Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 168 169 170 [171] 172 173 174 > >>
Sakra, chtěl jsem na se podívat na váš zápas s roudným, ale kvůli učení jsem na to úplně zapomněl. Přijdu se podívat do nemanic 17.6.. Mějte se..
Nazdárek Lajoši. Sice jsem na zápase nebyl, ale myslím, že si situaci vystihl zcela přesně. Tohle se tam děje prvidelně každý jaro, když se láme chleba a o něco jde. Pamatuji si, že když jsem hrával za Hlubokou, tak jsme tam taky dostávali nakládačku, protestovali na svazu a stejně to nikam nevedlo. Jediný co mě napadá, je totální bojkot všech týmů v okrese. Opravdu se domluvit a do Horní Stropnice na zápasy nejezdit.Stejně to nemá smysl. Vím, že by to přineslo spoustu problémů, kontumací a pokut, ale třeba by je ten fotbal přestal bavit, kdyby hráli jenom venku a nemohli se předvést doma před svými "skvělými fanoušky". Nikoho přece nebude bavit hrát jednou za 14 dní a ještě jezdit ven, kde jaksi není požadovaná podpora. Myslím, že i svaz by se s tím začal zaobírat a přistoupil by na nějaké řešení. Co, takhle delegovat tři rozhodčí, ať si to zaplatí, když jsou na ně furt jenom stížnosti. Jinak doufám, že tě tento zápas neodradil od fotbalu a věřím, že v létě se setkáme v letní přípravě na Borku. Taky věřím, že se zachráníte.
Jirka C.: Odpověď v poště.
Pavle, nokdo mě nebudí a spát bych chtěl jako malé kotě, bohužel práce je moc a tak makám dnem i nocí. Občas zabrouzdám pro odreagování po netu a nedá-li mi to, podělím se o svůj názor s ostatníma. :)
Jeníku, ty už můžeš hrát?????Moc to tady nesleduju, ale něco jsem zaslechl...co v létě???Bude návrat???? Hodně o tom přemýšlím....
Ahoj, nenašlo by se místo ve vašem týmu?? D9ky moc za odpověď, jirka
Tak jsem si přečetl článek pana Bartoše ,, Začíná přituhovat i v soutěžích dorostenců? a zdálo se mi to poněkud přitažené za vlasy. Bohužel jsme hráli o víkendu na tom samém hřišti a co se dělo ve Stropnici přesně odpovídalo popisu, co pan Bartoš popisuje ve svém článku. Jsem plný negativních emocí a je mi z toho hodně těžko. Popisovat všechno, co pan rozhodčí Pileček vyvedl se zápasem by bylo tak na čtyři A4. Tak ve zkratce. Šlo o zápas, kde jsme v přímém souboji bojovali o záchranu s týmem Stropnice, která na nás ztrácela dva body v OP. Zápas se blížil a hned před jeho začátkem už bylo jasné, že něco není v pořádku a že to nebudeme mít jednoduché. Pan rozhodčí dostal v soukromí před zápasem velice pěkný dárkový koš, nevím jestli měl narozeniny, typoval bych tak věk okolo 70. Bohužel, my jsme mu v útrobách kabiny nepopřáli a tak přišlo to, co bylo předem namalované do jasných barev domácích borců. Cca. po dvaceti minutách přibylo ve statistikách na naší straně tak 20 ofsajdů, 15 faulů, 5 špatně vhozených autů. Začínali jsme pociťovat křivdu a beznaděj, tak jsme si řekli, že zkusíme vybíhat z naší poloviny, bohužel ani toto nepomohlo, aby pan pomezní neměl praporek nad hlavou a sudí pískal a pískal. Po poločase se nám podařilo dát gól a dostat se tak do vedení, což nás velice mile překvapilo, dokonce i rozhodčí ho uznal. 0:1 a začalo se jiskřit. Po výhrůžkách pár Stropnických individualit na hřišti přibývali fauly, které ,,smrděli? po těžkém zranění, které pan rozhodčí asi neviděl přes své 2 centimetrové ,,lupy? brýle. Z poza brány masíroval hlavní pořadatel domácích našeho golmana nevybíravými výrazy, pochopitelně, že bez povšimnutí rozhodčího. Pak přišla asi ta největší bezmoc, kterou jsem ve svém fotbalovém životě zažil. Pan rozhodčí odpískal ze středového kruhu penaltu za faul 3 metry před velkým vápnem. Když se nechtěl jít podívat, kde faul byl a kde se ještě svíjel stropnický hráč, tak se snažili Hlubočtí hráči pana rozhodčího dotlačit na místo přestupku, nebyl to problém, měl asi 45 kg. Bohužel svůj verdikt nezměnil s nezapomenutelným úsměvem na tváři. Stropnický hráč penaltu nedal, stav v 75 minutě stále 0:1. Pak