Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 55 56 57 [58] 59 60 61 > >>
omlouvam se byl jsem na dovoleny muzete mi dat kontak trenere tmladciho dorostu moc se omlouvam
Omlouvám se z tréningu
Dik. Jestli je to hneda mikina na zip, tak to je ona :)
Bejstíku tobě taky gratulka. Turíno už jezdí po Hosíně v nějaký nový bundě. Tak nevim.
omlovám se celý týden nebudu jedu pryč R.Hlouška
třeba si ji nech, ta už nikomu chybět nebude..
Turino, ty ji prodas na burze ...jen se nedelej :). Jinak vam to tam pekne pada, takhle budetete mit za chvili na konte sto golu :). Tak at to vydrzi !!
Okay..takže ji mohu vyhodit?
Srubec B x Borek 1:7. 3x Radouch, 2x Kučera, Slezák, Frank. Zahráli si všichni, takže asi spokojenost.
omluvte mě že jse nepřišel na sraz nechtělo se mi
nějaká bunda tam byla, už když sme přišli, taková hnědá mikina na zip...
Někdo na Srubci nechal bundu!!!Turíno
Pro dorost: zpráva pro NEDĚLNÍ zápas Dříteň - Borek Odjezd od "obecáku" je 12:45 , začátek utkání 14:00 Nominovaní hráči:
Lanč, Čížek, Londin A, Sýkora, Bolvári, Izotov, Kolouch, Pancíř, Panský, Ta sy, Holzepl, Vachta, Krupka, Vinš, Kantor, Jindra, Šulista.
V případě, že někdo z nějakých důvodů se nebude moci dostavit na zápas,tak bude kontaktovat buď Radka Nováků (606606795), nebo Štegiho (777591369).Díky a mějte se,ahoj
Zdar Masaro, taky te zdravim :) To je skoda, ze jsme se nevideli, chtel jsem se zaject kouknout na kluky, ale neco mi do toho vlezlo. To Vas trena nevi jakyho ma v tymu utocnyho zabijaka, ze te nepostavil :)?
ahoj hoši ješte jsem vam zapomnel poblahopřat k vyteztvi nad slavčí skoda ze jsem si nemohl proti vam zahrat moc mne to mrzelo snad přište tak drzim palce zdravim vikiho stegiho bejstika at vam to kope ahoj
Pro dorost: zpráva pro SOBOTNÍ zápas Ševětín - Borek Odjezd od "obecáku" je 12:45 , začátek utkání 14:00 Nominovaní hráči: Londin A, Bambule, Sýkora, Bolvári, Kolouch, Pancíř, Holzepl, Zeman, Krupka, Vinš, Burýšek, Jirásko, Šulista, Kříž, Hanžl, Tyšer V případě, že někdo z nějakých důvodů se nebude moci dostavit na zápas,tak bude kontaktovat buď Radka Nováků (606606795), nebo Štegiho (777591369).Díky a mějte se,ahoj
Ok, tak to budeme s Vikim po 24 hodinovce pěkně rozjetý.
Hraje se skutečně v neděli v 15 hod., žádná změna.
No vidíš, na mě už kolonka nezbyla. Lidí jak v nároďáku. To je dobře, sezóna je dlouhá a na všechny se dostane. Zítra jsem v práci a trénink nestíhám, jen někdo napište, kdy je zápas v neděli. Někdo říká od 17, ale tady čtu v 15:00 hod. Díky.
Tak se chci na posledni chvili omluvit z treninku,vim,ze je to dost pozde,ale neda se nic delat!!Zdendyg

<< < 55 56 57 [58] 59 60 61 > >>