Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 168 169 170 [171] 172 173 174 > >>
Je to normální turnaj, počítám, že se bude hrát 2x35 ale určitě to nevím.
A to budou nějaký sranda mače, nebo normalní turnaj? Snad se nebude hrát 2x45 minut, to bych pak radši seděl na lavičce :).
tak to si pěkně zahrajem....nojo, jdu taky.............
Já též potvrzuji účast na turnaji. Snad se mi nebudete smát, jsem mladý máslo =)).
Já též potvrzuji účast na turnaji. Snad se mi nebudete smát, jsem mladý máslo =)).
Čau, potvrzuju účast na turnaji, už se těším. Snad budu už po zranění schopen - uvidíme.
V sobotu od 13:00 hodin hrajem turnaj v Nemanicích. Bližší informace na tel. 777295088, nebo u Radka Nováků.
Treninky začnou příští týden, pravděpodobně v úterý v 18:00 hodin.
Zdar, v sobotu je brigáda od 7.hodin(ráno)na malém hřišti a v neděli na velkém taky od 7...budou se dělat trávníky u branek.
TO VITA: prijd dneska na trenink a domluvime to ..:)
Jojo Dazi je porad stejnej kvetak !!!
pro toma- jo vcera jsem potkal Daziho,prej jste byli na pivku,furt stejnej kolik:o))
cau tome,to je ten vikend jak jsou pred tim prazdniny,to bohuzel jedu na kola,to je skodatak nic,ale chtel bych nekdy s vama domluvit zapas(jestli by to slo),ze by sem prijeli rakusaci kde hraju,a pak bych je zatahl na poradny pivo:o)) to bych se mel asi domluvit s radkem ne?
To Vita: Cus Vito, je to az v srpnu.Ale 7. cervence v sobotu hrajem turnaj v Nemanicich. Kdyz budes chtit prijit, tak mi dej vedet. Jinak zitra mame posledni trenink (18.00) a tam se budem domlouvat na ten turnaj, tak kdyztak prijd.
nazdar tome,chci se zeptat jak mate domluveny ten ratelak to je az v srpnu(nebo jsi se spletl a je to v cervenci)?kdyby vas bylo malo tak bych kdyztak si sel taky zahrat
Blahopřeji Vikimu, ke získání Zlatého míče a Zlaté kopačky, za nejlepšího hráče utkání při dokopné. Věřím, že bude nadále pokračovat ve výborných výkonech. Dne 30.6 a 1.7. proběhne brigáda na obou hřištích na Borku. Účast je dobrovolná, takže žádný výmluvy.
Děkujem za gratulaci ..... poslední ctyři zápasy jsme neinkasovali gol, tak to potěší. Jinak tuto sobotu 23.6. je od 14.00 na tréninkovém hrišti dokopna. Kdo ma chut a kopačky at přijde ..:)
A kdyby se nekomu uz začalo stýskat po fotbale, tak 4.8. od 17.00 je domluveny přátelsky zapas s Mokrym ( tento rok postoupilo do OP ).
gratuluji opet k vyhre...
http://fotbal.idnes.cz/i-vikend-ukazal-ze-je-fotbal-zkazeny-dbt-/fot_dsouteze.asp?c=A070618_210430_fot_dsouteze_no
To je počteníčko fuj ale bohužel je to tak.
Již poslední zápasy naznačily, že jsme schopný hrát vzadu na nulu. Jen ta koncovka chyběla a tentokrát to vyšlo. Přes dobrý výsledek nelze nevidět, že opět kolem 60 minuty jsme totálně opustili hřiště, přestali si nabíhat, začali prohrávat osobní souboje a dostali soupeře na koně. Přechod do útoku neexistoval, špatná finální přihrávka a výsledek byl jen odkopávání míčů, které se hned vracely do přetížené obrany. Je pravda, že ale nedošlo ke školáckým chybám a výhra je zasloužená. Škoda, že nedokážeme běhat 90 minut, jinak by hra byla určitě lepší. Fotbalově na tom jsme dobře. Uvidíme v létě. Musím pochválit Vikiho a Turína za disciplínu. Jsou hned o 100 procent lepší.
2 Borek: Díky za gratulaci, nevím jak je na tom Vivaldýňu s časem, ale dlouho už nic nenapsal, třeba to napraví. Jen v krátkosti, borci z Roudného doplněné o pár lidí z áčka nastupovali k zápasu jako vítězové, ale zapomněli, že před výkopem je to 0:0. Začali běhavě a patřilo jim prvních 10-15 minut, jenže tak k vápnu a tam to skončilo. My jsme hráli uvolněně bez zbytečných chyb a hlavně se tentokrát školácky neztráceli míče na polovině hřiště. Pak se ujala umístěná střela Turína a šlo se do kabin. Druhou půli to chvílemi začalo skřípat, ale "hvězdy" z Roudného netrefili kloudně za celý zápas branku, Kubajz si tak zachytal jen při centrech do vápna. Pak místo toho aby zlepšili svojí nemohoucnost v koncovce začali nadávat rozhodčímu a vykoledovali si červenou, nutno říci, že přítomné děti se ledacos sprostého z úst roudeňáka "naučili". Pak v závěru Turíno proměnil nařízenou penaltu bombou pod klacek a bylo hotovo. Nutno podotknout, že většina z hostujících hráčů prohru neunesla a odpochodovala do kabin bez podání ruky. Jenže těžko někde vyhrát, když z asi 10 střel netrefíte branku, ale na to hoši z Roudného poněkud zapomněli. O všem tedy rozhodlo štěstíčko v koncovce (po dlouhé době) hra bez zbytečných chyb a disciplína.
Gratuluji k vyhre... mohli byste sem dat nejaky clanek nebo fotky,bylo by to fajn....

<< < 168 169 170 [171] 172 173 174 > >>