Související články:

Dříteň B-FK Borek 4:2 (3:0)

Překvapení se nekonalo

Vivaldynu - 05.10.2009

Neuplynul ani celý půl rok a hráči Borku jeli opět do Dřítně, kde na jaře inkasovali historickou porážku od tamní rezervy (9:3). Bohužel ani tentokrát se nedal čekat snadný souboj. Borecký kádr je momentálně poněkud v krizi. Pro zranění chyběl Radouch, dlouhodobě absentuje Turek. K marodům se pak přidali nově i oba gólmani, takže do branky musel třetí Škaroupka, který doposud neodchytal ani jedno mistrovské utkání, z lavice ho jistil brankář Polomčák ze staršího dorostu. Odtud přišel muže posílit ještě Schandl. Od prvních minut navíc nemohl nastoupit pro momentální nevolnost Kučera, který tak jako jediný hráč do pole zůstal trenéru Vajgelovi k dispozici na lavici. Domácí takové problémy evidentně netrápily. Což se projevilo hned od prvních minut zápasu.