Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 181 182 183 [184] 185 > >>
Zdar WaRiY my valime a jak valis (valcis) ty v Blackpoolu ... :)) Uz si si doufam koupil novy strelky a neslepujes ty stary backory porad dokola .. :))
Za hodku vyrazim, tak se tu o ty nase stranky pekne starejte a v tabulce at sviti nejvys FK Borek. Tak se drzte hošíííí ( jak velky, tak maly) FK Olééé
Zdravim vsechny a gratuluju k prvnimu mistu, koukam, ze vam to slape, jen tak dal. Obrana super a Jirik v brance je pomalu na I. ligu. Preju at se co nejdrive vsichni uzdravi a vitezna serie bude pokracovat. :))
Kdepak ty už jsou na hřebíku:-). Nový se brzo zatáhnou uvidíš!!!
Tak hošíí, než se vratím, tak ať udržíte čisté konto a prvního fleka :))) FK Olééé. Jo Jeníku nezapomeň si vzit ty starý střelky. GL všem boreckým mužstvům :)))
Zdravim vsechny ze severozapadniho pobrezi Anglie, mesta Blackpool v hrabstvi Lancashire. Mam za sebou prvni tri dni v praci, delam cisnika (pozdravujte Vlcaka) v restauraci s morskejma potvorama. Je to docela dobrej job, aspon jsem se naucil porcovat humra :)) Hodne malo anglicanek je peknejch, vetsina z nich ma poradnou nadvahu, takze nevestu tady nehledejte. Doufam, ze jste dneska vyhrali, a jdete vecer na pivko, dejte si jedno za me. Zitra valim od 9.00 zase do rachoty, tak se me pivo netyka. Budte vsichni zdravi, zvlast Stancek a ukazte vsem kdo letos postoupi. Z U.K. zdravi vas zpravodaj na ostrovech WaRiY
FK Borek Oleeeee!
Zdravim vsechny ze severozapadniho pobrezi Anglie, mesta Blackpool v hrabstvi Lancashire. Mam za sebou prvni tri dni v praci, delam cisnika (pozdravujte Vlcaka) v restauraci s morskejma potvorama. Je to docela dobrej job, aspon jsem se naucil porcovat humra :)) Hodne malo anglicanek je peknejch, vetsina z nich ma poradnou nadvahu, takze nevestu tady nehledejte. Doufam, ze jste dneska vyhrali, a jdete vecer na pivko, dejte si jedno za me. Zitra valim od 9.00 zase do rachoty, tak se me pivo netyka. Budte vsichni zdravi, zvlast Stancek a ukazte vsem kdo letos postoupi. Z U.K. zdravi vas zpravodaj na ostrovech WaRiY
FK Borek Oleeeee!
Taky myslím, že to je do nebe volající, zvlášť když bukovští géniové píší nesmysly na borecký chat a sami ho pro jistotu na svých jinak docela kvalitních stránkách nemají. Jo, mimochodem na serveru jihoceskyfotbal.cz jsou tabulky střelců všech soutěží a Stancek vede III. třídu, tak ať se vám brzo vrátí ;)
Stancku, chyběl jsi i nám na futsale, naštěstí jsme dali v poslední minutě vítězný gól. Tak ať se Ti to hojí. Jinak jsem četl stránky Dolního Bukovska, a asi jsem byl na jiným fotbale. Bylo by dobré popsat událost taky na vašich stránkách, aby náhodný čtenář měl i pohled z druhý strany. Podle Bukovska bylo napadení ze zadu a sražení našeho hráče již po udělené žluté kartě jen strčením. Také po střetu vyloučeného a našeho pomezního byla ve rvačce přesila našich funkcionářů a diváků, ačkoliv já tam z diváků viděl běžet a taky se rvát jen fanoušky Bukovska, borečtí zůstali sedět.
Cau, tak ostudu tady snad nedelam, chodim behat abych nespuchnul. Jinak se snad dostanu na net uz vic. Long live FK Borek!
Stancku, doufam ze se das do 14 dni dohromady. Za 10 dni odjizdime z Herdikem na to angazma do Italie, tak aby vas bylo vubec jedenact. A ty Lajos :) neboj, az to tam zpadne, tak budes k nezastaveni ... :)Tak v sobotu od 10.30, tak na to nezapomente !!! a kdo chce videt Lajosovo hattrick at si privstane a prijde se podivat :)))
Vim o tom :-(. To strelecky trapeni (z moji strany) je uz do nebe volajici. Hold drevo zustane drevem.
tak hošíí,já jsem ode dneška mimo hru.Byl jsem v nemocnici s tím kolenem.Ale doufám že se rychle dostanu zpátky..A že nepřijdu o fleka v základu..Jinak dnes jsme je měly ale lajoš si měl vzít ty starý kopačky...
Zdar WaRiY, tak jak ti to tam kope :) Doufam, ze nam nedelas ostudu .....
Cau chlapi, zdravim z Blackpoolu, at dobre dopadne komise a vzhravate o sto sest...
Asi by bylo nejlepší , kdyby jste misto fotbalu přesli na box. Ten Vám de mnohem líp.
doma si tu bitku zopakujeme uz se na vas tesime Bukovsko hooligans
obyvatel Borku: Děkujeme za připomínku, zkusime kontaktovat pana Brücknera :) Jestli se chodite tak rád koukat na fotbal a byl jste na našich zapásech (ať už kadetů, žáků nebo mužů) před rokem nebo dvemy, tak úroveň předvedené hry se nedá porovnat. Na naše zápasy chodíte asi jen občas, jinak by jste videl, především u malých borcu, jak se zlepšuje jejich hra. U mužů ten pokrok není tak markantní - čekáme až se nam ti malý borci vyhopou :) Jestli ale čekat nechcete a pan Brückner nepřijme naší nabidku :) , tak to trénování mužete zkusit osobně :)
FK Borek olééééééééééééééééé
Na fotbal se chdim dívat velmi rád.Ale v poslední době si nejsem úplně jistý, jestli to co naši hoši na hřišti předvádějí s fotbalem něco společného má.Jen tak do budoucna by jste si všichni co Borecký fotbal děláte měli uvědomit, že bez normálního trenéra to nepujde !!!
Tak to kluci zvládli, hodne stesti v dalsich zapasech, budu drzet palce z "ostrovu". Az se vratim doufam, ze si jeste kopnu :)
Hosi. dobrou stranku naleznete take na adrese:
http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311A2A&show=Aktual

<< < 181 182 183 [184] 185 > >>