top of page

PŘEDSTAVUJEME 🔴🔵⚪⚫👏
KAREL HOLZEPL č.15Čau Karlos,


vítám Tě v našem klubu a připravil jsem si pro Tebe pár otázek, kterými by ses představil našim fanouškům.1. Na úvod nám prozraď po kolika letech se vracíš do FK Borek a kde všude jsi rozdával fotbalovou radost?Do FK Borek se vracím po 10 letech a můžu říct, že se vracím domů. Fotbalovou radost jsem rozdával 1 rok na Hluboké, 6 let v Třeboni a 3 roky v Rakousku.
2. Vím, že máš všeobecně rád sport a vyzkoušel jsi už spoustu odvětví je něco co by jsi nikdy nevyzkoušel?Sport mám rád a naplňuje mě. Proto se nedá říct, že bych nějaké odvětví nikdy nevyzkoušel.
3. Na Borku budeš nosit číslo 15 znáš nějaké slavné fotbalisty co ho také nosili?Moje oblíbené číslo je 8. Ale na Borku budu mít 15 a vybavím si Milana Baroše s číslem 15 😀4. Co od tebe můžou naši fanoušci očekávat na hřišti?Fanoušci ode mě můžou očekávat plné nasazení a doufám, že i hezký fotbal. Na Borek se vracím rád a těším se na vzájemnou spolupráci. Rád bych Borku pomohl na lepší umístění v tabulce, protože na to máme tým a k tomu krásné zázemí.
Děkuji Ti za náš rozhovor a jménem celého FK Ti přeji mnoho sportovních úspěchů a gólů v soupeřových sítích.

39 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page