Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 61 62 63 [64] 65 66 67 > >>
omlouvam se z dnešního zápasu nak sem špatně došláp na ten muj kotník a nemůžu stim vůbec běhat... doufam ze to vyhrajete ! xD
Pro mladší dorost!
Sraz na zítřejší zápas s Lokomotivou Č.B. bude přímo na jejich hřišti v 11.00 hodin (aneb nejpozději 1.15 h před začátkem zápasu).Pokud někdo potřebuje svézt, tak se domluví telefonicky se Stegim.
Omlouvám se z dnešního treninku a kdyžtak moje příjmení je Holzepl.........Tak ho zase nenapiště Holzepel..Díkes
omlouvam se z dnešního tréningu teprv ted sem se dostal na net a nepočítal sme že dneska bude tréning uz bych to nestih...
Omlouvám se z dnešního tréninku jsem v Protivíně a věci mám ve Zlivi tak to nestíhám nevěděl jsem že bude trénink v tomhle počasí
S pozdravem Habeš
Pro mladší dorost!
Pondělní trénink jsem zrušil na základě toho, že jsem se byl v neděli podívat na tréninkovém hřišti a bylo podmáčené a celou noc z neděle na pondělí pršelo. Tak jsem dal ráno na net zprávu, že trénink nebude. Pokud si někdo myslí, že se situace změnila tím, že ten den odpoledne a část dopoledne nepršelo, tak si klidně mohl jít zatrénovat sám individuálně.
Dnešní situace s počasím není lepší než byla v pondělí, ale jak vidím trénování vám schází, tak dneska budeme trénovat jako obvykle od 18.00 hodin. Naštěstí máme i jiné možnosti než trénovat jen na hřišti a jestliže uděláme změnu místo herního tréninku kondiční, tak to nikomu z vás neublíží.
Lidi nevíte jestli je trenink?? jestli nebude dejte mi nekdo pls vedet dik moc predem
Tak koukam, že "fanouš" se snaží rozpoutat válku na diskusi, ale dopředu ti říkam, že tady ti moc štěstí nepokvete Fando ;-)...Jinak nevim kde si vzal, že Kamil nechodí na tréninky, pokud vim, tak on má hodně dobrou docházku, ovšem kde si vyšťoural, že nechodí, to se asi nikdy nedovíme viď? A Kuře si vybral hodně náročnou školu, a když se mu kříží škola s fotbalem, tak je jasný co má přednost a pokud má čas, tak taky dorazí a čutne s náma... Takže utři slzu Františku a pozdravuj maminku!
omlouvam se ze sem nebil na treninku protoze jsem dneska delal pisemny kluk z rukavicema
pro fanouš: kdybych měl čas na tréninky tk poctivě chodím ale to že jsem nemocnej nebo to nezvládám se školou ještě neznamená že na tréningy kašlu!! A Kamil poctivě chodí tk nwm jak si přišel na to že ne!
Ano Ano !!!!!
Musim se zapojit do debaty s Kamil a Fanous.. To že nebyl trenink beru i když svítilo slunce.. A pro fanouš Kamil chodí hodně pravidelně a nebyl jenom ted tejden. Takže tě nechápu!!!
Pro fanouš: to že jsem byl tejden nemocnej a nebyl jsem na jednom středečním treninku a na zapase se čtyrekem neznamená že tam snad nechodim vube nebo co!! jinak celý jaro jsem nevynechal skoro žádnej trenink a to že kuře někdy nemůže nebo nestíhá se školou nebo je nemocnej je jeho věc. Tak tady nic nezkoušej pod skrytym jménem!!
Má někdo přesné informace, jak bude vypadat v příštím roce IV. a III. třída ? díky.
Pidooooooooooo sme na tom stejněěěěě
Vždyt tam stejně nechodíš,tak co tady meleš,podej si ruce s kuřetem!!!
Dyť je tam hezky tak proč neni trenik!! ?
Pro mladší dorost!
Kvůli trvajícímu dešti, podmáčenému hřišti a s ohledem na to, že ani předpověď počasí na nejbližší dny není nejlepší, ruším dnešní trénink. Předejte si navzájem tuto informaci, hlavně těm dojíždějícím.
pidaku gratuluju ti
Cus lidi...tak jsem uspesne udelal maturitu...pristi tyden uz bych mel dorazit na trenink...zatim cus Venca

<< < 61 62 63 [64] 65 66 67 > >>