top of page

BOREK DOMA NEZAVÁHAL


Na Bílou sobotu Borek doma přivítal hráče FK Kardašova Řečice, kterým měl co vracet, když u nich na podzim prohrál 3-1. Domácí se museli obejít bez distancovaného J.Franka (4 zápasy) a zraněného M.Michala s O.Vaníkem. V práci pak byl D.Eliáš. Naopak po dlouhém zranění se vrátil do sestavy D.Hájek.


DO KABIN ZA NEROZHODNÉHO STAVU


Vstup do utkání vyšel domácím náramně. Už ve 3.min zahrával D.Hájek roh, který na přední tyči prodloužil J.Houška a na zadní doklepával Martin Leština 1-0. Vzápětí prováhal dobrou možnost ke střele M.Kocina. Do další šance se dostával R.Horejš zasekl si obránce i gólmana i tak, ale gólman jeho střelu kryl. A tak přišel trest na druhé straně. Na roh hostů nejvýše vyskočil Jiří Kovář a srovnal na 1-1. Domácí se pokoušeli o častou střelbu a nebezpečné byli zejména pokusy D.Hájka a D.Šťasného z nichž jeden zastavilo břevno hostující svatyně. I přes další šance na obou stranách už do půle gól nepadl a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.


DRUHOU PŮLI OVLÁDLI DOMÁCÍ


Do druhého poločasu domácí ještě více přidali a v 54.min po ose M.Severa, R.Horejš, Jaroslav Houška posledně jmenovaný prošel do vápna přes dva hráče a levačkou vrátil domácím vedení2-1. V 57.min Radek Horejš vybojoval míč a následně byl faulován ve vápně PENALTA!!! Sám faulovaný si postavil míč na značku a nedal gólmanu hostí žádnou šanci 3-1. Hosté byli značně zaskočení a nemohli se dostat zpět do hry za to domácí hráli s chutí a dobře kombinovali. V 66.min zachytil J.Houška špatný odkop hostů přihrál na R.Horejše ten posunul na Davida Hájka, který střelou na zadní tyč zvýšil už na 4-1. Hosté se ve druhé půli do zakončení vůbec nedostávali a když nevyužili ani trestný kop z hranice vápna přišel další trest na druhé straně. Chybnou rozehrávku zachytil Vjačeslav Baščevan a pohotovým lobem uzavřel na konečných 5-1.


Další týden nás čeká v sobotu zápas ve Studené.


Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli i přes nepříliš pěkné počasí.


FK Borek oléé


OHLASY:


Radek Horejš(FK Borek)

Do zápasu jsme šli s tím, že chceme získat tři body a napravit tak zaváhání z minulého kola. I přes vyrovnanou první půli jsme věřili ve výhru a za celkový výkon si jí také zasloužili.


Fotbalový klub Borek z.s. 5:1(1:1) FK Kardašova Řečice 1922 , z.s.


STŘELCI: 3. Leština Martin, 54. Houška Jaroslav, 57. Horejš Radek (pen.), 66. Hájek David, 86. Baščevan Vjačeslav - 12. Kovář Jiří
21 zobrazení0 komentářů

コメント


bottom of page