Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 6 7 8 [9] 10 11 12 > >>
Zdendo zabehat si muzes i sam a je to kolikrat lepsi... Halu bych ale klidne dal, v Hrdejcich je o vikendech volno a toji to jen 480 na hodinu...
Samozřejmě jsem rád za vaši individuální iniciativu a doporučuji všem, který individuálně ještě nezačali, aby si vzali příklad ze svých zkušenějších kolegů a občas se proběhli, protože začínáme 31.1. a kdo nic pro fyzičku nedělá, bude mít velké problémy. Pojedeme dost intenzivně a nebude čas půl tréninku prozvracet a pokud to uděláte v průběhu cvičení, memusí být váš kamarád, kterému budete zrovna sedět na zádech, příliš rád.
Ahojík, protože se tady k těm poždavkům o výběhy zatím oficiálně nikdo nevyjádřil, dovoluji si Vám moji milí spoluhráči nabídnout společné výběhy v sobotu od 10.00 hodin. Srazit se můžeme u Obecního úřadu. Trasy mám naplánované. Honza
Přesně!!už bych dal vybehy!!
Zdravim. Bohuzel mam zapas v rakousku, tak se take nemuzu dostavit. Kdyb bude prvni vybeh? Nechapu proc se nechodi uz ted treba jednou tydne do haly aspon kdyz maji vsichni zkouskove :D
Ahoj Marku a všichni,já na ples nemohu,už mam na víkend něco zamluvené,Milan
Připomínám všem, že do úterý 13.1. potřebuji znát vaše požadavky na lístky a stoly na ples. Poté budou dány do prodeje a nemusí již žádný zůstat.
Tak ať Vám to klucí ušatý kope i dalším roce. FK Borek olééé
Zimní soustředění proběhne v termínu od Čt 5.3. do Ne 8.3. v hotelu Racek na Lipně. Bližší informace ještě doplní, včetně informací k zimní přípravě. Na můj mobil mi již zasílejte potvrzení účasti včetně omluv (ty opravdu zcela výjimečně, protože je to jediná možnost jak něco udělat s takřka tragikou fyzičkou)
Pro DOROST:V sobotu 20.prosince jedeme na halový turnaj do Nové Bystřice. Odjezd je v 7.45 hod od obecáku,návrat cca v17.00 hod.
Pro DOROST:V neděli 16.11 od 13.30 hod předehráváme jarní 14 kolo Borek -T .Sviny , sraz je ve 12.30 hod na hřišti.
Me to taky mrzi, ale neda se nic delat. Uzijte si to a poradne zakoncete polovinu sezony.
Tak to mne mrzí. Termín šel mimo mne, to si navrhli kluci už dřív a jenom se čekalo, jestli nebude ještě předehrávka jarního kola. V tom případě by to bylo v sobotu po zápase. Takto zůstal termín v pátek.
hraju 180 km od Budejic od 19.30. Nejdriv v jednu rano a to jsem optimista. Bohuzel...Uzijte si to jen nechapu proc patek kdyz vzdy byva v sobotu...
Zdravím všechny,
Tengy, ty se večer nevrátíš? My na tebe rádi počkáme. Pro všechny, kteří nebyli na zápase: tento pátek 14.11. se sejdeme před 18:00 hodinou na báčko a následně přejdeme do hospůdky na hřišti kde se společně rozloučíme s podzimní částí sezóny.
Marek
ZAjímalo by mě od kdy se dělají dokopný v patek? Tak si to uzijte, ale jsem v Rakousku...
Pro DOROST.Tento týden trénink v úterý zrušen.
Pro DOROST:Sraz na zápas Suchdol nad Lužnicí-Borek je v sobotu v 8.20 hod u obecáku
Poslední zápas ml. přípravky se Včelnou (pátek 7.11.2014) začne již 16:00 (původně v plánu 16:30). Po utkání dokopná...
Dnešní trénink ml. přípravky začíná již v 16:00 na horním hřišti (podobně jako zápas st. přípravky).

<< < 6 7 8 [9] 10 11 12 > >>