top of page

NA SRUBCI BYL K VIDĚNÍ SPÍŠE BOJ NEŽ FOTBAL

Třetí kolo nás zavedlo na hřiště nevyzpytatelného Srubce. Hned na úvod se čekalo zda se utkání vůbec odehraje. Domácí hřiště bylo v důsledku posledních dešťových dnů silně podmáčené a tak se čekalo na verdikt rozhodčích. Ty vše posvětili a tak se mohlo jít hrát.


PRVNÍ POLOČAS GÓL NEPŘINESL


Hned od úvodu bylo vidět, že těžký terén žádný krásný fotbal nepřinese a proto bylo vidět mnoho osobních soubojů a dlouhých nakopávaných míčů. Borek se přesto snažil více kombinovat na sušší polovině hřiště a dostal se i do několika zakončení, ale dělovky L.Horejše se mezi tři tyče nevešli. A když už O.Vaník našel dlouhým pasem R.Horejše, který dostal míč do sítě gól neplatil pro údajný ofsajd. V další akci prošel až do vápna M.Michal a našel před prázdnou brankou V.Baščevana, který neměl problém míč uklidit do sítě, ale opět byl zdvižen praporek pro ofsajd. Za domácí nejvíce zlobil J.Hanousek, ale jeho tutovku výborně vychytal M.Pytel a dalším šancím obětavě zabránili O.Vaník a J.Endlicher. Do kabin se tak šlo za stavu 0-0.


GÓLY STŘÍLELI JEN HOSTÉ


I ve druhém poločase byl Borek aktivnější a odměněn byl v 50.min. D.Šťastný našel dlouhým pasem na vápně Davida Hájka ten se protáhl mezi domácími obránci a prostřelil gólmana Smejkala 0 - 1. I nadále se hrálo spíše na domácí polovině hřiště a v 59.min přišel druhý gól pro hosty. David Hájek zahrával rohový kop na zadní tyč, který po odrazu skončil v domácí brance 0 - 2. V 75.min přišel třetí uklidňující gól pro hosty. Špatného výkopu domácího gólmana se zmocnil na vápně David Hájek a s přehledem dovršil svůj hattrick 0 - 3. V závěru utkání měli ještě domácí několik nebezpečných střel, které ovšem bravurně zlikvidoval s přehledem chytající M. Pytel.


Stanislav Bryx (trenér FK Borek)

Věděli jsem, že nás čeká nepříjemný soupeř a navíc na podmáčeném hřišti. Zápas byl tímto co se týče kvality hodně ovlivněn. Musím pochválit kluky jak celý zápas odmakali a bojovali o každý metr hřiště a za to byli právem odměněni třemi góly v domácí síti. Dále se už k zápasu raději nebudu vyjadřovat... Pro nás důležité tři body vezeme na Borek.


Martin Leština (kapitán FK Borek)

Utkání se hrálo na těžkém podmáčeném terénu a obě mužstva podala bojovný výkon. My jsme rádi, že si odvážíme tři body a nikdo se nezranil.


V dalším kole doma hostíme v sobotu od 15:00 mužstvo Olešníka B.

FK BOREK OLEE


25 zobrazení0 komentářů
bottom of page