Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 146 147 148 [149] 150 151 152 > >>
Neboj,Michale,bude nás sedm.
Doufám, že nás bude dneska na tréninku víc než v úterý a že kopačky bude mýt někdo jiný .... :-)
Roudné prostě vyhraje ať se děje cokoliv. Bohužel se to zamotává i na konci tabulky, takže se nadějeme ještě hodně podivných výsledků. Jihak tento týden budu zase bez tréninku, prostě to teď nevychází z prací, ale ve volné chvíli si půjdu zaběhat, abych totálně nezlenivěl. PS: Doufám, že v neděli konečně zaberem a uděláme radost "fanouškovi".
já si myslím, že vyhraje Lokotka, taky to naplní pendlama, bude bránit, zatímco Roudné musí vyhrát, Lokotce stačí i bod a možná že se jednou urve z brejku...
To je jednoduché.Protože si Roudné tenhle zápas pohlídá,nasadí pendly a hlavně je tam vidina postupu.Lokotka produkuje hru bez ladu a skladu,takže mi z toho vychází jednoznačně vítězství pro Roudné.
tak drtivé vítězství? proč myslíte?
myslím
Clanek z Kamenaku je k nahlednuti ........
trenére, to myslíte vážně?
4:0
tak pánové, gratuluju, nebyl jsem tam, ale udělali jste mi radost. A jak tipujete magnet kola Roudné B-LokoB?
Já si myslím,že na to máš v mančaftu trenéra.Ten ze všech nejlíp pozná kdo s kým má hrát.To je zase můj názor,ogare.
ja myslim ze v dorostu by bracha s romanem mohli hrat spolu v utoku myslim ze by to slo jen nazor muj
Trenére, přidal jsem doprava informaci o tom jak to dnes bylo ;)
Pánové,díky,paráda....
Zdravím, zítřejšího zápasu se z důvodu nemoci bohužel nezúčastním.
trenére, ja vím, že se takovýto výpadek může stát, nikoho nekritizuju, jen mi bylo smutno...třeba si ted spravíte chut v kamenáku ne? jinak s enam to nahore trosku zamichalo co?
hmm, zrovna dnes mi to vyjde konečně jít. škoda, no tak v sobotu lávka...
Dobře,ogare
Hm, škoda, zrovna jsem chtěl jít....Tréňo v pátek bohužel nemůžu, dyť víte, v sobotu budu !!!!

<< < 146 147 148 [149] 150 151 152 > >>