top of page

To byl souboj! Divokou výhru hostů 6:5 vystřelil čtyřmi brankami Urazil, Borku Hájkovy tři gól

V domácím prostředí jsme chtěli zabrat a proti Dolnímu Dvořišti si připsat tři body. Tento plán dostal trhlinu už ve 13.min, kdy se prosadil Marek Urazil 0-1. Vyrovnat mohl R.Horejš, ale z dobré pozice branku minul. Vše napravil ve 27.min po centru D.Hájka Martin Kocina a srovnal na 1-1. Domácí se dostali na koně a ve 29.min je poslal do vedení Jakub Frank po centru M.Severy 2-1. Ani ne minutu na to však domácí chybovali a Pavel Pecha srovnal na 2-2. Za další minutu byl po druhé žluté vyloučen Patrik Micák a hosté šli do deseti. Přesto se po rohu ve 40.min prosadil Martin Rozhoň a vrátil hostům vedení 2-3. To však smazal opět po centru M.Severy David Hájek a uzavřel tak poločasové skóre 3-3.


URAZIL PŘIDAL HATTRICK


Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a svou územní převahu dokázali přetavit v gól v 60.min, kdy se parádně trefil David Hájek a domácí opět vedli 4-3. To jim však vydrželo jen 7 min, kdy domácí obranu trestal Marek Urazil a opět srovnal 4-4. Marek Urazil dělal domácím velké problémy a v 70.min poslal hosty opět do vedeni 4-5 a završil HATTRICK. Bláznivý zápas pokračoval a hned po rozehrání dovršil HATTRICK také domácí David Hájek a srovnal na 5-5. Následně mohl poslat do vedení domácí D.Kříženecký, ale jeho střelu zastavila tyč. Poslední slovo si tak vzal Marek Urazil a v 83.min vstřelil vítězný gól hostů 5-6. Pro fotbalového fanouška atraktivní zápas, který měl však hořký konec pro domácí.


OHLASY:Radek Horejš (FK Borek): Co k tomu dodat. Zápas nám hrubě nevyšel. V obranné fázi jsme byli úplně tragický. Několikrát se nám podařilo zápas otočit v náš prospěch a přesto jsme nakonec bez bodů a to ještě soupeř hrál v deseti. Trápí nás nedostatek hráčů a k tomu se ještě zranil Honza Čermín, který si utrhl sval a dnes jde na operaci. Čeny, držíme palce a ať se brzy uzdravíš.Štefan Bršťák (FK Dolní Dvořiště): Když bych měl být upřímnej, tak opravdu jsem se toho zápasu bál. Do stavu zraněných nám přibyl Aibl s Krenauerem,Tesař je na dovolené,Kouba F. taky mimo, takže jsem se spíš bál, jak to poskládat a dát tomu hlavu a patu. Předem děkuji,že s námi jel Honza Macanovič s Tadeášem Zemanem. Začali jsme dobře a vedli. Bohužel domácí dvěma góly otočili skóre. Srovnali jsem a vzápětí přišli o Micáka, který se musel pakovat pod sprchy. Podařilo se nám ale dát na 3:2. Bohužel do pauzy domácí ještě vyrovnali. O přestávce jsme si řekli,že musíme být trpěliví a čekat na šance, co přijdou. Domácí nás máčkli a krásnou střelou dali na 4:3... Opět během chvilky jsme otočili na 5:4. Ihned po rozehrání jsme chybovali a domácí srovnali. Chtěli jsme vyhrát a posledni slovo si vzal Urazil. Když svým čtvrtým gólem rozhodl. Můžu říct,že ještě pár takových zápasů a budu muset skončit. Jelikož mě asi trefí (smích) Ale teď vážně. Děkuji všem, opravdu všem za výkon!!! Body jsme potřebovali a i když jsme hrali 60 minut v deseti, dokázali jsme to urvat. Kluci ukázali srdce a sílu. Věřím, že se teď vše začne otáčet tím správným směrem. Tohle kabina potřebovala !!!!

42 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page