Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 181 182 183 [184] 185 186 > >>
Caudy, tak se holt prohralo, sice docela krute, ale jednou to prijit muselo, pripomnelo mi tp trochu prvni prohru doma se Strycicema taky 1:5 v prvni sezone no a pak uz jsme do konce sezony neprohrali. No uvidime, je to 4 body ztrata tak to jsou dva zapasy.
Bukovaky asi nema cenu komentovat jeste jsem od nich tady nevidel inteligentni prispevek...
Tak hodne zdaru priste v Borsove at si vezete domu 3 bodiky.
Boršov určitě nestihnu ale na Hodějce budu v cajku (snad).
To Lajos: Tak co kotník? Půjde to příště?
To: Bukovsko pro nás to byla první porážka v soutěži vy jich máte kolik? (7) :-). Moc se těším na následující kolo, hrajete v Borovanech!!! Vemte si za traktory valníky aby jste to uvezli:-)).
Borovany olé
no kluci dostat 5 golu to je docela ficak, ale i tak vam fandim pac jinak jste kluci sikovny. Veliteli a ty se tam moc nepredri
to franta kupka - vas prispevek byl vymazan. Jestli chcete nekomu sproste nadavat, tak mu to reknete osobne a nepouzivejte k tomu toto diskuzni forum. Dekuji
Co mam dat do tipligi jak se citite???????????????????????????
No koukam, ze jak odjel Bejstik, tak je diskuze uplne mrtva, no co se da delat. Koukam, ze serie neporazitelnosti stale trva, ale Borovany taky jedou. No tak koukejte makat at se na jare slavi titul :))
Tak pardalove gratuluju k dalsimu vitezstvi a Petrovi preju brzke uzdraveni. Cus Wariy
Kdy se hraje dalsi zapas D.Bukovsko-Borek?
Zdravim cele muzstvo z anglickych ostrovu! Tedy vy mi delate neskonalou radost, jsem na vas pysna a kazdy zapas vam drzim pesti, zatim to funguje!!! Ja se mam dobre, ale sobotni zapasy mi tady chybi,asi budu muset zajit na nejakou zdejsi ligu:-} FK Borek Oleeeeeeeeeeeeeeeee
Caudy, tak co se tyka fotbalutak moc nevalim, protoze nemam cas, obcas si stihnu zabehat, ale to je asi tak vsechno, v praci se nabeham dost. Strelky jsem zatim zadny nekupoval protoze jsem si na ne jeste nevydelal, ale az pojedu domu urcite nakoupim nejaky poradny. Akorat se bojim jestli mi k necemu vubec budou, kdyz to takhle valite. No tak at se dari a v Italii preju hodne stesti a penez.
FKB Oleeee.
Zdar WaRiY my valime a jak valis (valcis) ty v Blackpoolu ... :)) Uz si si doufam koupil novy strelky a neslepujes ty stary backory porad dokola .. :))
Za hodku vyrazim, tak se tu o ty nase stranky pekne starejte a v tabulce at sviti nejvys FK Borek. Tak se drzte hošíííí ( jak velky, tak maly) FK Olééé
Zdravim vsechny a gratuluju k prvnimu mistu, koukam, ze vam to slape, jen tak dal. Obrana super a Jirik v brance je pomalu na I. ligu. Preju at se co nejdrive vsichni uzdravi a vitezna serie bude pokracovat. :))
Kdepak ty už jsou na hřebíku:-). Nový se brzo zatáhnou uvidíš!!!
Tak hošíí, než se vratím, tak ať udržíte čisté konto a prvního fleka :))) FK Olééé. Jo Jeníku nezapomeň si vzit ty starý střelky. GL všem boreckým mužstvům :)))
Zdravim vsechny ze severozapadniho pobrezi Anglie, mesta Blackpool v hrabstvi Lancashire. Mam za sebou prvni tri dni v praci, delam cisnika (pozdravujte Vlcaka) v restauraci s morskejma potvorama. Je to docela dobrej job, aspon jsem se naucil porcovat humra :)) Hodne malo anglicanek je peknejch, vetsina z nich ma poradnou nadvahu, takze nevestu tady nehledejte. Doufam, ze jste dneska vyhrali, a jdete vecer na pivko, dejte si jedno za me. Zitra valim od 9.00 zase do rachoty, tak se me pivo netyka. Budte vsichni zdravi, zvlast Stancek a ukazte vsem kdo letos postoupi. Z U.K. zdravi vas zpravodaj na ostrovech WaRiY
FK Borek Oleeeee!
Zdravim vsechny ze severozapadniho pobrezi Anglie, mesta Blackpool v hrabstvi Lancashire. Mam za sebou prvni tri dni v praci, delam cisnika (pozdravujte Vlcaka) v restauraci s morskejma potvorama. Je to docela dobrej job, aspon jsem se naucil porcovat humra :)) Hodne malo anglicanek je peknejch, vetsina z nich ma poradnou nadvahu, takze nevestu tady nehledejte. Doufam, ze jste dneska vyhrali, a jdete vecer na pivko, dejte si jedno za me. Zitra valim od 9.00 zase do rachoty, tak se me pivo netyka. Budte vsichni zdravi, zvlast Stancek a ukazte vsem kdo letos postoupi. Z U.K. zdravi vas zpravodaj na ostrovech WaRiY
FK Borek Oleeeee!
Taky myslím, že to je do nebe volající, zvlášť když bukovští géniové píší nesmysly na borecký chat a sami ho pro jistotu na svých jinak docela kvalitních stránkách nemají. Jo, mimochodem na serveru jihoceskyfotbal.cz jsou tabulky střelců všech soutěží a Stancek vede III. třídu, tak ať se vám brzo vrátí ;)

<< < 181 182 183 [184] 185 186 > >>