top of page

BOREK DOMA NEZAVÁHAL


Borek se po týdnu opět představil doma a znovu bral tři body.


MARTIN LEŠTINA OTEVŘEL SKÓRE


Úvod zápasu patřil hostům a prvních deset minut měli územní převahu, ale do vážnějšího zakončení se nedostali. Domácí tak hru postupně vyrovnali a začínali přebírat iniciativu ze které pramenilo velké množství rohů a závarů před hostující brankou. V dobrých příležitostech se ocitl O. Vaník a T. Křiváček, ale ke gólu to ještě nevedlo. Až ve 29.min si našel přihrávku D. Hájka Martin Leština a otevřel skóre zápasu 1-0. I nadále byli domácí lepším mužstvem a ve 45.min to korunovali druhým gólem. V. Baščevan ideálně vysunul Tomáše Křiváčka, který se s tím nepáral a propálil gólmana J. Chlandu. Do kabin se tak šlo za stavu 2-0 pro domácí.


JAKUB FRANK PŘIDAL DVA KOUSKY


I ve druhém poločase byli domácí jasně lepším mužstvem a hosté se do zakončení téměř nedostávali. Nejprve po centru D. Hájka mířil R.Horejš hlavou vedle pravé tyče a střelu J.Franka vytáhl gólman na roh. V 69.min už se ale skóre měnilo a to když T.Křiváček vysunul Jakuba Franka, který tváří v tvář hostujícímu gólmanovi zvýšil na 3-0. V 82.min předvedli domácí krásnou akci, kdy po ose M.Kocina a D. Hájek pohodlně zakončil do prázdné branky svým druhým gólem v utkání Jakub Frank 4-0. Tři body zůstali zaslouženě na Borku a přítomní fanoušci tak mohli být spokojení.

Za týden hrajeme v Kameňáku proti SK Planá.


FK Borek oléé


OHLASY:

Radek Horejš(FK Borek)

Krom úvodu utkání jsme byli po celý zápas lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. Gólů mohlo být ještě víc, ale i tak jsme spokojení hlavně se třemi body.
10 zobrazení0 komentářů

Comentários


bottom of page