top of page

BOREK DOMA KONEČNĚ ZABRAL A POPRVÉ NA JAŘE BODOVAL


V 19.kole Borek doma přivítal mladé mužstvo Vimperka a do zápasu šel s jasným cílem získat první jarní body. Z různých důvodů domácí postrádali šest hráčů (Houška, Baščevan, Frank, Endlicher, Vaník, Bukovinský) a tak museli vypomoci kluci z dorostu jak už se na jaře stává zvykem.


DO POLOČASU BYLO ROZHODNUTO


Už ve 4.min zahrával David Hájek rohový kop a hostující gólman si ho nešťastně srazil do vlastní sítě 1-0. Ve 13.min prošel ze strany do vápna R. Horejš a jeho střílený centr si srazil do vlastní branky L. Vintr 2-0. Ve 20.min prošel do vápna opět R. Horejš a byla z toho PENALTA. Míč si postavil Karel Holzepl a s přehledem zvýšil na 3-0. Ve 26.min předvedl krásnou individuální akci David Hájek, přes dva hráče prošel až před gólmana a nedal mu šanci 4-0. Další gól mohl přidat Radek Horejš po pěkném uvolnění ve vápně, ale jeho střela minula pravou šibenici. Vše si ovšem vynahradil ve 45. min, kdy se opět uvolnil ve vápně a tentokráte už mířil přesně. Do kabin se tak šlo za stavu 5-0.


I DRUHÝ POLOČAS VYHRÁLI DOMÁCÍ


Ve druhém poločase domácí polevili a hra se odehrávala převážně ve středu pole. Až v 67.min našel M. Kocina ve vápně Martina Michala, který z voleje zvýšil na 6-0. V 79.min si domácí nepohlídali odražený míč a hostující Václav Pankratz pohotově trestal 6-1. V 85.min byl před vápnem faulován R. Horejš a domácí zahrávali trestný kop. Míč si vzal David Hájek a pečetil na konečných 7-1 a zároveň zkompletoval HATTRICK.


OHLASY:

Radek Horejš(FK Borek)

Dnes nám zápas celkově sedl a dařilo se nám i střelecky. První poločas jsme takticky odehráli velmi dobře a soupeř s tím měl velké problémy jak v útoku tak v obraně. Ve druhém poločase už tempo nebylo takové, přesto jsme přidali dva góly a zaslouženě celé utkání vyhráli.16 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page