Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 53 54 55 [56] 57 58 59 > >>
http://ceskobudejovicky.denik.cz/fotbal_region/nove-hrady-hlasi-navrat-do-cela20100915.html tady je dalsi fotka ze zapasu na netu
Koleno se zlepšuje, takže zítra na trénoši to prubnem a uvidíme, jestli to snesu. Jinak Venca Radouch dodá do kasy nějakou pětku za tu fotku v jihočeský přes půl stránky. Jenom nevím, jak to ten fotograf dokázal, že na celým hřišti jsou jenom Venca a bek z New Vilage.
Pokud si tady někdo myslí že jedna osoba nechodí na zápas včas kůli holce tk je an omylu.. kuli holce to opravdu neni .. ae každej opravdu nestíhá všechno... Tím cchi říct že jen kuli tomu že dotyčný přijde pozdě na zápas neznamená že by nemohl hrát ... myslím že ten kluk je ve fotbale dobrej a nemyslím si to jen já .. možná nenávist k němu je tk vysoká že se to nedá už ani kousnout.. ae vážně ten kluk je nadanej a fotbal mu jde .. a to musíte uznat i vy .. i když ho nemáte rád ... to není důvod k tomu ho do zápasu nedát ... ;)) nemyslíte ?? .. je to vaše věc jen vám říkám že nenávist není důvod k tomu ho neobsadit.. ten kluk hraje fotbal proto že ho to baví . a ne kuli vám ..;)) to by bylo dobré si uvědomit..;)) a mimochodem ..;)) někdo vám chyběl k tej výhře v neděli..;)) časem přijdete na to o čem mluvím ..;))
omlouvam se z dnesniho a zitriho treninku a v sobotu jedu na tejden do chorvatska... tkaze nebudu na zapas ani treninky..
omlouvam se z dnešníhoi tréninku
omlouvam se z dnešníhoi tréninku
omlouvam se z dnesniho treninku
Zdravim lidi!!omlouvam se z dnesniho treninku!!
Recept na vítězství
http://www.celeano.cz/cz/katalog-gratis/fotbalove-dresy/hracske/19-de-1270-madrid/
Pro dorost.
Dnešní trénink se ruší.
Omlouvám se dnes z treninku.
omlouvá se dnes nepřijdu na trening
pro dorrost,
sraz na zitrejsi zapas je ve 13,30 v kabine.
Nominovani hraci:
Tyser, Kolouch, Hucek, Petrasek, Neuzil, Vachta, Sykora, Kantor, Holzepl, Sulista, Majer, Vins, Bambule, Londin M., Kotapis, Burysek, Zeman.
Pro dorost: Pro sobotní zápas BOREK-KAPLICE začátek 10:00 hod., sraz v 9:00 hod. na hřišti. NOMINOVANÍ: Sýkora, Tyšer, Novák, Kolouch, Lanč, Jindra, Holzepl, Krupka, Šulista, Čížek, Pancíř, Panský, Izotov, Londin A., Hucek, Ta Sy
omlouvám se z dnešního tréninku neni mi dobře
Přátelé, kamarádi, dnes se omlouvám ze zápasu, jedu do hlavního města (Praha)....děkuji za pochopení...
Pozdně se omlouvám z tréninku. Dneska jsem to nestíhal
Pro muže: ve čtvrtek se koná přátelský zápas v Nemanicích, sraz je do 17:00 na boreckém hřišti. Od příštího týdne začínají tréninky od 17:00.
omlouvam se ze sem nemohl chodit na treningy ja byl na tabore a potom sem si kupoval sesity a ucebnice takze fakt sry pavel bican
pro dorost:
jen připomínám že od zítřka začínají tréninky v 17,30.Sraz je v 17,15.Mějte se a čau

<< < 53 54 55 [56] 57 58 59 > >>