Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 156 157 158 [159] 160 161 162 > >>
to WaRiY: a koho ty tipujes? Lokotku nebo Roudný?
Zdar, Burlinghton válí koukám, asi se zvedli když si se vrátil:-):-)
Zdarec - tak nejvetsi faforiti jsou jasny, ty Becka nam byl cert dluznej, ale to je jedno, kdyz chce nekdo nahoru musi proste vyhravat a je jedno proti komu... :)

Jo jen takova perlicka na zaver, tady je odkaz na tabulku meho tymu v UK kde jsem hral, doufejme, ze je budeme brzo nasledovat (je to Burlington FC)
Je to fáma, ples bude v pátek 25.1.08...
nazdar hosi. koho povazujete za nejvetsiho favorita vasi skupiny? a mate na postup?
ok,dikes
Pro Vita. Ples bude nejspíše 19.1.2008. Aspoň takové jsou poslední informace ze zákulisí.
nazdarek,vite nekdo kdy je sportovni ples na Borku?????
Tomášové, vše nej. k těm vašim narozkám a Turíno, tebe vítám mezi starý pardály a doufám, že se už na tom hřišti nebudeš vztekat. Jinak jsem už zahájil zimní přípravu a pes se mnou už nechce běhat. Tak zdar a něco dělejte, jinak až na to vlítné trenér, budete hořce litovat té předvánoční zahálky.
Tome jsi dost dobry hrac a ja mislim ze vas tim je dost dobry aby jte byly 1 v tabulce ne???ja si teda mislim ze jo...cau Nika z Lipy .
Tomášku vsechno neeeej k tvojemu svatymku...
Tome jsi dost dobry hrac a ja mislim ze vas tim je dost dobry aby jte byly 1 v tabulce ne???ja si teda mislim ze jo...cau Nika z Lipy .
Diky :)
Tomášové,hodně zdravíčka a všechno nejlepší....
Tréninky mladších a starších žáků naplánované na úterý 4.12.07 jsou zrušeny, v sále se připravuje program OÚ Borek, tzn. mikulášské divadelní představení. Další trénink až 11.12.07 v tradičních časech.
Omluva a díky! Ale Vlčák je docela blázen!
Už se těšim na zítra.....
Nazdárek chlapáci. Doufám že se nikdo na sobotu neomluví a pořádně se zlískáme a zakončíme tak slušně rojzetou první polovinu soutěže. Jinak už mám připravenou a pořádně nablískanou cenu pro největšího kopáče podzimu. Rád jí někomu předám. Tak v sobotu zdarec.
Mrrrcha - tak v tom ja jsem nevine, clanek pise jiny Martin, ja vlozil jen vysledek na pravou stranu.
Slezi,omluva....

<< < 156 157 158 [159] 160 161 162 > >>