top of page

O výhře Vodňan rozhodl Jaroslav VolmutPo dobrém výkonu a smolné prohře v minulém kole chtěli Borečtí doma naplno bodovat a vzdálit se tak sestupovým příčkám. Proti byly Vodňany.


První poločas


Už od prvních minut se nehrál žádný extra fotbal. Ani jedno z mužstev se nikam moc nehnalo a domácí navíc postrádali větší přesnost v kombinaci. Hosté se pokoušeli o častější zakončení, to ovšem bylo velmi nepřesné. Ve 30.min se po sérii hlaviček dostal ke skákajícímu míči hostující Jaroslav Volmut a střelou do šibenice poslal hosty do vedení 0:1. Poté přeci jen převzali iniciativu domácí a snažili se o útočné kombinace ty ovšem končili často už v zárodku důsledkem časté nepřesnosti. Za zmínku tak stojí pouze kombinace R. Horejše s V. Baščevanem, kterou prvně jmenovaný zakončoval střelou z vápna, gólman hostí ji vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou J. Franka. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1.


Druhý poločas


Do druhé půle šli domácí s tím, že musí vše zlepšit a zkusit zápas otočit. To ovšem dostalo trhlinu už ve 47. min, kdy se do míče z dobrých 30 metrů opřel opět Jaroslav Volmut a vymetl opět šibenici 0:2. Vodňany se poté zatáhly a soustředily se na defenzivu. Přesto že měli domácí častěji míč na svých kopačkách, do zakončení se moc nedostávali a nebo bylo hodně nepřesné. Nejblíže snížení byl M. Leština, ale jeho hlavičku zastavilo břevno. Další střelu J. Franka zneškodnil opět dobře chytající J. Budín. Zápas tak skončil výhrou hostů 0:2 a Borek si tak opět zkomplikoval boj o záchranu.


 Ohlasy k zápasu:


Radek Horejš (FK Borek)

Dnešní zápas jsme vůbec nezvládli. Kazili jsme většinu přihrávek i těch úplně jednoduchých a postrádali jsme nasazení, důraz a vůbec touhu chtít vyhrát a prosadit se v ofenzívě. Byl to remízový zápas, který rozhodly dvě životní střely hostující Jaroslava Volmuta. Za týden nás čeká sousedské derby v Hrdějovicích, kde se bude hrát o důležité tři body.10 zobrazení0 komentářů

Comentarios


bottom of page