Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 61 62 63 [64] 65 66 67 > >>
Tak koukam, že "fanouš" se snaží rozpoutat válku na diskusi, ale dopředu ti říkam, že tady ti moc štěstí nepokvete Fando ;-)...Jinak nevim kde si vzal, že Kamil nechodí na tréninky, pokud vim, tak on má hodně dobrou docházku, ovšem kde si vyšťoural, že nechodí, to se asi nikdy nedovíme viď? A Kuře si vybral hodně náročnou školu, a když se mu kříží škola s fotbalem, tak je jasný co má přednost a pokud má čas, tak taky dorazí a čutne s náma... Takže utři slzu Františku a pozdravuj maminku!
omlouvam se ze sem nebil na treninku protoze jsem dneska delal pisemny kluk z rukavicema
pro fanouš: kdybych měl čas na tréninky tk poctivě chodím ale to že jsem nemocnej nebo to nezvládám se školou ještě neznamená že na tréningy kašlu!! A Kamil poctivě chodí tk nwm jak si přišel na to že ne!
Ano Ano !!!!!
Musim se zapojit do debaty s Kamil a Fanous.. To že nebyl trenink beru i když svítilo slunce.. A pro fanouš Kamil chodí hodně pravidelně a nebyl jenom ted tejden. Takže tě nechápu!!!
Pro fanouš: to že jsem byl tejden nemocnej a nebyl jsem na jednom středečním treninku a na zapase se čtyrekem neznamená že tam snad nechodim vube nebo co!! jinak celý jaro jsem nevynechal skoro žádnej trenink a to že kuře někdy nemůže nebo nestíhá se školou nebo je nemocnej je jeho věc. Tak tady nic nezkoušej pod skrytym jménem!!
Má někdo přesné informace, jak bude vypadat v příštím roce IV. a III. třída ? díky.
Pidooooooooooo sme na tom stejněěěěě
Vždyt tam stejně nechodíš,tak co tady meleš,podej si ruce s kuřetem!!!
Dyť je tam hezky tak proč neni trenik!! ?
Pro mladší dorost!
Kvůli trvajícímu dešti, podmáčenému hřišti a s ohledem na to, že ani předpověď počasí na nejbližší dny není nejlepší, ruším dnešní trénink. Předejte si navzájem tuto informaci, hlavně těm dojíždějícím.
pidaku gratuluju ti
Cus lidi...tak jsem uspesne udelal maturitu...pristi tyden uz bych mel dorazit na trenink...zatim cus Venca
jo presne tak stehlo vsechno nejlepsi
DÍK BESTIKU
Stehlajs, vsechno nejlepsi a at ti to porad kope :)
Omlouvám se ze zítřejšího zápasu mám pořád kašel a netrénoval jsem..
Omlouvám se ze zítřejšího zápasu, stále jsem nemocnej. Kamil
Sraz na nedělní zápas mužů je v 16:00.
Zpetně se omlouvám z treninku, říkal jsem kuřeti ať mě omluví ale ten taky nešel. Jsem nemocnej v sobotu snad budu, ještě to sem napíšu v pátak. Dík Kamil

<< < 61 62 63 [64] 65 66 67 > >>