top of page

BOREK SI ODVÁŽÍ Z TŘEBONĚ BODDO KABIN ZA STAVU 0:0


Béčko Třeboně hraje své domácí zápasy v nedaleké Břilici, kde nás na první pohled přivítalo pěkné hřiště. Drobnější pohled z blízka byl však opačný. Povrch byl hodně rozbitý a blátivý což se po celou dobu hry podepisovalo na její kvalitě. Obě mužstva se prezentují kombinačním fotbalem což bylo na tomto terénu složité. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal ve kterém byli hosté o něco nebezpečnější. R.Horejš mířil jen do boční sítě, hlavičku V.Baščevana kryl domácí gólman a stejně tak i střeli J.Houšky a D.Šťastného. Na druhé straně selhal v dobré pozici domácí útočník. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.


ROZHODNOUT MOHL ONDRA HANŽL


Ve stejném tempu se pokračovalo i ve druhém poločase a bylo jasné, že kdo dá první gól bude mít namířeno ke třem bodům. V 70.min rozjel J.Houška akci R.Horejš si narazil s M.Kocinou a otevřel skóre zápasu. Radost hostům překazil praporek pomezního signalizující ofsajd. Další střeli J.Franka a M.Kociny ke gólu opět nevedli a tak vše mohl zlomit O.Hanžl. J.Houška prošel středem a poslal do úniku O.Hanžla, který postupoval na gólmana J.Flašku chytrým lobem ho přehodil, míč však o půl metru minul pravou tyč. Obě mužstva si tak odnáší bod ze kterého mají asi větší radost domácí.

V sobotu v posledním domácím utkání hostíme mužstvo SK Horní Žďár.


FK Borek oléé


OHLASY:


Radek Horejš (FK Borek)


Dnes nás čekali mladíci Třeboně B, kteří se poslední dobou zvedli a obírají o body kde koho. Musím říct, že hrají hezký kombinační fotbal už od gólmana, který hrál i chytal výborně. Přesto si myslím, že jsme měli ke třem bodům blíž a zápas jsme odmakali.17 zobrazení0 komentářů

Commentaires


bottom of page