top of page

Výhru Zlatky vystřelil Šebelka

Aktualizováno: 1. 10. 2023

Borek doma čekalo další těžké utkání, kdy přivítal dalšího nováčka tým SK Zlatá Koruna. Hosté přijeli s početnou diváckou kulisou, což jim může každé mužstvo závidět.


DO KABIN ZA NEROZHODNÉHO STAVU

Domácím chybělo hned sedm hráčů ze soupisky a tak se museli doplnit o vlastní dorostence, pro které to byl křest ohněm. Hrálo se vyrovnané utkání, kde se hosté prezentovali kombinační hrou, ale domácí vyrukovali se zlepšenou defenzivní hrou a dařilo se jim akce hostů přerušovat. Hned v úvodu byl nepříjemně dohrán domácí gólman Filip Moudrý, což ho poznamenalo na celý zbytek utkání. Ve 28.min. se k centru dostal domácí T. Křiváček a jeho střelu hlavou zastavila tyč. Na druhé straně zase nebezpečnou hlavičku hostů zneškodnil F. Moudrý a poradil si i s dorážkou. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

TRESTNÝ KOP ROZHODL

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první - hosté se snažili o vstřelení vedoucí branky, ale domácí mužstvo drželo nerozhodný stav až do 71.min. To se postavil k trestnému kopu na hranici vápna Jan Šebelka a střelou k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci 0-1. I když se domácí nechtěli s tímto výsledkem spokojit, do vážnějších šancí se nedostávali a za zmínku stojí pouze střela M.Bukovinského, kterou hostující gólman s námahou vytáhl na roh. Pro hosty se v útoku otvírala okénka k brejkům, ale druhý gól už se jim vstřelit nepodařilo. Přesto si odváží domů tři body. Ohlasy k zápasu FK Borek Radek Horejš (hráč): I přesto, že jsme dnes prohráli, myslím si, že to byl výkon, od kterého bychom se měli odrážet v příštím zápase. Směrem dozadu jsme zaznamenali značné zlepšení a dneska jsme sahali po bodu. Bohužel... SK Zlatá Koruna Václav Beránek (hráč): Jsme rádi za venkovní 3 body ,které se nerodily vůbec lehce. Zahazování šancí pokračovalo jako na běžícím pásu. Aspoň, že tam padne Šebovi jedna z pěti střel (smích). Jsme spokojení a teď potvrdit venkovní výhru doma s Blatnou.Děkujeme našim fanouškům, kteří nás prijeli povzbudit v hojném počtu.

32 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page