Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 53 54 55 [56] 57 58 59 > >>
Dnešní trénink přípravky je pro nepřízeň počasí zrušen. Sraz na nedělní utkání ml. přípravky (H.Stropnice) je v 13:15 u obecního úřadu na Borku.
ty si vůůůll :D :D
chtěl jsem napsat s konečně s nulou :-)
Sraz na středeční přátelské utkání st. žáků v Mladém je 15:45 u obecního úřadu na Borku, nebo v 16:00 na hřišti v Mladém. Prosím všechny "prázdninové výletníky" o potvrzení účasti na telefon. Díky.
OLEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEEEE konečně bez nuly hoši!! ten Beny to tam umí pohlídat :-)
Dobrý den, omlouvám se že jsem se nijak neozval ale v posledních dvou týdnech jsem bral antibiotika a nebylo mi moc dobře. Na trenink budu moct prijit nejdřív v pondělí ale spíš v úterý. Zatím
Pro dorost: Na SOBOTNÍ zápas BOREK A - H. STROPNICE sraz v 9:00 na hřišti. Začátek utkání v 10:00 hod, jsou nominováni hráči: Londin A., Vachta, Pancíř, Izotov, Kolouch, Šulista, Holzepl, Krupka, Jindra, Vinš, Čížek, Panský, Neužil, Hanžl, Hlouška, Bolvári.
Na NEDĚLNÍ zápas BOREK B-PIŠTÍN sraz v 13:30 na hřišti. Začátek v 14:30, jsou nominováni hráči: Hlouška, Zeman, Bolvári, Vachta, Ta Sy, Šulista Mar., Šulista Mich., Krupka, Holzepl, Londin A., Vinš, Jirásko, Burýšek, Bambule, Neužil, Kolouch. V případě, že se někdo z nějakých důvodů nebude moci dostavit na zápas, tak bude kontaktovat buď Radka Nováků (606606795), nebo Štegiho (777591369). Díky a mějte se, ahoj.
pro bestik diky
Vzkaz mužům:
v pátek a v neděli bude pokladník vybírat příspěvky, pokuty a jiné dary. Takže pokud máte něco nezaplaceného raději si přineste peníze. Vždyť ho znáte, on je pak nerudný a není s ním řeč.
Připomínka některým starším a mladším žákům: tréninky již jsou v pravidelném rytmu - středa, pátek; začátek od 17:00 v kabinách. Ve středu 1.9. se hraje před začátkem soutěže přípravný zápas v Mladém od 16:30 hod.
omlouvám se z dnešního tréninku mám nataženej sval
Už jsem ti to Petře psal na telefon, je to zde i 2x níže, tak ještě jednou: trenéři dorostu A-Radek Novák (606 606 795), B-Jiří Štegbauer (777 591 369). Dorost není rozdělen na starší a mladší... Podrobnosti o přípravě ti rádi sdělí. Čau P.
pro p. kopriva: Štegi 777591369, dorost B
omlouvam se byl jsem na dovoleny muzete mi dat kontak trenere tmladciho dorostu moc se omlouvam
Omlouvám se z tréningu
Dik. Jestli je to hneda mikina na zip, tak to je ona :)
Bejstíku tobě taky gratulka. Turíno už jezdí po Hosíně v nějaký nový bundě. Tak nevim.
omlovám se celý týden nebudu jedu pryč R.Hlouška
třeba si ji nech, ta už nikomu chybět nebude..
Turino, ty ji prodas na burze ...jen se nedelej :). Jinak vam to tam pekne pada, takhle budetete mit za chvili na konte sto golu :). Tak at to vydrzi !!

<< < 53 54 55 [56] 57 58 59 > >>