Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 168 169 170 [171] 172 173 174 > >>
pro Pavka Hosín: Ahoj..tak nepřijedu 31.července, ale až 16.srpna. Prvních 16 dní jsen na tom táboře a dalších 16 dní na tom samým, ale na dalším běhu. Vypadl jim instruktor, tak jedu místo něj. Běžecký boty beru sebou, tak si za ten měsíc určitě párkrát vyběhnu. U Kaplice je kopců dost :). Měj se, Jirka
Další přípravák je dohodnut na 22.7. v neděli od 18:00 hodin na hřišti Vltavy v Českých Budějovicích. Zápas 10.8. doma není s Břilicí, ale s Březnicí. To jsou jiný frajeři.
Nezačíná ta liga nějak brzo (19.8.)? Ale nevim, ve fotbale se nevyznám :).
Letní příprava začíná v pondělí 16.7. Začátek (ne sraz!!!) je v 19:00 hodin na hřišti na Borku. Přesunem se autama za Hosín a budeme chvilku běhat. Kopačky nechte doma a ve 20:00 bude po všem. Treninky v červenci budou v pondělí, středu a v pátek vždy od 19:00 hodin. Přípravné zápasy jsou 29.7. turnaj na Borku, 4.8. doma s Mokrým a 10.8. doma s Břilicí. Časy budou ještě upřesněny. První mistrák je v Nemanicích 19.8.2007. Moje číslo je 777295088, tak zdar a v pondělí si dáme do těla.
Dík..
Je to normální turnaj, počítám, že se bude hrát 2x35 ale určitě to nevím.
A to budou nějaký sranda mače, nebo normalní turnaj? Snad se nebude hrát 2x45 minut, to bych pak radši seděl na lavičce :).
tak to si pěkně zahrajem....nojo, jdu taky.............
Já též potvrzuji účast na turnaji. Snad se mi nebudete smát, jsem mladý máslo =)).
Já též potvrzuji účast na turnaji. Snad se mi nebudete smát, jsem mladý máslo =)).
Čau, potvrzuju účast na turnaji, už se těším. Snad budu už po zranění schopen - uvidíme.
V sobotu od 13:00 hodin hrajem turnaj v Nemanicích. Bližší informace na tel. 777295088, nebo u Radka Nováků.
Treninky začnou příští týden, pravděpodobně v úterý v 18:00 hodin.
Zdar, v sobotu je brigáda od 7.hodin(ráno)na malém hřišti a v neděli na velkém taky od 7...budou se dělat trávníky u branek.
TO VITA: prijd dneska na trenink a domluvime to ..:)
Jojo Dazi je porad stejnej kvetak !!!
pro toma- jo vcera jsem potkal Daziho,prej jste byli na pivku,furt stejnej kolik:o))
cau tome,to je ten vikend jak jsou pred tim prazdniny,to bohuzel jedu na kola,to je skodatak nic,ale chtel bych nekdy s vama domluvit zapas(jestli by to slo),ze by sem prijeli rakusaci kde hraju,a pak bych je zatahl na poradny pivo:o)) to bych se mel asi domluvit s radkem ne?
To Vita: Cus Vito, je to az v srpnu.Ale 7. cervence v sobotu hrajem turnaj v Nemanicich. Kdyz budes chtit prijit, tak mi dej vedet. Jinak zitra mame posledni trenink (18.00) a tam se budem domlouvat na ten turnaj, tak kdyztak prijd.
nazdar tome,chci se zeptat jak mate domluveny ten ratelak to je az v srpnu(nebo jsi se spletl a je to v cervenci)?kdyby vas bylo malo tak bych kdyztak si sel taky zahrat
Blahopřeji Vikimu, ke získání Zlatého míče a Zlaté kopačky, za nejlepšího hráče utkání při dokopné. Věřím, že bude nadále pokračovat ve výborných výkonech. Dne 30.6 a 1.7. proběhne brigáda na obou hřištích na Borku. Účast je dobrovolná, takže žádný výmluvy.
Děkujem za gratulaci ..... poslední ctyři zápasy jsme neinkasovali gol, tak to potěší. Jinak tuto sobotu 23.6. je od 14.00 na tréninkovém hrišti dokopna. Kdo ma chut a kopačky at přijde ..:)
A kdyby se nekomu uz začalo stýskat po fotbale, tak 4.8. od 17.00 je domluveny přátelsky zapas s Mokrym ( tento rok postoupilo do OP ).

<< < 168 169 170 [171] 172 173 174 > >>