Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 181 182 183 [184] 185 186 > >>
Karel by si zasloužil jít místo mě do útoku
Aleš by se měl zlepšit v útoku tudle sezonu nic nepředvedl je to hrůza
Jakto ye jste prohrali s Vltavou did nehrali NICCCCCC !!!!!!! Nevadi priste vyhrajete
SEM SUPER FOTBALISTE JSEM MISTR
venca je pařmen
Cau hosi nelibi se mi TRENINGOVE CASY mladsich zaku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja bych doporučil aby Alešovi dal pan Sýkora záhul v tělocvičně
Měse nelíbí že Kojan odešel do Hrdějovic stejnak tam šel kvůli tomu že tam je Roman.
Myslim si ze by prospela vymena utocniku Do utoku Koty Hajnej
Fiky cau Koty
kluci to je pařba
Nazdar, koukam uz aby ta zimni prestavka prisla. No zpatky budu po novym roce,tak se zapojim do pripravy a na jaro uz budeme zase v plne sile... Tak zvladnete posledni dva zapasy a tesim se az si s vama zase zahraju...
Cau pánové. V pátek 4.11.2005. nám začínají treninky v hale. Před osmou bude sraz v hale na Okružní, od osmi se začíná!!!
Čau kluci v pátek 28.10.2005 je trénink od půl čtvrté. Tak před půl na hřišti. Čau
Chacha muzu se jen smat
No tak nevim co napsat, treba zase prijdou lepsi casy. Na jaro uz budu zpet, tak budete mit nekoho na lavku. Good luck. W*.
Ahoj kluciiiiiii:-] Tak fotbalek i nadale sleduji z dalky, sice to ted nejak nevychazi,ale neprestala jsem vam byt verna! Doufam,ze priste si svou reputaci zase napravite, preci jenom fotbalove stesti nemuze stat stale jen na vasi strane,ne?Navic si myslim,ze na to mate!!!Nezapomente,ze musite byt jako jeden,hrajete za muzstvo.I nadale drzim pesti a casto vzpominam! FK Borek Oleeeeee!!!!!!
abys neumrel
Doktor mne proklepal a řek ,,chlape to máte tak je to ta nejhorší nemoc kterou znám žízeň aj aj aj" néé byl to výron (bohužel kotníku :-)) za tyden uz budu v poho.
Jendo hergot cos vyváděl - já se na Vás dostanu podívat jednou za podzim a ty takhle? V tomhle ses po mě rozhodně opičit nemusel, jak jsi dopad na vyšetření, vazy v cajku?
Caudy, tak se holt prohralo, sice docela krute, ale jednou to prijit muselo, pripomnelo mi tp trochu prvni prohru doma se Strycicema taky 1:5 v prvni sezone no a pak uz jsme do konce sezony neprohrali. No uvidime, je to 4 body ztrata tak to jsou dva zapasy.
Bukovaky asi nema cenu komentovat jeste jsem od nich tady nevidel inteligentni prispevek...
Tak hodne zdaru priste v Borsove at si vezete domu 3 bodiky.

<< < 181 182 183 [184] 185 186 > >>