Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 156 157 158 [159] 160 161 162 > >>
nazdarek,vite nekdo kdy je sportovni ples na Borku?????
Tomášové, vše nej. k těm vašim narozkám a Turíno, tebe vítám mezi starý pardály a doufám, že se už na tom hřišti nebudeš vztekat. Jinak jsem už zahájil zimní přípravu a pes se mnou už nechce běhat. Tak zdar a něco dělejte, jinak až na to vlítné trenér, budete hořce litovat té předvánoční zahálky.
Tome jsi dost dobry hrac a ja mislim ze vas tim je dost dobry aby jte byly 1 v tabulce ne???ja si teda mislim ze jo...cau Nika z Lipy .
Tomášku vsechno neeeej k tvojemu svatymku...
Tome jsi dost dobry hrac a ja mislim ze vas tim je dost dobry aby jte byly 1 v tabulce ne???ja si teda mislim ze jo...cau Nika z Lipy .
Diky :)
Tomášové,hodně zdravíčka a všechno nejlepší....
Tréninky mladších a starších žáků naplánované na úterý 4.12.07 jsou zrušeny, v sále se připravuje program OÚ Borek, tzn. mikulášské divadelní představení. Další trénink až 11.12.07 v tradičních časech.
Omluva a díky! Ale Vlčák je docela blázen!
Už se těšim na zítra.....
Nazdárek chlapáci. Doufám že se nikdo na sobotu neomluví a pořádně se zlískáme a zakončíme tak slušně rojzetou první polovinu soutěže. Jinak už mám připravenou a pořádně nablískanou cenu pro největšího kopáče podzimu. Rád jí někomu předám. Tak v sobotu zdarec.
Mrrrcha - tak v tom ja jsem nevine, clanek pise jiny Martin, ja vlozil jen vysledek na pravou stranu.
Slezi,omluva....
Slezi za ty chyby nemuze, on pise jen clanek ostatni veci doplnuju ja. Popel hazte na hlavu me. Takze uz jsem to opravil. Opravdu jsme vyhrali 2:0, Dida aby si byl v klidu, tak jsem te zaradil na lavicku a Michal dostal jen zlutou. Dida si docela vsimavy, asi mi s tim budes pomahat ... delat tabulku, doplnovan soupisku, vkladat fotky, psat soupiky na kazdy zapas, psat karty, stridani ...... :)
P.S.-Koukam, koukam ze Sevetinskym se asi sobotni dokopna vydarila... :-))))
Ej, veliteli 2:0, 0:2 to mi nedelej, bo mi priste praskne pumpicka!!! Clovek si polici na cistou jednicku, a ty ho takhle vyplasis!!! Nemuzete dat goly? No tak si privedte na hostovani nakyho sutera, ne? Nakyho starsiho zapomenutyho nevyuzityho, jehoz tymu uz takrka nejde o postup ani sestup. Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!
Je to nějaký zmatený.... :-)
Včera jme prohráli 0:2? Brankař dostal červenou a já hrál v základu??:-) kdo dělal ty statistiky,nechci rejpat, ale trošku nepřesnosti ne:-)??
Tak Martine,0:2,nebo 2:0?
od kolikati se muze chodit do kotle v brne

<< < 156 157 158 [159] 160 161 162 > >>