Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 151 152 153 [154] 155 156 157 > >>
Koukám, že jsem rychlejší než tréňa, takže to dám jako první. Ve čtvrtek trénink není a sejdeme se až v sobotu v 16:00 hod. na Borku. V 16:15 hod. odjezd do Tábora na umělku. Mluvil jsem s bráchou a umělka je na 2 hodiny čistýho času, takže můžeme hrát klidně 120 minut v kuse. Jinak musím ocenit dnešní účast na tréninku, která byla opravdu solidní a hned to vypadá jinak. PS: V sobotu vemte deky, aby se předešlo nedorozumění.
Priste vemem deky, at jsou spokojeni vsichni :). Jinak pro fanousky, prohrali jsme 2:3 s Hlubokou
Dřív jsem skončil možná i 3x nebo 4x, ale jen v jednom případě to bylo výrazně, protože mi nebylo dobře. Asi nemá smysl řešit přesný počet tréninků na kterých jsem byl já, když pravidelně chodí stále 5 stejných lidí (z toho dva gólmani), ale náhodou vím na 110%, že jsem byl 7x... taky se snažím nabrat fyzičku i jinak, každou neděli chodím na hodinu a půl na sálovku a každou sobotu mám hokejbal. Debata z oka do huby mi vůbec nevadí, nicméně měl jsem potřebu uvést věci na pravou míru a taky se omluvit. Navíc jsem někdy dost impulzivní a do tý huby si nevidím :-) A já vím, že jsem nebyl sám kdo tam mrznul, ale to nemění nic na tom, že v takovém počasí je tenhle způsob střídání o zdraví. (Je to jen můj názor a třeba je to jinak, ale už jsem takovej, že říkám vždycky co si myslím.)
Možná to beru,ale na tréninku jsi byl 5x a pokud mě paměť neklame ,tak jsi 2x odešel.Ale já to nechci řešit přes písmenka,mám radši debatu z oka do huby.Nejsi sám kdo tam mrznul...
Dobrý večer, dobrou noc. Trenére, jen bych chtěl říct, že jsem v žádném případě nechtěl, aby to vyznělo jako kverulantství. Jen jsem byl rozhozený z toho, jak jsem tam dvakrát vymrznul. V takovým počasí není nic příjemnýho jít tam třikrát na 15 nebo 20 minut a mezi tím dvakrát 20 minut vymrznout. Zítra se samozřejmě budu snažit na trénink přijít. Mimochodem byl jsem z celkových 13 tréninků a 3 přáteláků od začátku přípravy na 7 trénincích a 3 přátelácích. Snažím se mít přístup co mi síly, práce, (přítelkyně :-)) a další vlivy dovolí. Takže se omlouvám, vážně to nemělo vyznít z mojí strany takhle hloupě.
Neboj,Pavlíku,zavoláme Chocholouška...
Jestli se nezblázním v práci, přijdu.
Dobrý den,pánové.
Program na další týden:
Pondělí 3.3.2008 19:30 Složiště přípr. zápas S Hlubokou . sraz 18:45
Úterý 4.3.2008 18:00 trénink Borek sraz 17:45
Čtvrtek 6.3.2008 18:00 trénink Borek sraz 17:45
Sobota 8.3.2008 18:00 Tábor umělá tráva,přípr.zápas Sokol Březnice,odjezd z Borku bude upřesněn .
Byl bych velice potěšen,kdyby se Vaše tréninková účast rapidně zlepšila.
Přeji hezkou neděli.
Pánové, až teď nám zapnuli elektriku, takže asi už vše víte. Jen bych chtěl upozornit, že soupeř vůbec do Česka nevyrazil, protože na Šumavě je kalamita a sněží. A když Němcovi řeknou, aby nikam nejezdil, tak nejede. Každopádně museli zde taky zrušit ubytování, takže jsme opravdu dělali do poslední vše proto, aby se dneska hrálo. Tak v pondělí v 18:45 hod. na Složišti se hraje s Hlubokou B.
Dobrý den,pánové.
Dnešní zápas je kvůli počasí zrušen bez náhrady.Přeju Vám hezký víkend.
A kde se hraje???Doufam ze vihrajete
Už se nemůžu dočkat dnešního mezinárodního zápasu....
No pánové. Fando: Představ si, že se fakt i umělka někde kropí. To jsou noviny, co? Ale to nevadí, člověk se pořád musí učit. Sleduju diskuze i na ostatních stránkách týmů od III. třídy až po kraj. Je tam spousta urážek a blábolů " odborníků ", tak jestli tu chceš někoho urážet, a jak správně kolega Viki napsal, schovanej pod nějakou přezdívkou, tak jdi na jiný diskuze a tyhle stránky vynech. Díky.
to fanda: Nebylo by od věci kdyby ses představil, ať víme, s kým máme tu čest. Psát pod přezdívkou takové voloviny, nic moc.
to fanda:Ty vole se neříká,Ty vole....
to vlčák: a možná jí taky sekaj, ty vole:))))
Hoší v sobotu se bude hrát na umělce bohužel! Ale v Táboře je prý umělka super tak jsem zvědavý. Máme se na co těšit. Prý jí i kropí.
to fanda: Výsledky nejsou důležitý, a vlastně už si to ani nepamatuju. Jen vím, že jsme dosti naběhaný, oba soupeře jsme jasně přeběhali, teď ještě zapracovat na koncovce a můžeme začít. Tak fandi dál a příští výsledky už zřejmě zveřejníme. Teď začíná velká porce přípravných zápasů, takže fotbalový labužník si přijde na své.
To je děsně tajný.....
hošani, tak jak jste hráli v těch přátelákách? nikde jsem žádný výsledky nenašel....

<< < 151 152 153 [154] 155 156 157 > >>