už sudí nevěděl jak domácím pomoct, tak nás nepustil za půlku hrací plochy a přišlo asi to, co přijít muselo: 1:1 standartka, 2:1 další standartka, 3:1 hotovo. Sudí spokojen, hráči nás nebili, protože vyhráli, trenér domácích v tranzu nás častoval neprezentovatelnými výrazy, diváci šíleli, posmívali se a mi se skloněnými hlavami a s trpkou vzpomínkou odcházeli do šaten. Smutné na tom všem je, že hrajeme všichni fotbal pro to, abychom si odpočinuly, odreagovali se, setkali se s kamarády a dopřáli si trochu uklidnění ze všedních dnů. Ta vražda, co byla provedena dne 26.5.2007 v H.Stropnici na hráčích Hluboké B byla smutným obrazem našich nižších soutěží v republice. Jak se proti tomuto nešvaru bránit? Nijak, neuděláte s tím nic. Napsat stížnost na ČMFS, OFS? Zbytečnost a ztráta času. Nezbude nic, než zapomenout na škaredý zážitek a těšit se na lepší zítřky.
WaRiY: Ty špatně spíš? Nebo tě někdo pořád budí? :D
Vita: Turnaj je naplánován na sobotu 28.7.07 dopoledne v rámci oslav Anenské pouti (letos nově pro starší žáky), pravděpodobně SKP ČB, Mladé, domácí Borek a čtvrtý tým hledáme (Pištín , ... ?).
Tak jsem si při práci pěkně početl. Takové diskuze jako byly k přečtení níže nikam sice fotbal a ť je to kde chce nedovedou, nicméně od toho diskuze je, tak pánové diskutujte, máte-li potřebu. Nechci přilévat žádnou hořlavinu do pomyslného ohně, ale v jednom musím dát přispěvateli z Borku za pravdu a to, že je až podezřelé v kolika konfliktech jsou "bukováci" namočení. Určitě to není náhoda, děje-li se to se železnou pravidelností. Hraji dlouhá léta i hokejbal a tam je také jeden mančaft, který byl obávaným soupeřem a to ani tak ne co se týká hráčského umění a to borci z Plané, mj. ani fotbalisti jistý čas nezůstávali v pověsti "dutých hlav" za hokejbalisty v ničem pozadu. Můžeme jen věřit, že ty lidi co na fotbal chodí a hlavně ti co ho hrají si uvědomí, že na té úrovni co to hrajeme my, jde především o zábavu a ne o to jak soupeři ukázat jakou mám sílu. Snad se příští zápas n půdě D. Bukovska bude hrát fotbal a nezvrhne se to v přehlídku bojových sportů.
Newíte jake vsechny tymy budou v Borku o prazdnnach na turanji o pohar starosty starscih zaku?? diky cau
myslim ze vyhrajem
Nazdar klucí tak dneska se na vás těším a doufám že vas pojede co nejvíc. Juliska už se třese :-)
Chlapi nehádajte sa, ste jak malí...
Nerad se pouštím do hovoru bez oslovení, ale nepřipouštíte jinou volbu. Nezačal jste velmi šťastně. Poněkud ironicky připomínáte vzájemné působení našich družstev v okresních soutěžích. Zatím asi jinam kvalitativně nepatříme. To jsem však od Vás vědět nechtěl. Uvedu jen několik rozporů ve Vašem tvrzení o údajném nechtění v přilévání oleje do ohně. Není pravdou, že se přesně totéž co v HS děje v DB. První deci hořlaviny. To je pouze Vaše neobjektivní spekulace a očividný nenávistně zaujatý postoj. ???? Vámi zmiňovaný procentuelní údaj je také fikcí horlivého, investigativního reportéra, ve snaze za každou cenu zaujmout a být zlý. Další panák. Pokud si skládáte názor na inteligenční kvocient dolnobukovských ze zážitků ve sportovním areálu, je to poněkud hloupé a smutné. Třetí deci a to už pěkně hoří. Budoucnost nevidím tak černě jako Vy. Nakonec, kdo jsi bez viny hoď kamenem. Myslím, že také v boreckém prvním mužstvu máte o čem přemýšlet. A Vy to víte. Antifotbalisti a hulváti na tribunách se najdou opravdu všude. Náš dorost je tvořen z vlastní základny. To nebývá v kraji tak úplně obvyklé. Kluci prostě chtěli hrát a tak hrají, pokud jim v tom vyšší moc nehodlá zabránit. Každého talentu je k zahození škoda. Ať je to borecký Honza Láník, Patrik Mohamed, nebo bukovský Richard a Martin Machové, Martin Nedvěd, Honza Čtvrtník, Jirka Klika ... Věřte, že vím o čem mluvím. Myslím si, že má cenu se o nepravostech bavit a má smysl na ně poukazovat. Jinak bych se svým klukům nedokázal ani podívat do očí.
