Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 142 143 144 [145] 146 147 148 > >>
1,0,1
tak trenére Váš tip na víkend? zajímajá mě váš zápas s Neplachovem, Lokotky v Bukovsku a Roudnýho s Pedagogem?
Jo,v pohodě
to víte, že se tam kouknu trenére, trochu ty kluky roudenský popíchnout:), ale vás nepopichuju, opravdu mě zajímají vaše názory. Vyjadřuju se zde slušně a ani nikoho neurážím, tak snad to tak i berete.
Trenére, omlouvám se z úterního tréninku, jsem v práci. V pátek se snad dostanu na ten zápas s pražákama, ale v neděli budu určitě.
Máš pravdu,nevyšel.Lokotka asi nasadila hodně pendlů,Niedlák si hezky zastřílel,ale platí,že Roudné si to dohraje až do konce.
Já jsem netvrdil,že jsi hráč Lokotky,jenom špeh....
Asi taky hodně obrážíš stránky Roudného....
trenére, ten Perštát Vám moc nevyšel...jinak nejsem hráčem Lokotky, ale jen její fanda. A Vaše názory mě zajímají a nejen co se Lokotky týká.
Já budu!!!!!
OK. Trénink dnes bude.
Já se dostavím, snad tam nebudu sám:-)
Já nepřijdu.....
Zdravim. Kvůli nízké účasti na dnešním tréninku Vás žádám, aby jste zde (na diskusi) napsali, kdo přijde na dnešní trénink. Popřípadě trénink zrušíme.
Dneska se trénink kuli počasí ruší,v pátek trénink platí a v sobotu je sraz na zápas v 15,00.
Že Ty mě jenom zkoušíš.Nebudeš náhodou špeh z Lokotky.
Nerad si dopisuju z anonymem.Uvidíme po dalším kole.Pak se ukaž a představ.
na Rudolfově? tam trenére neztratí...nebo po vlastních zkušenostech myslíte že jo?
Já si myslím,že vršek tabulky se vyřešil.Roudný si svůj postup pohlídá a Lokotka ted ztratí body v Rudolfově.
Jo náš spisovatel je fakt dobrej,přiznám se ,že i já se těším na jeho hodnotící články.
jinak bych chtěl pochválit vašeho reportéra, ty články ze zápasů jsou fakt dobrý!
trenére, nějak se vám ta prognóza, že se to nahoře rychle vyřeší, nepovedla, lokotka se drží zuby nehty... a jak jsem koukal, má i lepší vylosování....co vy na to?
Michale...víš kolik ještě bude nedělí?? Tak proč se omlouváš že si nedodržel slib, když máte ještě tolik šancí minimálně v jedný z nich vyhrát..!!:-D :-D :-D
Omlouvám se fanouškům za nedodoržení slibu, ale ...

<< < 142 143 144 [145] 146 147 148 > >>