Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 146 147 148 [149] 150 151 152 > >>
Clanek z Kamenaku je k nahlednuti ........
trenére, to myslíte vážně?
4:0
tak pánové, gratuluju, nebyl jsem tam, ale udělali jste mi radost. A jak tipujete magnet kola Roudné B-LokoB?
Já si myslím,že na to máš v mančaftu trenéra.Ten ze všech nejlíp pozná kdo s kým má hrát.To je zase můj názor,ogare.
ja myslim ze v dorostu by bracha s romanem mohli hrat spolu v utoku myslim ze by to slo jen nazor muj
Trenére, přidal jsem doprava informaci o tom jak to dnes bylo ;)
Pánové,díky,paráda....
Zdravím, zítřejšího zápasu se z důvodu nemoci bohužel nezúčastním.
trenére, ja vím, že se takovýto výpadek může stát, nikoho nekritizuju, jen mi bylo smutno...třeba si ted spravíte chut v kamenáku ne? jinak s enam to nahore trosku zamichalo co?
hmm, zrovna dnes mi to vyjde konečně jít. škoda, no tak v sobotu lávka...
Dobře,ogare
Hm, škoda, zrovna jsem chtěl jít....Tréňo v pátek bohužel nemůžu, dyť víte, v sobotu budu !!!!
Dobrý večer,pánové.
Trénink po dohodě ve čtvrtek nebude.Sejdeme se v pátek v 18:15 na Borku. A hlavy nahoru pánové,je to jenom fotbal a takové srač....potkají i jiné mančafty.
To fanoušek:Je nám to líto,že jsme Tě naší hrou rozesmutnili,ale je to jenom fotbal.Jednou je hůř a jednou líp.... A hůř už snad bylo.
Tak nezoufej a fandi dál.
trenére, omlouvám se z treninku na celý tento týden. Zdravotní důvody a ve čtvrtek a pátek jsem v práci. V neděli jdu taky na celej den, ale v sobotu snad budu už v cajku. Nedělní masakr mi vzal všechnu chuť do fotbalu, a není to jen výsledkem. Ten pouze odrazil momentální situaci našeho týmu. Musím končit, takže snad v sobotu můžeme dát řeč, a poučit se z krizového vývoje.
pánové, byl jsem se na vas kouknout...je mi z toho smutno
Pavko, souhlasim s tebou, že Lokotka bude ráda za boda. Jinak na zítřek se už těšim, hlavně (konečně) na pořádný terén. Doufám, že nás přijdou povzbudit i nějací fanoušci. Tak zítra zdar.
Divil bych se, kdyby v Chrášťanech někdo vyhrál. Jejich hodně agresivní styl nesedí nikomu a doma to obzvlášť brousí. Lokáda bude ráda, když tam vyválčí boda. Doufám, že příjdeš na zítřejší mač proti Bukovsku. S tímhle soupeřem je to vždycky vyhecovaný, ale mi se budeme snažit hrát fotbal a ne se dohadovat jak báby na trhu. Má přát i počasí, takže hurá do areálu a na fotbal.
LOKO tam prohraje 2:0 ....

<< < 146 147 148 [149] 150 151 152 > >>