Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 148 149 150 [151] 152 153 154 > >>
Zdravim, trénink je zítra teda od půl 7 ????
čččččččččuuuuuuuuuuuussssssssííííííííkkkkkkkkkkkk
Pro všechny fandy, Borek dnes vyhrál nad Nemanicemi 2:1 a udržel neporazitelnost na hrištích soupeřů. Jinak můj výkon byl dnes jedním slovem bída, ale historie se neptá na výkony, ale ná výsledky. Tak čus a v úterý na tréninku.
V úterý 1.4.08 odehrají mladší žáci Borku doma přátelský zápas s SK Mladé. Začátek 16:45, sraz v 16:15. Doufám, že bude už konečně řádná účast...
Pavle kdy je sraz v utery na ten zapas
Čau Pavle,prosím Tě pošli mi Tvoje číslo,já jsem si ho ještě neuožil.Díky
Čau Pavle,prosím Tě pošli mi Tvoje číslo,já jsem si ho ještě neuožil.Díky
Tak....
Dnešní trénink odpadá. Sraz na zápas v Nemanicích je ve 15:30 přímo v Nemanicích
Dobrý den,pánové.
Dnes 25.3.2008 ruším plánovaný trénink.Sejdeme se 27.3.v 17 30 na Borku.Děkuji
super mužu na zápas!!!
Sobotní utkání dorostu se odlkládá !
Jestli budete rozhádaní nedáte to ani když budete trénovat se 100% účastí.
Pánové, tréninky v šesti lidech byly na Borku ještě nedávno považovány za výbornou účast. Nezapomínejte, že na konci minulý sezóny už jsme ani netrénovali, protože prostě nebyl nikdo, kdo by trénoval. Karel to napsal asi tak, jak to prostě je. Buď se tedy budeme hádat a dívat se na každýho skrz prsty, že nepřišel na trénink, nebo prostě ti co příjdou, budou makat a nebudou koukat, kde je ten a ten. Tréninků si myslím bylo dost a věřím, kdo opravdu mohl, tak chodil, to že je nás 14 je prostě fakt, s kterým teď nic nenaděláme. Končím, protože musím hlídat malýho. Jinak dneska trénovat taky nebudu, protože zranění ze Složiště je vážnější, než jsem si myslel. Tak čus a končím diskuzi na toto téma. Nazdar
Je to fakt, trenér má pravdu, o tomhle bychom si měli promluvit v kabině, popřípadě po tréninku u piva a ne tady. Je mi to blbý, že nemůžu, holt jsem zase v zaměstnání, kde většinou zůstávám déle a vzhledem časům tréninků to prostě nestíhám. Myslím, že účast bude lepší až se bude trénovat od půl sedmé nebo sedmé. Doufám aspoň u mě. Mějte se všichni fajně.
Kamarádi!!! Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli se mám této debaty zúčastnit a dělám to jen velmi nerad. K tomu všemu co tu bylo napsáno chci říct jen toto: "všichni hrajeme fotbal proto, že nás baví a každý z nás to bere trochu jinak, nicméně trefná je Pájovo poznámka, že nás fotbal neživí" je to náš koníček a společná zábava a to bysme si měli uvědomit všichni. Kdo má práci, rodinu a případně i jiné povinnosti nebo koníčky tak to chápe, kdo žije jen fotbalem (což jsem mimo jiné v 19 letech dělal taky) tak to chápe hůř. Přesto si myslím, že věnovat svému koníčku, v tomto případě tréninkům a zápasům, 3 večery nebo odpoledne v týdnu je dost a to dodržuji. Nemá s tím nic společného hokejbal nebo sálovka (to mi na fyzičce spíš přidá, omluvil jsem se kvůli tomu jen jednou a to mě bolelo snad všechno) Myslím si, že bychom si měli vyjít vstříc a ne se napadat jak trhovkyně. Nevím jak vy, ale já to dělám pro radost, a proto, že mám fotbal rád. PRO Michala: věřím, že tě nebaví trénovat v šesti, ale pokud chceš trénovat 3x týdně v 15 lidech - spletl sis soutěž - to možná v divizi. Ani s D.Vodou v I.A se to nekonalo!!!!!!!!!!
Dobrý den,pánové.
Tuhle debatu bych radši vyřešil v kabině....
Pro Varyho: jenže ty aspoň to, že nepřijdeš zdůvodníš a je mi jasný, že nás ten fotbal neživí a že práce bude přednější!
no když už jsme u toho...
Minulý týden:
pondělí: práce do 18:30
úterý: práce do 19:00
čtvrtek: práce do 23:30
Tento týden:
pondělí: práce do 18:45
úterý: neco co nešlo odložit
dnes ještě jsem v práci a budu minimálně hodinu
Když na to nebudu mít, tak prostě nehraju, beru to tak, nebo si někdo myslí, že raději sedím v práci a čumím do monitoru tak ok. ;)
Hm hm, bouřlivá diskuse ....,ale nejsem si jistej, jestli se něco změní k lepšímu, myslim si, že ne....Nebaví mě trénovat v 6 lidech, opravdu NE !!!!

<< < 148 149 150 [151] 152 153 154 > >>