top of page

Borek na Planou nestačil

24.kolo zavedlo na Borek mužstvo SK Planá. Domácí jako už skoro tradičně byli rádi, že poskládali základní jedenáctku a vůbec někoho na lavičku. Za to hosté měli lidí, že se na ní skoro nevešli. 


První poločas

Už v 6. min domácí propadli a na branku postupoval sám Pavel Svoboda a s přehledem zakončil 0:1. Planá byla více na míči a převážně kontrolovala hru, přesto se i domácí dostali do několika slibných zakončení. Ve 32. min zahrával J. Frank standardku a Jaroslav Houška trefil hlavou přesně pod břevno 1:1. Do kabin tak šli domácí za slibného výsledku.

 

Druhý poločas

Druhý poločas ovšem začal stejně jako první a po sérii několika rohů vrátil hostům vedení Lubor Kitzler 1:2. Když v 66. min přidal svůj druhý gól Pavel Svoboda bylo o osudu utkání rozhodnuto. Přesto že se domácí snažili na vyrovnání už neměli sílu a když ani hosté nedotáhli žádný ze svých brejků, zápas skončil výsledkem 1:3.

 

OHLASY:

Jan Pintér (trenér SK Planá):

Utkání s Borkem jsme s přehledem zvládli, kdybychom nevymýšleli nesmysly v koncovce, tak jsme utkání mohli vyhrát mnohem větším rozdílem. Do utkání jsme dobře vstoupili, rychle jsme vedli a měli další šance. Ty už zůstaly neproměněné a proto přišel trest v podobě vyrovnávací branky. Po skvělém vstupu do zápasu jsme po 20 minutách upadli do letargie a začali si myslet, že domácí si budou dávat góly sami. V poločase bylo třeba trošku zvýšit hlas, což si kluci vzali k srdci a druhý poločas už vypadal jak měl. Zahráli si všichni kluci, nikdo se nezranil a tak do dalších zápasů půjdeme v plné síle. Dolňák má teď dva těžké zápasy, mohl by klopýtnout a my se posunout zpátky na bednu. Pokud měl vypíchnout něčí výkon, tak určitě Svoby, Řehy a Loupák.

16 zobrazení0 komentářů

Hozzászólások


bottom of page