Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 36 37 38 [39] 40 41 42 > >>
Viky, tys to prodal?
Na domácí stadion přijeli hosté z Hluboké. Hned ve 4.minutě neuhlídala domácí obrana centrovaný balona a při malém důrazu Šulisty ve vlastním vápně se dostali hlubotčí ke střele. Balon se odrazil od břevna do zad bezmocného Sýkora, který si balon nešťasně srazil do brány 1:0! Domácí se snažily rychle vyrovnat, ale bez úspěchu. Největší šanci první půle měl Holzepl, který šel sám na hostujícího golmana, kterému udělal kličku a levou nohou trefil pouze tyč hostující brány. Ve druhé půli se domácí tlačili do útoku. Další 100% šanci měl znovu Holzepl, kterému předložil balon Kolouch před prázdnou bránu, ale hostující obránci uklidili balon do zámezí. Poté hlubočtí rozjeli po pravé straně akc, která skončila střelou do horního rohu domácí brány 2:0! Poslední větší šanci domácích měl z domácích Jiřík, který střelou z 25 metrů jen těsně přestřelil. Domácí se tlačili do předu, i proto měli hlubočtí hodně prostoru ve středu hřiště. Po další akci přes pravou stranu se ocitli hlubočtí před domácím brankářem, který pouze vyrazil střelu a hosté balon do brány dotlačili 3:0! Pět minut před koncem hosté zvýšili do rozebrané obrany domácích na konečných 4:0!! Hrál se vyrovnaný zápas, hosté byly více důraznější v osobních soubojích a to možná rozhodlo ...!!
PRO DOROST:Sraz na sobotní zápas Borek-Hluboká je v 9.00 hod
na hřišti.
No vidím, že Viki to vzal pěkně z gruntu. Kapitán, napíše článek a ještě přiveze body z horké půdy..:-)

Dnes ani v pátek na trénink nebudu, bohužel jsem v práci..:-((

Od neděle (včetně) už ale zase budu. Teda doufám..
Jára se chtěl jenom zviditelnit :D :D
pěknej článek vičky..a jaryn estli si bude stězovat tak mu dám flastr a tu žlutou navrch..ha ha
Jaryne, omlouvám se, chyba se stala v tiskovém oddělení redakce.
podání odvolání je za víc než žlutá karta...:-)
jen takovej detail k zapasu s Chrastanama ja jsem zlutou nedostal, ale myslim ze ji dostal Ales Londin.
Pro DOROST:Sraz na sobotní zápas v Lomnici je v 8.30 hod u
obecáku.
V sobotu je odjezd do CHrášťan v 15:30 od hřiště.
Utkání 8.kola III.tř. OS mužů Koloděje n/L.-FK Borek začíná v sobotu 15.10.2011 již v 15:30 hod. Domácí dnes ohlásili změnu
(původně od 16:00 hodin).
Pro nepřízeň počasí je zrušen i dnešní zápas starší přípravky na SKP Č.Budějovice. Bude se hrát nově v pondělí 19.9.2011, od 16 hodin.
Dnešní trénink mladší přípravky je pro mizerné počasí zrušen.
Další je ve středu od 16:45 do 18 hodin.
Zápas starší přípravky Borek-Bavorovice v OS se bude hrát znovu v pátek 9.9.2011 na Borku, začátek 17:00 hodin.
Pro DOROST:Sraz na sobotní zápas z Lišovem je v 9.00hod na hřišti
Fando: Trenéři drží vše pod pokličkou, tak aspoň něco. Celkem jsme sehráli 7 utkání včetně dvou turnajových na Borku a v Úsilným. Když vezmu poslední 3 zápasy jedna výhra a dvě, celkem jasné prohry. Za tři zápasy jsme dostali 14 gólů, a to je asi největší problém. Hra není zlá, ale platíme za chyby, které jsou často školácké. V předu odešlo duo Frank a Kučeara, což bylo v minulé sezóně 45 branek a to musí být někde znát. Do zálohy přišel Tengl ze Čtyráku a Martin Pytel, který dřív chytal na Hluboký. O Pavlu Bláhovi nevím, jak to dopadlo. Do přípravy se zapojily hlavně kluci, co vyšli z dorostu, což je rozhodně plus. Jestli jsi viděl naše zápasy, tak jsi si udělal obrázek sám a o plánech snad nemá cenu ani hovořit. Myslím si, že jsme schopni kohokoli porazit, stejně tak prohrát i s mnohem horším soupeřem, který celý zápas odchodí a góla nám dá 50 letý strejda, kterej se umí dobře postavit ve vápně. Uvidíme.
Děkuji za odpověd... V neděli začíná sezona a nějaké očekávání a plány, zhodnocení přípravy, posily a odchody celkové? Nic nebude?
Sraz na sobotní zápas dorostu je v 09:00 na hřišti v Hrdějovicích
Omlouvám se z trenalu jsem na brigádě .

<< < 36 37 38 [39] 40 41 42 > >>