Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 146 147 148 [149] 150 151 152 > >>
Pánové,díky,paráda....
Zdravím, zítřejšího zápasu se z důvodu nemoci bohužel nezúčastním.
trenére, ja vím, že se takovýto výpadek může stát, nikoho nekritizuju, jen mi bylo smutno...třeba si ted spravíte chut v kamenáku ne? jinak s enam to nahore trosku zamichalo co?
hmm, zrovna dnes mi to vyjde konečně jít. škoda, no tak v sobotu lávka...
Dobře,ogare
Hm, škoda, zrovna jsem chtěl jít....Tréňo v pátek bohužel nemůžu, dyť víte, v sobotu budu !!!!
Dobrý večer,pánové.
Trénink po dohodě ve čtvrtek nebude.Sejdeme se v pátek v 18:15 na Borku. A hlavy nahoru pánové,je to jenom fotbal a takové srač....potkají i jiné mančafty.
To fanoušek:Je nám to líto,že jsme Tě naší hrou rozesmutnili,ale je to jenom fotbal.Jednou je hůř a jednou líp.... A hůř už snad bylo.
Tak nezoufej a fandi dál.
trenére, omlouvám se z treninku na celý tento týden. Zdravotní důvody a ve čtvrtek a pátek jsem v práci. V neděli jdu taky na celej den, ale v sobotu snad budu už v cajku. Nedělní masakr mi vzal všechnu chuť do fotbalu, a není to jen výsledkem. Ten pouze odrazil momentální situaci našeho týmu. Musím končit, takže snad v sobotu můžeme dát řeč, a poučit se z krizového vývoje.
pánové, byl jsem se na vas kouknout...je mi z toho smutno
Pavko, souhlasim s tebou, že Lokotka bude ráda za boda. Jinak na zítřek se už těšim, hlavně (konečně) na pořádný terén. Doufám, že nás přijdou povzbudit i nějací fanoušci. Tak zítra zdar.
Divil bych se, kdyby v Chrášťanech někdo vyhrál. Jejich hodně agresivní styl nesedí nikomu a doma to obzvlášť brousí. Lokáda bude ráda, když tam vyválčí boda. Doufám, že příjdeš na zítřejší mač proti Bukovsku. S tímhle soupeřem je to vždycky vyhecovaný, ale mi se budeme snažit hrát fotbal a ne se dohadovat jak báby na trhu. Má přát i počasí, takže hurá do areálu a na fotbal.
LOKO tam prohraje 2:0 ....
zkuste si pánové tipnout na zítřejší utkání mezi Chráštanama a Lokotkou. Myslím, že to bude zajímavý utkání.
to ale bude asi problém všude, snad kromě Bukovska ne?
Určitě mají a nejen Chrášťany,ale máme mančaft na to,aby jsme hráli nahoře a ne o šesté místo.Jenom ta divácká podpora nám na Borku moc chybí.To nás trápí ze všeho nejvíc....
a trenére, co Chráštany? ty nemaj šanci?
Nevím jestli je Lokotka jasná,v boji o první místo rozhodnou zcela jiné okolnosti.Hlavně aby se jim nemíchli souběžně zápasy "A"mančaftů,ale na to mají určitě protřelé bafuňáře,který si to pohlídají.Lokotka má tuším šetibodový náskok,takže jejich vzájemný mač napoví.Já osobně víc věřím a přeju mančaftu Roudného,mají lepší mužstvo,zázemí, podporu.....
Ale nechme se překvapit.
tak to jsem rád, 3 místo taky není špatný, pořád je to jenom sport.Takže si myslíte, že si to rozdá mezi sebou Loko a Roudný?Nebo je už lokotka jasná?
Ne,urřitě jsme nic nezabalili.Jenom jsme prohrou na Lokotce ztratili reálnou možnost míchat pořadím na nejvyšších příčkách.
Kdo neviděl zápas na Loko tak neuvěří.My jsme hráli a soupeř dával góly.První půlku jsme hráli nejlepší fotbal co působím na Borku.Nedá se nic dělat,hrajeme dál,dofám,že to zklamání přebolí a budeme atakovat aspoň třetí příčku.

<< < 146 147 148 [149] 150 151 152 > >>