Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 40 41 42 [43] 44 45 46 > >>
Utkání v I.A dorostu Borovany-FK Borek se bude hrát v sobotu 18.6.2011 od 13:00 hodin (původně hlášena neděle 19.6. od 10 hod.), domácí oznamují změnu.
Pro DOROST:sraz na nedělní zápas je v 14,30 hodin na hřišti
Nominace:Londin A,Neužil,Kříž,Bolvári,Hanžl,Londin M,TaSy,
Holzepl,Vachta,Hucek,Šulista,Kotápiš,Jirásko,Hlouška,Kantor,
Majer,Kolouch OMLUVENKY na oba zápasy: telefon 723740471
Pro DOROST: sraz na sobotní zápas je v 8,55 hodin na hřišti
Nominace:Šulista,Neužil,Čížek,Novák,Panský,Bolvári,TaSy,Holzepl,
Londin M,Pancíř,Majer,Izotov,Jirásko,Kolouch,Hanžl,Londin A
Ahoj, dneska opět nemohu přijít na trénink :(
Díky, Tomáš
čau lidi tenhle víkend musím kuli čkole zůstat v Praze, takže budu snad až ten další týden. ať se daří ;-)
Jinak tuhle neděli platí varianta b, takže taktéž mimo hru.
Beny, tak jsme zjistil, že už si za Borek letos moc nekopnu. Snad jen v neděli 29.5. doma. Jinak další dvě soboty, jsem v práci buď já nebo hlídám děti. Nedá se nič robit, snad na dokopnou budu mít volno.
Dobrý den, omlouvám se, dnes nemohu přijít na trénink.
Vzkaz mužům: s ohledem na počasí, datum a hokej se dnešní trénink (13,05,2011) ruší :-)
Pro dorost:
Sraz všech hráčů na zítřejší zápas je v 9.00 v Hrdějovicích,omluvenky posílat trenérům na mobil.Já odjíždím v 8,45 od družby, kdo bude chtít ať se mi ozve a může jet se mnou.Zatím ahoj
Ahoj kluci,
dneska nemohu na trénink,díky.
I muži mají tréninky od 18:30!!!!!
Pro dorost:
Od zítřka jsou posunuty tréninky na 18.30 až do konce sezony, sraz bude v 18.15.Díky a čau
nejlepsi uz to znam dlouho a nejvic to dokaze nakopnout :D
Tady je na zejtra troška motivace :D http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/jsem-sampion
Souhlasím s tím, že zázemí je na vynikající úrovni, a že to mnozí již berou jako samozřejmost. Účast na trénincích je zejména v úterý opravdu žalostná, ale když se podívám blíže do kádru, tak vidím max. 15 lidí. Snad jen dva kluci pracují v obvyklém režimu, jinak se jede na směny. Další jsou přes týden na školách, nebo chodí po brigádách, do toho se přidá nějaké zranění a výsledek je takový jaký je. Nechci nikoho omlouvat, ale tohle je fakt, na který jsme si musel i já zviknout. Moje účast na trénincích je také žalostná, ale není to proto, že bych doma seděl na zadku nebo se válel na gauči. Fotbal je opravdu jen zpestření víkendu a jen čekám, kdy konečně příjde pár mladejch kluků, kteří nám ukážou, že naše místo je už někde jinde.
Prosím nominovené hráče na neděli o sraz ve 13,00,potřebuji s vámi probrat pár věcí tak ať máme trochu času navíc.Řekněte si to mezi sebou ať jsme tam všichni.Děkuji a hezký víkend
Pro DOROST:Sraz na nedělní zápas je ve 13,30hodin na hřišti
Nominace:Sýkora,Vachta,Hlouška,Londin M,Bolvari,Jirásko Ty
šer,Londin A ,TaSY,Holzepl,Hucek,Neužil,Šulista,Kříž,Hanžl
Kolouch,Čížek OMLUVENKY na telčíslo723740471
Pro DOROST:sraz v sobotu 9.00 hodin na hřišti
NOMINACE:Sýkora,Novák,Tyšer,Lanč,Bolvári,TaSy,Holzepl,Pancíř,
Kolouch,Čížek,Šulista,Izotov,Panský,Kantor,Londin A,Neužil,
Jak jsem se dozvěděl, tak včera byl společný trénink tří mužstev - muži, dorost A, dorost B. Toho se zúčastnilo celkem 6 (slovem šest) hráčů, docela málo, pokud vezmeme v úvahu, že obvyklý a základní počet hráčů je 11. Z toho 4 dorostenci a 2 muži. Smutné, zvláště s pohledem na to, že se jedná o ty samé hráče. Trenéři dorostu asi obdrželi tolik omluvenek, že nedorazil ani jeden a trenér mužů, při zjištění skutečnosti, to zabalil ještě před tréninkem a ani se mu nedivím. Co se děje??? Před rokem, když se touto dobou kopal s dorostem krajský přebor a bojovalo se o to, abychom nebyli úplně poslední, tak jen vyjímečně se stalo, že z mladšího dorostu přišlo na trénink méně než 10 hráčů. O tom, že by nepřišel žádný trenér nevím...Asi se nelze divit, že pak zápas na Hluboké skončí hokejovým skórem 8:2 i když ani v hokeji poslední dobou tolik gólů nepadá. Asi to odpovídá skutečnému zájmu o fotbal. Přijít podle nominace v sobotu nebo neděli na zápas a zahrát si. Obdobně to vnímám i o mužstvu mužů. Je nás pár, hrajeme všichni. To, že kopeme "pralesní ligu" nám stačí, když jsme třetí a už v polovině sezóny jsme podlehli dojmu, že o postupujícím je rozhodnuto a my to určitě nebudeme. Jen abyste v tom "pralese" nehráli pořád a nedivili se, že není kým mužstvo posílit. Za takové situace totiž, kdo trochu fotbal hrát umí, tak jej půjde kopat někam jinam a jinde než z vlastních řad kvalitu do IV. třídy neseženete.
Až si tedy o víkendu přijdete zahrát, tak by možná bylo dobře, abyste si uvědomili, že máte připravené hřiště, zázemí, že se nemusíte starat o to jestli máte teplou vodu na osprchování a kdo vám po zápasech vypere dresy. Že to co fotbalu "dáváte" těmto podmínkám ,podle mého názoru obyčejného diváka určitě neodpovídá, a že byste se nad svým přístupem měli minimálně zamyslet, pokud v tom nehodláte udělat něco více.

<< < 40 41 42 [43] 44 45 46 > >>