Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 142 143 144 [145] 146 147 148 > >>
na Rudolfově? tam trenére neztratí...nebo po vlastních zkušenostech myslíte že jo?
Já si myslím,že vršek tabulky se vyřešil.Roudný si svůj postup pohlídá a Lokotka ted ztratí body v Rudolfově.
Jo náš spisovatel je fakt dobrej,přiznám se ,že i já se těším na jeho hodnotící články.
jinak bych chtěl pochválit vašeho reportéra, ty články ze zápasů jsou fakt dobrý!
trenére, nějak se vám ta prognóza, že se to nahoře rychle vyřeší, nepovedla, lokotka se drží zuby nehty... a jak jsem koukal, má i lepší vylosování....co vy na to?
Michale...víš kolik ještě bude nedělí?? Tak proč se omlouváš že si nedodržel slib, když máte ještě tolik šancí minimálně v jedný z nich vyhrát..!!:-D :-D :-D
Omlouvám se fanouškům za nedodoržení slibu, ale ...
TRENÉRE. Tento týden vynechám celej, protože noha bolí, ale snad to nebude nic vážnýho. V sobotu ale opravdu nemůžu. Holt nejsou fakt lidi a někdo musí "pomáhat a chránit". Jinak Slavii zdar a sparťánci už snad dobrečeli.
Michala se musím zastat,dělal co mohl aby svůj slib splnil,ale......
Nic se nestalo-jenom jsme to drobátko podělali.Naše vlastné chyby,špatné nahrávky a druhý polčas skončil totál propadákem.Nějak se nám nevede,ale to potká i lepší mančafty.Je potřeba to nejak dohrát a v létě se pustit do nový práce.
Michale,Michale 5 vykřičníků u toho slibu bylo!!!!!
trenére co se stalo?
pro pozorovatele: Wariy má naprostou pravdu, jsem rád, že si toho "bordelu" v okolí všiml i někdo jiní než hráči. Konkrétní osoba, která je zodpovědná za areál pracuje na obecním úřadě, jako správce areálu.
Více jsem již napsal na této diskusi dne 7.5.2008
Pozorovateli: Vzhledem k tomu, že my trávník jen ničíme kopačkama, tak tady asi kompetentní odpověď nenajdeš. O tom jak je to se správou areálu můžeme diskutovat hodiny, ale to je tak jediný. Zeptal bych se na příslušných místech na obci, za co bere správce peníze, když to není nikde vidět. Odpověď pro nás by asi zněla, že se o to nemáme starat :D
Dobrý den.
Chci se jenom zeptat:
Chodím kolem sportovního areálu a nechce se mi věřit vlastním očím.O ten areál se nikdo nestará?Ta Vaše tráva vypadá jak špatně rostlá louka,která hraje hodně barvami,Jsem si myslel,že hrací plocha je zelená a ne žluto-hnědo -nějaká.Je to samý drn a hrouda.Neviděl jsem nikoho,že by to zalejval,drnoval,válel.Stará se o to někdo?Nebo se jenom vyhazujou obecní peníze oknem.Asi to vypadá ,že kocour (starosta) není doma a myš(správce)má pré!!!!
Ten areál je chlouba Borku,ale pomalu začíná hezky chátrat.Trávnik si pochvalovali i fotbalisté Dynama a dneska?....
Je někdo kompetentní kdo mi odpovíproč je stav hrací plochy takový jaký je?
Jsem rád, že máme fanoušky i z ženských řad... :-), v neděli vyhrajeme !!!!!
http://www.fkdobromerice.cz/index.php?page=cup
Turnaj v malé kopané - gama cup 2008
Jejde lidičky..vy máte ale smysl pro humor..:-D!! Tak jo omlouvám se..vim že se nemusí dařit pořád..někdy to prostě nevychází..!!.....jo mimochodem..nepřehlídnul tady někdo smajlíky??:-D Jo a abyste taky neřekli, že sem na vás pořád jenom hnusná..tak vás musim pochválit za ten zápas s Pedagogem..!! Šikulové!!
Tohle je zdrcující kritika. Ani jsem nevěděl, že máme mezi fandy takové příznivce. Jen do nás, ale věř, že v zimě jsme opravdu dělali dost pro to, aby to bylo lepší, než jak teď vypadá. Holt, pokaždý to nevyjde, ale budeme se snažit. PS: Skolila mě nějaká chřipka, do práce musím, ale trénink holt vynechám. Sorry.
Jej..ty jo lidi..vy z toho Borku ste ale másla..:-D Ne se omlouvam..!! A ať se všici date brzo do kupy a konečně začnete hrát něco podobnýho fotbalu..!!:-D
Tak abych to uvedl na pravou míru! :D Mám natržené vazy v koleni a letošní sezóna pro mě už asi skončila! Na náhradní díly nečekám a operace doufám není na místě. Vidíte, že za ty kolena může taky genetika a ne jen já! Doufám, že už co nejdřív začnu trénovat aby ta příští sezóna byla lepší. Už mě hodně svrbí nohy.

<< < 142 143 144 [145] 146 147 148 > >>