Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 6 7 8 [9] 10 11 12 > >>
Mladé hlásí změnu začátku utkání 13. kola v OP starších žáků. Hraje se v sobotu 9.5., začátek od 10:00.
V sestavě kola máte i svého zásupce, hlasujte pro něj na
http://fotbalunas.cz/sestava-kola/52/sestava-kola-17-kolo-jihocesky-ceske-budejovice-okresni-prebor-2014-2015/
Pro dorost:tento týden trénink v pátek v18.00hod .zápas v neděli v 10.00hod doma s Hlubokou ,sraz v 9.00 hod na hřišti
jé já dal za starší přípavku prti nemanicím 2 goly
Pro DOROST:Sraz na zápas Borek : Hrdejovice v sobotu v 9.00hod v Hrdejovicich
Nové Hodějovice hlásí změnu začátku utkání 19. kola OP mužů. Výkop je v sobotu 25.4. již ve 13:00.
Po upozornění, co tu visí, zdravím na Borek. Pan Hučík se v afektu plete. Nepochopil, že referáty z divize, KP, okresního přeboru hlásí zpravodajové domácích klubů. Jsou v novinách uvedeni pod zkratkami. Redaktoři, pokud nejsou na utkání přítomni, je většinou pouze stylisticky upravují, fakta od stolu nemění. Např. také hlídají, aby nikdo nikoho v materiálech nenapadal, neurážel ap. (Takže příspěvek pana trenéra a rozhodčího Hučíka by v podobě, ve které jej rozesílá na všechny strany, vyjít nemohl...) Této zavedené, vlastně jediné možné praxe se sport. redakce drží dlouhá léta (s Kalinicsem či bez), a těžko někdy bude vycházet referát dvojí, aby byli všichni spokojeni - ve verzi pro domácí a verzi pro hosty. Tolik věcná připomínka, na osobní útoky reagovat nebudu. Pokud se tým FK Borek cítí být poškozen výkonem rozhodčího (nemohu potvrdit, ani vyvrátit, byl jsem na jiném zápase), jistě ví, jak se bránit. Do středy večer tak ale neučinil, jak mi potvrdili na OFS. Proč, toť otázka pro ty, kteří se tolik zlobí. M. Kalinics
Zdravím vás. Nevydržel jsem to a poslal jsem panu Kalinicsovi komentář k jeho článku o našem zápase v Hradech. Dávám k dispozici zde.

Dobrý den pane Kalinics,
Nemůžu nechat bez povšimnutí váš článek o zápase OP mužů Nové Hrady ? Borek a chci vás požádat o laskavost. Než něco napíšete, zkuste si prvotně podané informace alespoň na jiném místě ověřit, což bych u redaktora s takovými zkušenostmi čekal.

1) V 7 minutě po rohovém kopu odkopával obránce hostí na hranici velkého vápna balón, ale na dlouhou nohu do něj kopl domácí hráč. I přesto, že balón pokračoval směrem k polovině, pískl k velkému údivu všech zúčastněných rozhodčí pokutový kop a daroval tak domácím brzké vedení.
2) Ve 20 minutě se ?hezky uvolnil domácí Němec? ve skutečnosti znamenal dost zřetelný ofsajd domácího hráče, který byl okamžitě též signalizován, ale který sudí z nepochopitelných důvodů neodpískal a daroval tak domácím druhý gól.
3) Vyloučení nekomentuji, protože jsem neslyšel co bylo řečeno po neopískání faulu na vyloučeného hráče, ale protože se celý zápas odvíjel od hrubých chyb rozhodčího (nutno přiznat, že na obě strany) a většina nejen hráčů to komentovala, věřím že ke kritice došlo.
4) Druhý poločas zcela v režii Nových Hradů znamenal územní převahu hostí (byť v deseti) a tři vyložené šance, které jsme bohužel neproměnili a popravdě dvě na straně domácích byli také.
5) V 85 min se trefil opět Tuscher ? psáno správně opět, protože po centru z pravé strany domácích, stáli tři hráči v šestnáctce v ofsajdu a ten poslední střelil míč do branky. Opět byl ofsajd signalizován ještě v době kopu čímž domácím rozhodčí věnoval třetí gól.

Sám víte že se řadu let věnuji též pískání (nezapomněl jste v novinách připomenout, že jako trenér Borku pískám Novou Ves a díky tomu jsem vyslechl spoustu urážlivých výroků a velice jste znepříjemnil průběh prvního poločasu daného utkání) a proto si neumím představit, jak ze svého postavení mohl rozhodčí posoudit ofsajdovou pozici opačně a to i přes to, že zvláště u druhého gólu mu mohla napovědět čára malého vápna, kde stáli pouze hráči domácích.
Takže popsat takto utkání, ve kterém rozhodčí udělá mnoho chyb a z toho minimálně tři fatální (ještě se mi asi nestalo, aby v zápase padli tři branky na jednu stranu z vymyšlené penalty a dvou ofsajdů) a družstvo v deseti dokáže zabrat se mi jeví jako velice nekorektní. Doufám, že se nad tím zamyslíte a příští komentáře již budou alespoň částečně odpovídat realitě.

S pozdravem

Marek Hučík
Venkovní trénink přípravek a žáků pokračuje od středy 8.4.2015, začátek v 17:00, sraz na hlavním hřišti. Dále budou vždy v pondělí (zač. 17:00 hod. - tréninkové spodní hřiště) a středu (zač. 17:00 hod. - hlavní hřiště). Vlastní míč s sebou. Mistrovská utkání jsou v záložce "Mládež" již uvedena.
Pro DOROST: Dnešní trénink je pro nepřízeň počasí zrušen.
Pro DOROST.Tento týden trénink středa 17.00hod,pátek od 18.00 hod.Zápas Borek-Lišov v sobotu od 10.00 hod,sraz v 9.00 hod v kabinách.
Dnešní trénink starší přípravky je pro nepřízeň počasí přesunut do tělocvičny, zač. v 17:00.
Pro DOROST:Tréninky tento týden ve středu v 16.45 hod v kabinách , v pátek v 17.45 hod
Utkání 12. kola OP mladší přípravky sk. C Borek-Zliv B bylo naplánováno na pátek 3.4.2015, od 17:00 hodin.
Je to však prázdninový termín, a tak po dohodě obou klubů bude utkání sehráno až ve čtvrtek 16.4.2015, výkop od 17:30.
pokud by někdo objednával věci z www.netfotbal.cz mám tam slevový kód na 1000 Kč ,ale platí to jen při nákupu nad 5000 Kč. stačí mi napsat
pro DOROST: Tréninky středa 16.45hod hřiště ,pátek18.00 hod hřiště
Pro muže: v úterý 19,30hod tělocvična (dobrovolné),v pátek od 18,00hod (herní trénink). V sobotu přátelský zápas na Hluboké proti Boršovu ,sraz v 11.15hod na Hluboké
Pro DOROST:tento týden tréninky v uterý od 19,30 hod tělocvična ,ve čtvrtek od 16,45hod na hřišti společný trénink se Slavií(100% účast)
Posílám odkaz na odrazovou stěnu. Supr věc na tréninky. V odkazu je i instruktážní video. http://www.aasport.cz/Asistent-KICKBECK-rebounders-L-d359.htm
Pro hráče mužů: První soutěžní zápas hrajeme již v neděli 22.3. od 15:00 hod. Plánujte si hory a jiné soukromé aktivity nejpozději do tohoto data.

<< < 6 7 8 [9] 10 11 12 > >>