To: Pan "Ivan Bartoš" článek byl zveřejněn pro to aby se dozvěděla širší veřejnost jak Vám ve Stropce ublížili. Společného toho s Boreckou web diskusí má dost, jestli se nemýlím tak se potkáváte s mužstvem Borku jak v soutěži mužů tak i v soutěži dorostu. Olej do ohně určitě přilévat nechci (už se tam žádný nevejde, je ho tam už dost). Jinak na adrese http://www.jihoceskyfotbal.cz/klient.php?sekce=ARCHIV&zalozka=AKTUALITY&id=1193 je uváděn jako autor (viz. konec) pan Pour tak pardon. Jsem rád, jestli jsou vaše slova pravdivá o vašem ,,nabádání" mladým hráčům (dorostencům) a nezbývá nám než Vám držet pěsti aby se Vám to povedlo. Vaše mužstvo mužů asi nikdo ,,nenabádal" a zřejmě už to nikdo nedožene. Co se týče rozhodčích a bafunářů, to lepší už nebude, o tom kdo hrál fotbal ví své a nemá cenu se o tom bavit, bohužel.
Pane "Borek", rád bych znal Váš důvod ke zveřejnění článku : Začíná přituhovat i v soutěžích dorostenců, na těchto web stránkách ? S Vámi to přece nemá nic společného. Proč přiléváte olej do ohně ? Článek nepsal pan Pour, ale já osobně. Kluci nechodí do pionýra, takže je nevychovávám (to musí dělat rodiče), ale snažím se jim fotbalem zpestřit volný čas, jinak hojně věnovaný interaktivní zábavě. Je těžké mladé lidi odtáhnout od počítačů a a jiných multimediálních prostředků, nám se to v Bukovsku zatím daří. Nenabádáme je k nepravostem, falši nebo k pomstě, naopak, vše co v dorostu děláme, je po cestách pravých. Pokusme se všichni o to samé a bude dobře v českém fotbale. Neschopní rozhodčí a jízlivý bafuňáři jsou nám v tom překážkou. Děkuji za INTELIGENTNÍ odpověď.
Vím, že to zrovna do téhle diskuze moc nepatří, ale snažíme se sehnat kontakt na Standu Šestaubera. Chceme uspořádat slučák ze základky. Můžete mi někdo pomoc a poslat mi ho na mail. Díky
Martina Ivanová (dříve Mojhová)
tesim se na zapas uz zitra
Zřejmě pan Pour co psal tento článek byl inspirován domácím prostředí. To co popisuje v tomto článku se přesně děje na hřišti v Dolním Bukovsku. Když je v Jihočeském kraji problém tak jsou v tom na 120% namočení hráči Bukovska. Tady se poznají inteligentní lidé a z Bukovska neznám ani jednoho teda až na mě.

D. Bukovsko: Zajímavý dopis dorazil do naší redakční pošty ze strany dorosteneckého týmu Dolního Bukovska. Vedoucí tým okresního přeboru Českobudějovicka se vracel z utkání v H. Stropnici s pocitem velké křivdy. Bez tří vyloučených hráčů sahal po remíze. Domácí neproměnili dva pokutové kopy?

?Primitivní divadlo v podání nikoliv rozhodčího, ale soudce v pravém slova smyslu a vykonavatele zlovůle v jedné osobě, bylo k vidění na místním hřišti. Několik málo naučených frází z pravidel a trocha teorie stačilo arogantnímu a neschopnému jedinci k rozpoutání nerovného boje. Počet udělených žlutých a červených karet hovoří za vše. 1:9. Na straně domácích jedna žlutá na straně naší 6 + 3 červené! Dokázat mluvit o morálce a disciplíně a sami nevědět, co ta slova znamenají, uměli snad jenom totalitní myslitelé. To přirovnání sedí, neboť rovina se pískala asi stejně taková, jaká je na stropnickém hřišti s výškovým rozdílem cca čtyři metry. Řízení zápasu bylo příkladem despotické výchovy mládeže, jako vystřižené z totalitních režimů všech dob. Klukům se seberou iluze o spravedlnosti, zmasakruje sebevědomí a pak se očekává pokora? Proboha, kde žijete?
