Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 151 152 153 [154] 155 156 157 > >>
Dobrý den,pánové.
Program na další týden:
Pondělí 3.3.2008 19:30 Složiště přípr. zápas S Hlubokou . sraz 18:45
Úterý 4.3.2008 18:00 trénink Borek sraz 17:45
Čtvrtek 6.3.2008 18:00 trénink Borek sraz 17:45
Sobota 8.3.2008 18:00 Tábor umělá tráva,přípr.zápas Sokol Březnice,odjezd z Borku bude upřesněn .
Byl bych velice potěšen,kdyby se Vaše tréninková účast rapidně zlepšila.
Přeji hezkou neděli.
Pánové, až teď nám zapnuli elektriku, takže asi už vše víte. Jen bych chtěl upozornit, že soupeř vůbec do Česka nevyrazil, protože na Šumavě je kalamita a sněží. A když Němcovi řeknou, aby nikam nejezdil, tak nejede. Každopádně museli zde taky zrušit ubytování, takže jsme opravdu dělali do poslední vše proto, aby se dneska hrálo. Tak v pondělí v 18:45 hod. na Složišti se hraje s Hlubokou B.
Dobrý den,pánové.
Dnešní zápas je kvůli počasí zrušen bez náhrady.Přeju Vám hezký víkend.
A kde se hraje???Doufam ze vihrajete
Už se nemůžu dočkat dnešního mezinárodního zápasu....
No pánové. Fando: Představ si, že se fakt i umělka někde kropí. To jsou noviny, co? Ale to nevadí, člověk se pořád musí učit. Sleduju diskuze i na ostatních stránkách týmů od III. třídy až po kraj. Je tam spousta urážek a blábolů " odborníků ", tak jestli tu chceš někoho urážet, a jak správně kolega Viki napsal, schovanej pod nějakou přezdívkou, tak jdi na jiný diskuze a tyhle stránky vynech. Díky.
to fanda: Nebylo by od věci kdyby ses představil, ať víme, s kým máme tu čest. Psát pod přezdívkou takové voloviny, nic moc.
to fanda:Ty vole se neříká,Ty vole....
to vlčák: a možná jí taky sekaj, ty vole:))))
Hoší v sobotu se bude hrát na umělce bohužel! Ale v Táboře je prý umělka super tak jsem zvědavý. Máme se na co těšit. Prý jí i kropí.
to fanda: Výsledky nejsou důležitý, a vlastně už si to ani nepamatuju. Jen vím, že jsme dosti naběhaný, oba soupeře jsme jasně přeběhali, teď ještě zapracovat na koncovce a můžeme začít. Tak fandi dál a příští výsledky už zřejmě zveřejníme. Teď začíná velká porce přípravných zápasů, takže fotbalový labužník si přijde na své.
To je děsně tajný.....
hošani, tak jak jste hráli v těch přátelákách? nikde jsem žádný výsledky nenašel....
Pro Paju Vajgla, prosím tě vem mi v sobotu ty teploše!!! Turíno
Chlapci, trenére. Vzhledem k tomu, že po pátečním přáteláčku mě v sobotu čekal zápas v hokejbale a v neděli večer jsem byl hrát v hale hodinu a půl 5 na 5, tak se omlouvám z dnešního tj. pondělního tréninku. Musím regenerovat jak tělo tak domácnost:-) Děkuji za pochopení.
Z pracovních důvodů nebudu určitě v pondělí ani v úterý na tréninku. Ve čtvrtek možná, ale to ještě nevím. V sobotu se bude hrát na Složišti možná už na trávě, takže si vemte vhodnou obuv. O tom, ale rozhodne správce (Vlček) až v den zápasu. Jinak platí umělka. Já po pátečním brutálním faulu na mojí maličkost jsem bez kopaček, takže budu muset zase něco investovat. Pro trenéra: Černý Dub si chce s náma dát 15.3. na jejich hřišti práteláček. Tak to prodiskutujte a dejte po Vikim vědět, abych jim mohl říct jestli jo, nebo ne. Děkuji
Dobrý den,pánové.
Tréninky budou v pondělí,úterý a čtvrtek.Sraz 17:45 na Borku.
V sobotu 1.3. hrajeme zápas na Složišti v 16:00.Sraz bude v 15:15.Děkuji a další podrobnosti v pondělí na tréninku.Doufám,že Vás bude víc než pět.
Děkuju
Michale,hodně zdravíčka
To pavka hosin:Za titulem jo,ale ještě neví v jakým roce!!!!Jinak ACS Forever.PS:3.3.se uvidime v zapase!

<< < 151 152 153 [154] 155 156 157 > >>