Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 52 53 54 [55] 56 57 58 > >>
přesne tak kájo !!!
Pavka přines tu jihočeskou na trénink at se kouknu na rampoucha v novinách :D dík
Koty,
měl by ses nad sebou pořádně zamyslet.Nebylo to poprvé!!!
DOROST B:Nominace:Bambule,Zeman,Vachta,Neužil,Vinš,Londin Aleš,Londin Marek,Jirásko,Kříž,Majer,Hlouška,Hucek,Hanžl, Bican.Sraz 18.9 v 9.00hod na hřišti v Černém Dubu(zastávka Nové Homole) V případě, že někdo z nějakých důvodů se nebude moci dostavit na zápas,tak bude kontaktovat Radka Nováků (606606795)nebo Radka Kolouchů (723740471)
Ale každej se tam nechová jak prase!!
DOROST:Nominováni:Sýkora,Novák,Lanč,Čížek,Izotov,Panský,Holzepl, Krupka,Jindra,Šulista,Kolouch,Pancíř,Tyšer,Petrášek.Sraz v sobotu 18.9 v 9.00hod na hřišti v Mladém.V případě, že někdo z nějakých důvodů se nebude moci dostavit na zápas,tak bude kontaktovat Radka Nováků (606606795),
Kluci myslim si ze by sme se meli vsichni zacit chovat trosku jinak ... Zacit delat to co mame a nedelat jen bordel ... vazit si toho ze si na nas treneri delaj cas a maj ochotu nas neco naucit ! tak se konecne nad sebou trosku musime zamyslet a podme stim neco delat !! a ŠTEGYMU SE TIMTO OMLOUVAM ZA CELEJ DOROST !!
asi :D :D :D :D :D
asi dluzim vsem z dorostu velkou omluvu za posranej trenink , hlavne tobe Stegy sorry...
http://ceskobudejovicky.denik.cz/fotbal_region/nove-hrady-hlasi-navrat-do-cela20100915.html tady je dalsi fotka ze zapasu na netu
Koleno se zlepšuje, takže zítra na trénoši to prubnem a uvidíme, jestli to snesu. Jinak Venca Radouch dodá do kasy nějakou pětku za tu fotku v jihočeský přes půl stránky. Jenom nevím, jak to ten fotograf dokázal, že na celým hřišti jsou jenom Venca a bek z New Vilage.
Pokud si tady někdo myslí že jedna osoba nechodí na zápas včas kůli holce tk je an omylu.. kuli holce to opravdu neni .. ae každej opravdu nestíhá všechno... Tím cchi říct že jen kuli tomu že dotyčný přijde pozdě na zápas neznamená že by nemohl hrát ... myslím že ten kluk je ve fotbale dobrej a nemyslím si to jen já .. možná nenávist k němu je tk vysoká že se to nedá už ani kousnout.. ae vážně ten kluk je nadanej a fotbal mu jde .. a to musíte uznat i vy .. i když ho nemáte rád ... to není důvod k tomu ho do zápasu nedát ... ;)) nemyslíte ?? .. je to vaše věc jen vám říkám že nenávist není důvod k tomu ho neobsadit.. ten kluk hraje fotbal proto že ho to baví . a ne kuli vám ..;)) to by bylo dobré si uvědomit..;)) a mimochodem ..;)) někdo vám chyběl k tej výhře v neděli..;)) časem přijdete na to o čem mluvím ..;))
omlouvam se z dnesniho a zitriho treninku a v sobotu jedu na tejden do chorvatska... tkaze nebudu na zapas ani treninky..
omlouvam se z dnešníhoi tréninku
omlouvam se z dnešníhoi tréninku
omlouvam se z dnesniho treninku
Zdravim lidi!!omlouvam se z dnesniho treninku!!
Recept na vítězství
http://www.celeano.cz/cz/katalog-gratis/fotbalove-dresy/hracske/19-de-1270-madrid/
Pro dorost.
Dnešní trénink se ruší.
Omlouvám se dnes z treninku.

<< < 52 53 54 [55] 56 57 58 > >>