Nezačali jsme úplně správně koncentrováni na hru, a tak nás soupeř dostal v úvodu pod tlak a přinutil k chybám. V 15. minutě jsme na brankové čáře tak dlouho otáleli s odkopem až z toho byla šance pro domácí. Míč na nekrytého útočníka a 1:0. Po deseti minutách se situace téměř opakovala. Nedůraz a nedorozumění v obraně - 2:0. To už však máme na kontě 3 žluté karty a proti sobě jedovatou slinu pana ?píšťalky?. Napíná naše nervy hned od počátku. Bere nám míč za špatně házený aut ? popoběhnutí od místa vhazování o půldruhého metru, připouští tvrdou hru soupeře ? naši nekompromisně trestá, nereaguje na sprosté urážky z řad diváků na adresu našich hráčů, označující je za orgány obou pohlaví, několikaminutový pěstní souboj snad všech, kdo byli na hřišti, nechá bez povšimnutí a bez trestu, nechá na hřiště vběhnout několik místních ?inteligentů? a nenastaví ani minutu navíc. Dostáváme další lekci ? pokutový kop. Náhradník v brance Petr Mach se na tuto situaci dobře připravil. Správně vyhecovaný vyráží míč na roh. Odměnou mu je žlutá karta za ?nevhodné? poznámky. Do několika slibných akcí se dostává Martin Nedvěd, dnes mu ale není přáno.
Druhý poločas a jedeme pěkně zostra. Další žlutá a Zdeno Dušek jde v 56. min. do sprch. Přidá se i smůla, v momentě našeho nádechu neudrží Petr Mach v brance lehký míč a ten mu padá z rukavic za brankovou čáru - 3:0. Soudce přinese novou trochu do mlýna a vykazuje dalšího našeho hráče Jardu Malechu za faul ze hřiště. Fetišem se soudci ukazuje místo, označující penaltu. Magicky jej přitahuje a s pekelným hvizdem se k němu řítí. Hotový gejzír orgasmů. Jako důvod uvádí strkanici hráčů od poloviny hřiště až do velkého vápna. Tady konečně vidí záminku zakročit. Brankář Mach zázračně chytá i tento pokus o zlomení našeho odporu. Jiskru naděje v oslabení vykřeše Jirka Klika parádním obloukem téměř z poloviny hřiště za záda překvapeného stropnického brankáře - 3:1. A to zas ne, řekne si rozhodčí. Třetím vyloučeným je Ondra Kokeš. ?Tady hosté tvrdě hrát nesmí, jenom domácí, víte??
Dohráváme se sedmi hráči v poli! Místní přihlížející už pochopili, že jde o komedii a volají po další penaltě. Do varu nás dostává Ríša Mach. Po trestném kopu i proti přesile snižujeme na 3:2. Domácí jsou najednou bezradní a chybují. Hrajeme vabank. Další šanci zastavuje údajný ofsajd. Proti nám se kope i po srážce našeho útočníka se třemi obránci soupeře. Stropničtí kluci ale přeci jen snesou přísnější měřítko. Hráli to, co jim sudí dovolil a viditelně se styděli nejen za své obecenstvo, ale i za jakéhosi hysterického strejdu před lavičkou domácích. Snaha a vztek nás tlačí dopředu, ale v rozhodujících momentech docházejí síly. Stropnice dnes ale musí zvítězit stůj co stůj. Vyrovnání nepřichází v úvahu. A kdyby? Zcela jistě by následovalo další vyloučení a tím nedohrání zápasu pro nízký počet hráčů. A kontumace. O to vlastně soudci šlo. Co jiného čekat od sudího, léčícího si své mindráky s pocity méněcennosti a zvedajícího si sebevědomí unfér metodami na mladých hráčích? Zbývá jediná povinnost. Podepsat lživý zápis o udělených kartách, o nastaveném čase, o neincidentu na hrací ploše, o neinzultaci vedoucího mužstva po zápase? Připomínky raději nevznášíme, jsou k ničemu. Stejně jako jedna hnusná vzpomínka na nedělní odpoledne v Horní Stropnici.
Pohraniční obce bývávalo zvykem z politických důvodů protěžovat. Jak je vidět, někomu se tady zastavil čas.?

<< < 168 169 170 [171] 172 173 174 > >>