Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 152 153 154 [155] 156 157 158 > >>
to fanda: Nebylo by od věci kdyby ses představil, ať víme, s kým máme tu čest. Psát pod přezdívkou takové voloviny, nic moc.
to fanda:Ty vole se neříká,Ty vole....
to vlčák: a možná jí taky sekaj, ty vole:))))
Hoší v sobotu se bude hrát na umělce bohužel! Ale v Táboře je prý umělka super tak jsem zvědavý. Máme se na co těšit. Prý jí i kropí.
to fanda: Výsledky nejsou důležitý, a vlastně už si to ani nepamatuju. Jen vím, že jsme dosti naběhaný, oba soupeře jsme jasně přeběhali, teď ještě zapracovat na koncovce a můžeme začít. Tak fandi dál a příští výsledky už zřejmě zveřejníme. Teď začíná velká porce přípravných zápasů, takže fotbalový labužník si přijde na své.
To je děsně tajný.....
hošani, tak jak jste hráli v těch přátelákách? nikde jsem žádný výsledky nenašel....
Pro Paju Vajgla, prosím tě vem mi v sobotu ty teploše!!! Turíno
Chlapci, trenére. Vzhledem k tomu, že po pátečním přáteláčku mě v sobotu čekal zápas v hokejbale a v neděli večer jsem byl hrát v hale hodinu a půl 5 na 5, tak se omlouvám z dnešního tj. pondělního tréninku. Musím regenerovat jak tělo tak domácnost:-) Děkuji za pochopení.
Z pracovních důvodů nebudu určitě v pondělí ani v úterý na tréninku. Ve čtvrtek možná, ale to ještě nevím. V sobotu se bude hrát na Složišti možná už na trávě, takže si vemte vhodnou obuv. O tom, ale rozhodne správce (Vlček) až v den zápasu. Jinak platí umělka. Já po pátečním brutálním faulu na mojí maličkost jsem bez kopaček, takže budu muset zase něco investovat. Pro trenéra: Černý Dub si chce s náma dát 15.3. na jejich hřišti práteláček. Tak to prodiskutujte a dejte po Vikim vědět, abych jim mohl říct jestli jo, nebo ne. Děkuji
Dobrý den,pánové.
Tréninky budou v pondělí,úterý a čtvrtek.Sraz 17:45 na Borku.
V sobotu 1.3. hrajeme zápas na Složišti v 16:00.Sraz bude v 15:15.Děkuji a další podrobnosti v pondělí na tréninku.Doufám,že Vás bude víc než pět.
Děkuju
Michale,hodně zdravíčka
To pavka hosin:Za titulem jo,ale ještě neví v jakým roce!!!!Jinak ACS Forever.PS:3.3.se uvidime v zapase!

Čus Pajo, v pátek budu jak jsem řekl.Ale bude to hodně záležet na tom jak přijede,nepřijede vlak na čas do Budějk?!Ale těším se!!!
Omlouvám se, ale mám tu kluka a ten mi zmáčknul enter, aniž bych dokončil myšlenku. Takže to zkrátím, ti co se urvou 3 krát týdně na fotbal mají můj obdiv a ostatní ať si to přeberou jak chtějí. Každej máme svoje starosti, ale když se opravdu chce, tak se to dá nějak zvládnout. Děkuju za pozornost a jen připomínám, že trénink ve čtvrtek opravdu není a v pátek na Složišti v 19:00 sraz. PS: Slavie jde za titulem!!!!!!
Nedá se nic dělat. Je nás 13 a na tréninky chodí od 6 ti do 10 lidí. Co vím, tak některé mančafty netrénují přes týden vůbec, nebo max. v hale, kde si jdou čutnout nebo o víkendech, ale účast je tam taky mizerná. Z tohoto hlediska si myslím, že tolik tréninků v důstojném počtu neabsolvovala většina mančaftů a na jaře se to určitě ukáže. Béčka to většinou dávají dohromady z dorostenců, hráčů A muž
Aho Péťo. Dej se co nejdřív do kupy. Jinak čtvrteční trénink je zrušen z důvodu pátečního přátelského utkání na umělce. Konečně si trochu pohrajem s tim kulatým nesmyslem.
Chtělo by se to zamyslet nad účastí v trénincích!!! Aby jsme nezačínali první zápas o deseti. V pátek zdar.
Tož se dej dohromady,ogare
Dobrý den všem, omlouvám se na delší dobu z fotbalu, jelikoš na tom ještě nejsem dobře z plícema,ležel jsem v nemocnici,nemohl jsem dýchat, a chodím na inhalace. moc mě to mrzí. držím palce a až budu na tom lépe dám vědět.zatím se všichni mějte.

<< < 152 153 154 [155] 156 157 158 > >>