top of page

BOREK NADĚLOVAL I V POSLEDNÍM DOMÁCÍM UTKÁNÍVe 26.kole Borek doma přivítal mužstvo Sokol Suchdol nad Lužnicí a před domácím publikem se chtěl rozloučit výhrou a udržet svou 100% domácí jarní bilanci.


SKÓRE OTEVŘEL DAVID HÁJEK


Utkání začalo ve slušném tempu a obě mužstva se snažila o rychlý kombinační fotbal. V 10.min byl před vápnem faulován M.Kocina a k trestnému kopu se postavil David Hájek, který povedenou střelou k tyči otevřel skóre 1-0. Na druhé straně se do šance dostali i hosté, ale ve skrumáži nedokázali dopravit míč do branky. Ve 25.min vysunul M.Kocina Jakuba Franka, který zvýšil na 2-0. Ve 29.min opět utekl po straně Jakub Frank a jeho centr k překvapení hostujícího gólmana skončil parádně v brance 3-0. Ve 35.min obral hostujícího gólmana o míč R.Horejš a byl faulován, rozhodčí však penaltu nenařídil!!! Na druhé straně pak nebyl hostům uznán gól pro vykopnutí míče z ruky gólmana. Poločas tak skončil 3-0.


PREMIÉROVÝ GÓL SI PŘIPSAL JAN ČERMÍN


Ve 47.min si na roh D.Hájka naskočil Jan Čermín a mohl se tak radovat ze svého prvního gólu na Borku 4-0. Další minuty se pak nesli ve znamení zahazování gólových šancí domácích. Své příležitosti postupně zahazovali J.Frank, M.Kocina, J.Houška. Až v 69.min se do vápna proháčkoval Jaroslav Houška a chytře z úhlu zvýšil na 5-0. Poslední slovo měl po akci J.Franka Ondra Vaník , který na zadní tyči pečetil na konečných 6-0.


V posledním kole pojedeme na zápas proti TJ Nová Včelnice, který se odehraje v Jindřichově Hradci.


FK Borek oléé


OHLASY:

Radek Horejš(FK Borek)

S domácími fanoušky jsme se rozloučili opět vysokou výhrou a alespoň tím jim udělali trochu radost. Suchdol i přes vysokou porážku hrál pěkný kombinační fotbal.

33 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page