Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 133 134 135 [136] 137 138 139 > >>
jo wariy a budeš tam dělat kapitána:-)T.
Uděláme béčko :)))
Tak jsem zvědav na velkou rybu :))
pro diváka: pokud dobře čtu,ty pochvaly a gratulace jsi rozdával ty a teď to budeš někomu vyčítat???
Pájo v pohodě, závist je hrozná vlastnost. To pod náma se začíná houpat židle. Až se to štěstí k nám nebude otáčet zády, tak z toho budeme mít taky radost.
Ale já jsem tady psal že je taťka v zahraničí!
Na www.vysledky.com jsou již všechny výsledky naší ligy. Výhra Úsilného v Dívčicích 1:6 je pozoruhodná.
to všichni: Jsme na samém začátku sezóny a ta se stejně rozhoduje na jaře. Pravdou je, že po skončení minulé, nás zůstalo celkem 7 lidí schopných nastoupit. Cíl pro tento rok je tedy jasný a to hlavně konsolidovat mančaft, zlepšit atmosféru v týmu, tréninkovou morálku a postupně zabudovat naše dorostence. Na všem se postupně pracuje a ovoce budeme sklízet postupně. Na stylu hry, který nyní hrajeme se nebude nic měnit, a nadále budeme fotbalem chtít pobavit diváky a i sebe. Současný mančaft, nic jiného ani hrát neumí, a časem přijdou i výsledky. PS: Turíno ulovil velkou rybu do našeho mančaftu. Detaily ponechám stranou a fanoušky budeme včas informovat.
to pája: tak jsem zjistil, že táta prej ted roudný netrénoval, že prej je pryč, takže tady sklízí pochvaly a gratulace a on tam přitom vůbec nebyl...
karle staňku: jo dva smolný zápasy a jeden bod je na dobrý rozjezd sezóny málo, ale hra není špatná, chybí štěstí... Nebudeme si letos asi dávat žádný cíle, na to jak to vypadalo 14dnů před začátkem sezóny, kdy nás bylo 9 je teď mančaft v pohodě, teď ještě aby se chytli kluci co přišli a nějaký čas nehráli: Čoly a Martin Petr a uzdravil se Jordy, dobré výsledky přijdou. V Chrášťanech jsme si zasloužili minimálně bod, bohužel historiue se nebude ptát, jestli jsme prohráli s horším mančaftem :(
Tak už i Turíno a Karel umí dát vlastní gól, no aspoň v tom nebude Viky sám... :-) no nic, tak v neděli zůstanou 3 body DOMA.
jste přehodnotili cíle? místo horních příček boj o záchranu? není to nějak moc brzo po 2 kolech? jinak váš bejvalej tréňa má první úspěch , je tomu tak?
Ještě přiložím jedno polínko do mlýna :)) Je to bohužel tak, že jsme momentálně asi největší smolaři v okrese. Jak ale říkal můj táta: "Fotbal není krasobruslení tam se nehraje na umělecký dojem, ale na góly" ty bohužel padají do špatné branky. Pravda je taková, že se vůbec nehádáme když se něco nedaří, hrajeme docela pěknej fotbal a je vidět i týmový duch, potrénujeme a věřím, že se to v dalším zápase zlomí.
Tak článek k poslednímu zápasu v Chrášťanech je na netu. Jen bych doplnil, že šanci K. Nováka v závěru zápasu, zmařil jemným přizvednutím míče před zmíněnou hlavičkou domácí gólman.
Turino: Určitě se ozvi, ať to dopadne jakoliv. Museli by jsme to upéct rychle. Jinak jsem ti nepogratuloval k prvnímu mistrovskému gólu. Škoda, že byl do vlastní sítě.
jj pise se klopytnuti, uz jsem to opravil. Treba to klopy(i)tnuti bylo do mekkeho. Diky za postreh :)
Kluci ted uz snad body zustanou doma. Turino se v prvnim zapase zastreloval :)- to dal tycku. Ted se trefil, ale spletl si branu, tak ted to uz protrhne a do souperevo brany :)
áááááááá už je to opravené:)
Dneska mu zavolámá a kdyžtak přivedu v nedeli na zápas:-)
to pája: tak tatka má první 3 body z okresu, gratuluju. Určitě byl spokojenej ne?
pánové, takové malé rejpnutí:)- nepíše se klopýtnutí s y?.......

<< < 133 134 135 [136] 137 138 139 > >>