Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 36 37 38 [39] 40 41 42 > >>
podání odvolání je za víc než žlutá karta...:-)
jen takovej detail k zapasu s Chrastanama ja jsem zlutou nedostal, ale myslim ze ji dostal Ales Londin.
Pro DOROST:Sraz na sobotní zápas v Lomnici je v 8.30 hod u
obecáku.
V sobotu je odjezd do CHrášťan v 15:30 od hřiště.
Utkání 8.kola III.tř. OS mužů Koloděje n/L.-FK Borek začíná v sobotu 15.10.2011 již v 15:30 hod. Domácí dnes ohlásili změnu
(původně od 16:00 hodin).
Pro nepřízeň počasí je zrušen i dnešní zápas starší přípravky na SKP Č.Budějovice. Bude se hrát nově v pondělí 19.9.2011, od 16 hodin.
Dnešní trénink mladší přípravky je pro mizerné počasí zrušen.
Další je ve středu od 16:45 do 18 hodin.
Zápas starší přípravky Borek-Bavorovice v OS se bude hrát znovu v pátek 9.9.2011 na Borku, začátek 17:00 hodin.
Pro DOROST:Sraz na sobotní zápas z Lišovem je v 9.00hod na hřišti
Fando: Trenéři drží vše pod pokličkou, tak aspoň něco. Celkem jsme sehráli 7 utkání včetně dvou turnajových na Borku a v Úsilným. Když vezmu poslední 3 zápasy jedna výhra a dvě, celkem jasné prohry. Za tři zápasy jsme dostali 14 gólů, a to je asi největší problém. Hra není zlá, ale platíme za chyby, které jsou často školácké. V předu odešlo duo Frank a Kučeara, což bylo v minulé sezóně 45 branek a to musí být někde znát. Do zálohy přišel Tengl ze Čtyráku a Martin Pytel, který dřív chytal na Hluboký. O Pavlu Bláhovi nevím, jak to dopadlo. Do přípravy se zapojily hlavně kluci, co vyšli z dorostu, což je rozhodně plus. Jestli jsi viděl naše zápasy, tak jsi si udělal obrázek sám a o plánech snad nemá cenu ani hovořit. Myslím si, že jsme schopni kohokoli porazit, stejně tak prohrát i s mnohem horším soupeřem, který celý zápas odchodí a góla nám dá 50 letý strejda, kterej se umí dobře postavit ve vápně. Uvidíme.
Děkuji za odpověd... V neděli začíná sezona a nějaké očekávání a plány, zhodnocení přípravy, posily a odchody celkové? Nic nebude?
Sraz na sobotní zápas dorostu je v 09:00 na hřišti v Hrdějovicích
Omlouvám se z trenalu jsem na brigádě .
PRO DOROST:Trénink ve čtvrtek od 18.00 hodin.Sraz v 17.45 hod
Budou nějaké referáty ze zápasů, co jste odehráli a nějaké info o průběhu přípravy a tak? Docela by mě zajímalo, dění v kabině :D. Uz mate hotove prestupy? Jak to vypadaá s Kučerou a Bláhou? Zůstanou nebo ne? Oba jsou urcite perspektivni, ikdyz v záloze máte šikovné hráče. Jak jste hráli se St. Hlínou a kdo bude kapitán na tuto sezonu?Děkuji za info. V sobotu se jedu na vás podívat do N. Vsi. Bude to těžký soupeř. Mají tam spoustu zkusenych kluku a dobrych fotbalistu. Hodne zdaru do nové sezony a at se vám vyhýbají zranění. děkuji za odpovědi
Pro muže: V pátek je trénink od 18:00 a v sobotu hrajeme přátelák v Nové Vsi od 16:00. Odjezd Z Borku od hřiště je ve 14:45.
Kerby mam rád výzvy ;-) Přid se podívat na první mistrák a uvidíš jestli se prosadim nebo ne :D
Sobota 20.8. Hrdějovice-Loko čb.
Mimochodem za lokotku hraje Roman Diviš.
To je velky sousto kamo. Moc neverim, ze se tam prosadis. Na Borku budes hvezda a sedet tam? To bych radsi hral
V soupisce možná napsaný sou Kučera a Frank... ale Frank to ted zkusí v hrdějovicích v 1.A třídě ;-) jak je to s Kučerou nevim
Pro muže: V neděli 14.8. hrajeme př. zápas se Starou Hlínou na Borku od 15:30. Sraz je do 14:45. V úterý hrajeme s Boršovem také na Borku a to od 18:00. Sraz do 17:15.

<< < 36 37 38 [39] 40 41 42 > >>