Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 57 58 59 [60] 61 62 63 > >>
Tak Dejve všechno nej a přeji ti hodně zdraví štěstí a at dáváš náký goli čest a mě se
omlouvám se ze středečního tréninku bolí mě ta noha
zdar, vzkaz od Radka Kolouchů: Dnešní brigáda se kvůli nepřízni počasí ruší.
čaudy dneska nepřídu na trénink, neni mi dobře. zítra na brigádu už budu. zatim čau
Pro dorost a muže: V sobotu 24.7. se koná brigáda. Sraz je v 7:30 na horním hřišti. Oblečte se do dlouhých nohavic, rukávů a rukavice budou také potřeba. Bude se čistit prostor za brankami v lese.
Omlouvam se z dnesniho treninku mam puchejre a nemuzu stim do kopacek .. Dik
ti dam že to byly žertovné běhy!!!!/(!!!!!!!!!!!
Pro dorost:
tento týden je trénink ve čtvrtek od 18.00, sraz bude v 17.45,
příští týden budou tréninky pondělí, středa, čtvrtek a časy zůstávají, sraz pro všechny je v šatnách!!!Trénovat se bude pouze na hřišti takže stačí kopačky. Mějte se a čau
Pro muže:
vemte si na zítřejší trénink i tenisky, jsou naplánovány nějaké žertovné běhy.
hele,chci se omluvit z uterniho treninku,neprijud,jedu pryc!!ale v patek uz budu!! :) ztaim zdar
Pro muže: tréninky jsou úterky a pátky od 18:00. Takže sraz v 17:45.
úterý a pátek od 18:00
a jak jsou teda ty treninky:::::::::::::::

Máš kliku Pepčo xD
zdravim zitra nepridu na trenink musim jit totiz do ctyraku na prvni trenink a snad se dovim jak to semnou pude dal kluk sssss rukavicema to sssssss je tam kvuli ondrovi Bolvarimu :D
zdravim,chlapi!§tak uz tenhle patek,jo??!!tak to je super,uz se nemohu dockat!§tak zatim!! Zdendyg
Je asi mojí chybou, že jsem si nezjistil více informací o současném dění na hřišti. Vycházel jsem pouze ze zkušeností, které jsem nabyl za několik let na Borku a všichni, kdo tam kdy kopali ví své, jak to tam vypadalo. Svoje připomínky jsem tenkrát i napsal starostovi Borku, ale nepřišla mi žádná odpověď. Pana Vachtu znám a souhlasím s tebou, že je to po dlouhé době člověk, který má k fotbalu vztah a dělá co může. Takže jestli je to tak jak píšeš, tímto se panu Vachtovi omlouvám a přeji nejen jemu trošku vody. Se zázemím jaké tam je se dá udržovat pěknej plácek, což dřívější "správci" prostě nedělali.
pro pavkahosin: nechápu, proč se v této diskuzi takovým způsobem vyjadřuješ k činnosti správce. Pokud k němu máš nějaké připomínky, tak pokud se nepletu, tak v současné době se o hřiště stará pan Vachta, tak asi bude lepší, když mu své poznatky řekneš osobně. Myslím, že za ty 3-4 měsíce co se o areál stará, tak trávník na hřištích i celkový vzhled areálu se viditelně zlepšil. Už dlouho (jestli vůbec někdy) jsem neviděl pohybovat se po hřištích někoho takovou dobu jako jeho a v jakém stavu obě hřiště převzal je dobře známo. Možná bys měl na hřiště zajít třebas v půl deváté večer nebo půl šesté ráno a zjistil by si, že se kropí i v těchto časech. Pokud je přes den na sluníčku skoro 50 stupňů (když ve stínu je 35), tak je jasné, že trávník dostává zabrat.
Takový je zase můj názor a nepíšu jej proto, abych vyvolal nějakou diskuzní "přestřelku".
To Wariy: To víš, tady se to dělá ještě po staru. Proto mám dva kluky, abych nemusel shánět věno. Tímto se také chci omluvit správci, že nekropí. Včera jsem viděl, že kropí, ale ve 4 hod. odpoledne, čemuž opravdu, ale opravdu nerozumím. Každý malý dítě ví, že kropit, když venku praží slunce, je trochu blbost. Pardon, ne trochu, ale dosti velká blbost.
ty jo jeste že sem se sem koukl ,jinak bych prisel o patecní fotbalek,když to vyjde přitahnu pidu.

<< < 57 58 59 [60] 61 62 63 > >>