkách www.dolnibukovsko.cz/fotbal
teste se na sobotu,dostanete na prdel:))) mozna i praporkem
http://www.ivankukamarade.cz/jak-jsme-startovali-novy-web.html
Cau vsichni, no aktuality o BFC jsem na netu taky hledal marne,oni na netovy stranky tak trochu kaslou, no nevadi neco malo napisu.Priste, ted uz nemam cas...
Moje adresa je
17-19 Palatine Road
Blackpool
Lancashire
FY1 4BX
United Kingdom
Čau WaRiy, to je dobře, že zase kopeš. Google žádné nové aktuality o klubu BFC nenašel. Tak se připomeň, ať to v aktualitách trochu okořeníme... Taky mi napiš poštovní adresu, pošlu ti kalendář FK. Budeš mít něco nad postel...
Cus Paratko, tak si si konecne koupil novy kopky. Hlavne je tam neproslapej at mas v cem hrat az se vratis. A uz by jste mohli taky vyhrat a ne jak my :). Jinak se trenuje, ale venku to nejde. To je dobry, ze muzes hrat venku. Aspon budes rozjetej az prijedes :)
Zatim cus
No tak to bude trochu one man show...
Tak mam za sebou druhe utkani v dresu Burlington FC proti druhymu mancaftu tabulky Blackpool United.Cely zapas jsem hral na prave zaloze hlidaciho psa na nejlepsiho strelce soupere.Chlapik byl fakt sikovnej, gola nedal, sanci taky nemel, ale i tak jsme prohrali na uplne desnym bramboristi 2:0.No tuhle nedeli by mel na domaci hriste prijet slabsi protivnik tak verim ve tri body.No tak se tady probudte a napiste mi taky nejakou zpravu...
Nazdarek, tak koukam ze je tu uplny mrtvo... No nevadi tak aby jste si nemysleli, ze se jenom valim a fotbal mi nic nerika tak jsem se pripojil k jednomu mistnimu mancaftu( FC Burlington )a odehral za ne zatim jeden zapas s bilanci, 1 gol hlavou, natazenej litkovej sval a zlomenej nos a konecna prohra 1:2 golem z ofsajdu v nastavenym case, ale jinak dobry. Akorat fotbal tady a u nas je uplne jinej na nic tady neni cas a souboje o balon to by se u nas piskalo uplne vsechno, ale dobra zkusenos do budoucna. No doufam, ze nekdo napisete co se deje doma. Tak zatim...
Vsechno nejlepsi v roce 2006 vsem preje z Anglie WariY.
Do nového roku 2006 přeji všem hráčům a příznivcům FKB pevné zdraví, mnoho úspěchů v osobním životě a nadále radost ze hry.
No konečně nějakej upgrade. Jak tak koukám na zápasy Borovany vás nakously a od tý doby se to táhne ......
Potrénujte a dejte jim ještě na jaře zabrat!!!
Uz jsem to tu psal jednou. Jestli se tu budete slovne napadat, tak ty Vase prispevky vymazu. Tyhle stranky ctou i mensi deti, tak jim neberte chut z fotbalu priblblima recma. Diky
To víš, došli kapři, nejsou body!
Honzo, jak jinak kdyz hraju za Borek :) No vlastne mam znamy na svazu, taky jsem se hodne modlil, poslal par liber do nebe panu Bohu a taky do pekla Satanovi a jeste cervenej Karkulce a Rakosnickovi. No vsechny koho jsem podmaznul samozrejme prasknout nemuzu, ale pridam jeste jedno jmeno: deda Mraz... :))
2 ... Jo je to porad do kola, ale vzdycky se najde nekdo, kdo proste musi rejt. Ja tedy neznam nikoho, kdo by fotbal na tyhle urovni hral kvuli necemu jinemu nez ze ho to bavi. Na Borku jsem od prvni sezony muzu a zazil jsem postup. Vsichni si mysli, ze kdyz je novy hriste a hraje se na spici, nedejboze se hned prvni sezonu postoupi ukazou se zavistivci a melou nesmysly. Ja sice nejsem z Borku, ale hraju za Borek a jsem na to hrdej a stastnej ze si muzu zahrat na poradnym place se super klukama. A to ze se postoupilo bylo hlavne poctivym treninkem v lete, ruku na srdce ktery mancaft ze IV.tridy trenoval 3x tydne? Pridalo se trocha stesti a povedlo se. Chci se tady bavit o fotbale na trochu inteligentni urovni. Obcas taky ujedu, ale to se stava. Nikdo nechce aby vsichni psali jak jsme skveli a podobne, ale hlavne at to ma hlavu a patu. Trochu me mrzi, ze sem pisi porad ty samy lidi od nas z muzstva, ale to se treba casem poda...
Ale ale pánové. Je to pořád dokola. Tak alespoň bez urážek ... Pevně věřím, že fotbal a řeči o něm, máte rádi z jiných důvodů.
Bravvvóóóóóóóóóóó. Konečně to tu žije, stav utkání WaRiY-Muf 2:0. Ty jsi to snad koupil:-).

<< < 179 180 181 [182] 183 184 185 > >>