9.kolo  0S III. třída 2005/06
ne 16.10.2005 14.00

FK Borek - Borovany1:5 (1:2)

Branky: Šestauber

Související články:

FK Borek - Borovany 1:5 (1:2)

Zápas podzimu skončil debaklem

Vivaldinu - 18.10.2005

Zápas podzimu skončil pro fotbalisty Borku naprostým debaklem!! S lídrem tabulky se měli v domácím prostředí, v přímém souboji poprat o první místo, dopadli však jak pověstní ?Sedláci u Chlumce?. A přitom nic nenasvědčovalo tomu, že výsledek bude tak zdrcující.

V nedělním odpoledni se na boreckém stadionu schylovalo k bitvě největších rivalů v boji o první a jediné postupové místo z III. třídy. Významu přispěl i fotbalový svaz, který na utkání delegoval nejen hlavního rozhodčího, ale i pomezní asistenty. Krásným počasím byly vytvořeny prakticky ideální podmínky, nic nerušilo tento sportovní svátek. Borovanští přijeli i s početným kotlem fanoušků, který na sebe upozorňoval fanděním již před zápasem.