top of page

PO BOJOVNÉM VÝKONU SI BOREK ODVÁŽÍ VŠECHNY BODY


V 8.kole OP mužů zavítal Borek na hřiště Rudolfova B. Borek stále postrádá ofenzivní dvojici Hájek, Baščevan a tak se očekával tuhý boj k čemuž přispěla i nepříliš velká kvalita trávníku a hlavně silný nepříjemný vítr.


DO KABIN ZA STAVU 0:1


Borek vstoupil do utkání aktivněji a hned v úvodu posílal L.Horejš pěkný centr do vápna, ale R.Horejš na něj nedosáhl. V další šanci postupoval L.Horejš sám na gólmana D. Keřku, ten si však s jeho zakončením poradil. I nadále byl Borek aktivnější, ale střeli L.Horejše, D.Šťastného a M.Michala se mezi tyče nevešli. Ve 28.min se dostal k míči David Eliáš a jeho střela zpoza vápna skončila v síti 0-1. I domácí se dostali do několika slibných zakončení, které ovšem gólman M.Pytel spolehlivě kryl. V další šanci poslal D.Šťastný ideální kolmici do vápna na R.Horejše ten udělal kličku gólmanovi, ale na poslední chvíli stačil domácí obránce odvrátit na roh. Do poslední velké šance první půle se řítila trojice M.Michal, L.Horejš, R.Horejš posledně jmenovaný však střelou z vápna branku minul.


GÓL PŘIDAL JEN BOREK


Do druhé půle nenastoupil L.Horejš pro problémy s patou a tak musel Borek mírně přeskupit své řady. Toho chtěli využít domácí a v úvodu druhé půle byli lepším mužstvem. Dostali se do několika příležitostí, ale Martin Pytel měl v neděli prostě zamčeno :D Utkání provázelo spoustu tvrdých soubojů a také četných nepřesností. V 71.min zakombinoval na pravé straně M.Votruba jeho přesný centr našel ve vápně Ondru Vaníka a ten už si věděl rady 0-2. Domácí pak hrozili převážně ze standardních situacích, které ovšem ke gólu nevedli. Třetí gól měl na kopačce J.Endlicher, když postupoval sám na gólmana místo zakončení však volil přihrávku a akce nakonec zůstala nezakončena. Na druhé straně zase postupovali domácí tři na jednoho, ale v zakončení také selhali. Závěr utkání si už hosté zkušeně pohlídali a vezou si domů všechny body.

Za týden doma hostíme Úsilné a očekává se derby se vším všudy tak se přijďte podívat.

FK BOREK OLÉÉ


OHLASY:


Stanislav Bryx (trenér FK Borek) Jako každý týden opět těžký zápas, tentokrát na Rudolfově. První poločas byl více bojovný fotbal než kombinační pro oko diváka navíc podpořen silným větrem, ale i přesto jsme odcházeli do šaten spokojeni . Druhá půlka byla zahájena těžkou desetiminutovkou pro nás, kdy se nám nedařilo dostat z tlaku domácích. Po vstřelené druhé brance jsem hráli uvolněně a hlavně zodpovědně a došli si pro dobré 3 body s nelehkým soupeřem.

Oceňuji nasazení celého týmu a hlavně po dlouhé době možnosti využití kombinovaného střídání všech hráčů.

33 zobrazení0 komentářů
bottom of page