Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 60 61 62 [63] 64 65 66 > >>
No jak chcete - mozna by vam trochu zkusenosti pomohlo, ale...
Dik za nabidku, ale jen kvuli dokopne do CB nepojedu.
Nazdar chlapi,
tak poslední zápas bude docela napínavý..:-)alespoň si vyzkoušíte takříkajíc na vlastní kůži play-off :-))

WaRiY, díky za nabídku, ale kádr je komplentní, chybí trocha štěstí a nesporná dávka fotbalovosti.:-) Nicméně na dokopnou v sobotu večer na Borek dolů jsi samozřejmě zvanej!
Dneska se omlouvám z tréminku nějak mě bolí tříslo tak přídu až ve středu
Cau hosi, chcete abych v sobotu vypomohl?
Tak nakonec bude padat asi jen jeden tym. Dneska jsme hrali s Bavorovicema 2:1 vyhra a delegat byl p. Chalupa. Kluci s nim mluvili a rikal to. Prihlasili se naky novy tymy do 4. tridy. Oficialni to samozrejmne neni.
Bohužel prohráli, ... tento měsíc nikdo neslaví...
jak jste hrali z temelinem
Chrášťany x Dívčice 1:1, takže šance ještě žije. Sobota rozhodne, budou tři rozhodčí, tak snad to není dohodnutý předem. Sice by mě to nepřekvapilo, ale zůstávám optimista.
omlouvám se z tréninku sem nějakej napůl nemocnej na zápas snad budu
Omlouvám se z tréningu až ted jsem dorazil domu
omlouvam se z dnešního trninku je mi špatne...
Je mi z Vás pánové docela smutně.Moc hezky to tam vedete,doufám,že se kompetentní pánové vyjádří,kam dovedli fotbal na Borku.
jak hrali mladsi dorost
omlouvam se z dnešního zápasu nak sem špatně došláp na ten muj kotník a nemůžu stim vůbec běhat... doufam ze to vyhrajete ! xD
Pro mladší dorost!
Sraz na zítřejší zápas s Lokomotivou Č.B. bude přímo na jejich hřišti v 11.00 hodin (aneb nejpozději 1.15 h před začátkem zápasu).Pokud někdo potřebuje svézt, tak se domluví telefonicky se Stegim.
Omlouvám se z dnešního treninku a kdyžtak moje příjmení je Holzepl.........Tak ho zase nenapiště Holzepel..Díkes
omlouvam se z dnešního tréningu teprv ted sem se dostal na net a nepočítal sme že dneska bude tréning uz bych to nestih...
Omlouvám se z dnešního tréninku jsem v Protivíně a věci mám ve Zlivi tak to nestíhám nevěděl jsem že bude trénink v tomhle počasí
S pozdravem Habeš
Pro mladší dorost!
Pondělní trénink jsem zrušil na základě toho, že jsem se byl v neděli podívat na tréninkovém hřišti a bylo podmáčené a celou noc z neděle na pondělí pršelo. Tak jsem dal ráno na net zprávu, že trénink nebude. Pokud si někdo myslí, že se situace změnila tím, že ten den odpoledne a část dopoledne nepršelo, tak si klidně mohl jít zatrénovat sám individuálně.
Dnešní situace s počasím není lepší než byla v pondělí, ale jak vidím trénování vám schází, tak dneska budeme trénovat jako obvykle od 18.00 hodin. Naštěstí máme i jiné možnosti než trénovat jen na hřišti a jestliže uděláme změnu místo herního tréninku kondiční, tak to nikomu z vás neublíží.
Lidi nevíte jestli je trenink?? jestli nebude dejte mi nekdo pls vedet dik moc predem

<< < 60 61 62 [63] 64 65 66 > >>