Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 152 153 154 [155] 156 157 158 > >>
Pro Paju Vajgla, prosím tě vem mi v sobotu ty teploše!!! Turíno
Chlapci, trenére. Vzhledem k tomu, že po pátečním přáteláčku mě v sobotu čekal zápas v hokejbale a v neděli večer jsem byl hrát v hale hodinu a půl 5 na 5, tak se omlouvám z dnešního tj. pondělního tréninku. Musím regenerovat jak tělo tak domácnost:-) Děkuji za pochopení.
Z pracovních důvodů nebudu určitě v pondělí ani v úterý na tréninku. Ve čtvrtek možná, ale to ještě nevím. V sobotu se bude hrát na Složišti možná už na trávě, takže si vemte vhodnou obuv. O tom, ale rozhodne správce (Vlček) až v den zápasu. Jinak platí umělka. Já po pátečním brutálním faulu na mojí maličkost jsem bez kopaček, takže budu muset zase něco investovat. Pro trenéra: Černý Dub si chce s náma dát 15.3. na jejich hřišti práteláček. Tak to prodiskutujte a dejte po Vikim vědět, abych jim mohl říct jestli jo, nebo ne. Děkuji
Dobrý den,pánové.
Tréninky budou v pondělí,úterý a čtvrtek.Sraz 17:45 na Borku.
V sobotu 1.3. hrajeme zápas na Složišti v 16:00.Sraz bude v 15:15.Děkuji a další podrobnosti v pondělí na tréninku.Doufám,že Vás bude víc než pět.
Děkuju
Michale,hodně zdravíčka
To pavka hosin:Za titulem jo,ale ještě neví v jakým roce!!!!Jinak ACS Forever.PS:3.3.se uvidime v zapase!

Čus Pajo, v pátek budu jak jsem řekl.Ale bude to hodně záležet na tom jak přijede,nepřijede vlak na čas do Budějk?!Ale těším se!!!
Omlouvám se, ale mám tu kluka a ten mi zmáčknul enter, aniž bych dokončil myšlenku. Takže to zkrátím, ti co se urvou 3 krát týdně na fotbal mají můj obdiv a ostatní ať si to přeberou jak chtějí. Každej máme svoje starosti, ale když se opravdu chce, tak se to dá nějak zvládnout. Děkuju za pozornost a jen připomínám, že trénink ve čtvrtek opravdu není a v pátek na Složišti v 19:00 sraz. PS: Slavie jde za titulem!!!!!!
Nedá se nic dělat. Je nás 13 a na tréninky chodí od 6 ti do 10 lidí. Co vím, tak některé mančafty netrénují přes týden vůbec, nebo max. v hale, kde si jdou čutnout nebo o víkendech, ale účast je tam taky mizerná. Z tohoto hlediska si myslím, že tolik tréninků v důstojném počtu neabsolvovala většina mančaftů a na jaře se to určitě ukáže. Béčka to většinou dávají dohromady z dorostenců, hráčů A muž
Aho Péťo. Dej se co nejdřív do kupy. Jinak čtvrteční trénink je zrušen z důvodu pátečního přátelského utkání na umělce. Konečně si trochu pohrajem s tim kulatým nesmyslem.
Chtělo by se to zamyslet nad účastí v trénincích!!! Aby jsme nezačínali první zápas o deseti. V pátek zdar.
Tož se dej dohromady,ogare
Dobrý den všem, omlouvám se na delší dobu z fotbalu, jelikoš na tom ještě nejsem dobře z plícema,ležel jsem v nemocnici,nemohl jsem dýchat, a chodím na inhalace. moc mě to mrzí. držím palce a až budu na tom lépe dám vědět.zatím se všichni mějte.
Zítra se posouvá trénink na 18.30 a sraz je v 18.15
Jelikož si stěžujete na špatnou umělku na Složišti, byl dneska domluven zápas se Sokolem Březnice (OP Tábor) na umělce v Táboře. Zápas je 8.3.2008 v sobotu a začátek v 18:00 hod. Takže ideální čas a terén. Odjezd bude ještě upřesněn. Jinak ostatní termíny uvedené trenérem platí a žádám o maximální zodpovědnost, neboť každá sranda něco stojí a je dost nechutný si domluvit hřiště, soupeře a pak tam běhat v devíti lidech. Děkuji
Omluva,není to šum,ale moje nedokonalost
termín platí,čas 16:00 sraz 15.15-15:30.
Dík
Došlo k malému nedoruzumění ohledně 1.3. a zápasu na Složišti. Zatím nevím, kde trenér vzal termím 14:00 hod, ale snad došlo jen k informačnímu šumu a vše včas upřesníme.
Dobrý večer,pánové.
Tady je program na další týden:
Pondělí:18.02.2008 17.45 sraz na Borku
Úterý :19.02.2008 17:45 sraz na Borku
Čtvrtek:21.02.2008 17:45 sraz na Borku
Pátek :22.02.2008 19:00 sraz na Složišti zápas Boršov nad Vltavou
Popřípadě tam vložíme ještě sobotu neděli,ale to si upřesníme na tréninku.
1.3. 2008 sobota Složiště zápas 14:00 sraz 13:15-13:30
3.3. 2008 pondělí Složiště 19:30 sraz 19:00
12.3.2008 středa Složiště 19:30 sraz 19:00
21.3.2008 pátek Složiště 19:30 sraz 19:00
Přeju Vám hezkou neděli.
Pánové, dnes došlo k dohodě s mančaftem ze zahraničí, a změříme síly dne 1.3.2008 (sobota) od 16:00 hod. na umělce na Složišti !!! Sraz bude v 15:30 hod. na Složišti. Další upřesňující údaje o trénincích dá tréňa. PS: V pondělí nebudu kvůli pracovním povinnostem.
Dobrý večer,pánové
Upřesnění programu na příští týden:
Pondělí 11.2.2008 17:45 sraz na Borku,je mi líto-běhací trénink
Úterý 12.2.2008 17:30 sraz na Složišti,dobře aby jste neřekli
tak přípravný zápas od 18:00 s Lipí
čtvrtek 14.2.2008 17:45 sraz na Borku,a asi budete zase běhat
Omlouvám se za neúčast,napadnul mě zákeřnej vir,ale už jsem ho přemohl a od pondělí se na Vás "nesmírně" těším.
V úterý vyzkoušíme i pár dorostenců.

<< < 152 153 154 [155] 156 157 158 > >>