top of page

BOREK PŘEZIMUJE NA DRUHÉM MÍSTĚ

Do Suchdolu jel Borek s vidinou, že zisk tří bodů jim zajistí přezimování na druhé příčce se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Novou Včelnici.


ŠŤASTNÝ GÓL POSLAL HOSTY DO VEDENÍ


Borek vstoupil do utkání aktivně jak je zvyklí s vysokým presingem a kombinační hrou nedával domácím hráčům moc prostoru. Do první velké šance se dostal M.Kocina po přihrávce R.Horejše, ale sám proti domácímu gólmanovi neuspěl. Ve 21.min vlétl M.Kocina do vápna kde byl faulován, ale penalta se nepískala. Ve 28.min postupoval ze strany sám na bránu R.Horejš, domácí ve snaze odkopnout míč nastřelili jen Martina Kocinu od kterého se míč odrazil do pravé šibenice 0-1. Druhý gól mohl přidat J.Frank po krásné kombinaci s R.Horejšem, ale jeho střela jen těsně minula pravou šibenici. Do kabin tak šli hosté za jedno brankového vedení.


POJISTKU PŘIDAL PEPA ENDLICHER


Do druhé půle šli hosté s tím, že chtějí co nejdříve přidat druhý gól a zlomit tak odpor domácích. I přes několik slibně rozjetých akcí jsme nedokázali přidat druhý uklidňující gól. V 70.min byl ve vápně faulován J.Houška a tentokráte se PENALTA pískala. K té se postavil V.Baščevan a i přes to, že mířil dobře k tyči gólman M. Rácik ji bravurně vyrazil. To posadilo domácí ještě více na koně a hnali se za vyrovnáním. Obrana Borku však pracovala spolehlivě a do vážnější šance domácí nepustila. Čas běžel a domácí se hnali za vyrovnáním na což reagoval hostující stratég Stanislav Bryx vysunutím Josefa Endlichera do útoku. Ten se mu za to odvděčil v 88.min, kdy z nulového úhlu poslal míč do šibenice 0-2. Ten okamžik zápas rozhodl a když v 90.min V.Baščevan přihrál Martinu Kocinovi na třetí gól nebyl důvod zápas dále prodlužovat.


OHLASY:

Radek Horejš(FK Borek)

Zápas byl pro nás těžší než vypadá z výsledku. Domácí nám nic nedarovali. Přesto že jsme měli několik gólových šancí do 88.min nebylo o výsledku rozhodnuto.
34 zobrazení0 komentářů
bottom of page