Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 156 157 158 [159] 160 161 162 > >>
P.S.-Koukam, koukam ze Sevetinskym se asi sobotni dokopna vydarila... :-))))
Ej, veliteli 2:0, 0:2 to mi nedelej, bo mi priste praskne pumpicka!!! Clovek si polici na cistou jednicku, a ty ho takhle vyplasis!!! Nemuzete dat goly? No tak si privedte na hostovani nakyho sutera, ne? Nakyho starsiho zapomenutyho nevyuzityho, jehoz tymu uz takrka nejde o postup ani sestup. Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!Siegl Horst!!!
Je to nějaký zmatený.... :-)
Včera jme prohráli 0:2? Brankař dostal červenou a já hrál v základu??:-) kdo dělal ty statistiky,nechci rejpat, ale trošku nepřesnosti ne:-)??
Tak Martine,0:2,nebo 2:0?
od kolikati se muze chodit do kotle v brne
Ševětínský áčko vyválčilo gólem v 90 minutě vítězství 1:0. Doufám, že takovýhle štěstí nebudou mít zítra. Hřiště je v perfekt stavu a snad do rána nezapadá tím studeným sráčem. Zdar.
čus, zítra přijdu tak ve 12:40, musim jet MHD, která přijíždí na Borek kolem půl 1.......
Trénink je dneska od 16:00 a je dobrovolný.Jinak se všichni setkáme v neděli ve 12:30 na domácí půdě.Kulichy ,rukavice a teplé spodní prádlo sebou.Děkuji.
Snad je......já jdu....tak tam kdyžtak budem dva... :-)
Chci se jen zeptat,nevíte někdo jestli bude dneska trénink??
Viky: Hrálo se ve sněhové vánici, na míč se pořád nabaloval sníh. Úsilné i dlouho vedlo...
Ševětínský áčko hraje doma v sobotu se Sokolem Slověnice. Jestli mají dokopnou nevím, ale snad se jim nebude chtít v takovým počasí hrát dva zápasy ve dvou dnech. Co říkáte na remízu 2:2 Úsilného v Chrášťanech? Docela překvapení.
Došlo k malinké změně. Ševětínský áčko hraje v sobotu, ale hrát musí. Musí si najít klidně někde umělku, ale hrát budou a navíc poté maj dokopnou. My to odehrajem určitě. Koukal jsem na počasí a má bejt kolem nuly, ale sněhu už jen málo. Uvidíme. Každopádně v pátek je trénink od 16:00, a v neděli sraz v 12:30. Slavii zdar.
Přiznávám, že Arsenal předváděl hroznou hru, ale potřebovali oba boda a tak ho mají a všichni jsou štastní a Slavisti dvakrat. Takovou radost z boda sem ještě neviděl. Sem zvědavej jestli se to bude hrát podle mě se tam sníh udrží.
Ševětínský áčko hraje v neděli v Nové Bystřici a musí tam jet, protože zápas může odvolat jedině rozhodčí na místě.
Hele a jak to bude s Ševětínským áčkem, ti hrajou taky v neděli?
Odložené utkání FK Borek-Ševětín B se odehraje v neděli 18.11.2007 od 13:30 hod. na Borku (pokud opět nezradí počasí).
Na internetu je úřední zpráva, že předehrávka 14 kola se definitivně přesouvá na jaro 2008. Takže do Nemanic nepojedem. Nesehrané utkání s Ševětínem se musí sehrát ještě letos. O tom, kdy bude sehráno budete včas informováni.
Jsem rad, ze se to dneska nehralo, mam porad chripku a o fotbale by to taky nebylo, takze doufejme, ze bud napadne metr snehiu abychom to letos uz zabalili,nebo prislo znovu babi leto...

<< < 156 157 158 [159] 160 161 162 > >>