Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 175 176 177 [178] 179 180 181 > >>
Tak ze je v lese hezky tomu verim, uvidim jak to bude na zacatku jara, hlavne jak na tom budu fyzicky a jestli dostanu duveru. Uvidime...
http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311A2B&show=Karty Na tomto odkazu najdete jak na tom doopravdy jsou s mozkovou kapacitou některé týmy - kdo by to býval čekal, že vedou tyto dva týmy:-). Kecat kecat brečet a zase kecat v tom jsou to doopravdy jedničky!!! Kéž by ta souťež šla hrát bez nich, spousta týmum by se ulevilo!!!
Fotečky z dokopné a ze zápasu s Hlubokou už si můžete prohlédnout na známé adrese www.fkborek.rajce.net Na zápase s Hlubokou se přišel podívat Karel Poborský tak neváhejte a jukněte se :-)
Nazdar WaRiY tak jak to vidíš na jaro ... v lese je hezky :)
fotry z vyderane dokopné budou zítra:-)
www.stahuj.cz ARES ( super prográmek )
Cau Tome fotečky z posledního zápasu v Roudném nebudou. Nikdo neměl fotoaparát!
Hey Lajosu, co nejake foto z posledniho mace? Nejsou!!!Co se deje?
FANKLUB? TO SI CHCEŠ POVÍDAT FURT JENOM S WARIYM A SE MNOU:-)? RADEK BENÍŠEK TO JA ALE PĚKNEJ KOŘEN :-) :-) :-). HELE MYSLÍTE ŽE TO JE BENYHO EMAIL? MYSLÍM SI ŽE NE. TAKOVÁ MODERNA JAKO JE INTERNET JESTĚ PŘECE NEMUŽE BÝT NA HOSÍNĚ.
Ty woe,tady se to rozjelo:-),já už myslel že sem nikdo nechodí. Nezaaložíme fanklub??:-)
moc vam fandim Radek Benysek hraje nejlip
2 Lajos - To mas pravdu, uplne jsem zapomnel. No tak to musi holka prijit na fotbal a vyfotit si je sama :)) No nevim, treba se se ptala na Michala, to je jeste mladej kus :)
To WaRiY myslíš že chtěla vidět naše fotky :-) myslím si že chtěla vidět spíš fotečky dorostenců!!! My (ty) už jsme starý kozlové.
2 natalie, tak v soupisce nějaký fotky jsou, je tam i fotka jednoho z brankářů a to Michala Korbela , Jirka Kubíčků tam bohužel fotku nemá, jinak fotky většiny hráčů a ze zápasů najdete na adrese: http://fkborek.rajce.net
ahojky tak co padaji vam goly ale doufam ze jedinym brankarum neee!!!
radek je koren a sulek jeste vetsi
ahoj!!!
Cau Páťo jak se mas? Radek je koren a ty taky!!
Je to tady zajimave, ale mohli byste sem pridat i fotografie.. a chtela bych se zeptat jak se jmenuje vas brankar? Dekuji.
Vyhrál, disciplinovanější tým. Bujného ? Bukovského kozlíka? začal krotit rozhodčí už v 15. minutě, kdy v souboji zatahal domácí obránce jednoho z kozlíků za bradku a ten tak vehementně mečel až trknul a vymečel si červenou kartu (opět se projevila psychická nevyzrálost kozlů!!!). Do této chvíle měli kozlíci na svých kopýtkách tři 100% šance, do kterých je vybídnul domácí stoper, který si byl ,,snad? vědom, že domácí brankář je zkřehlý z podzimního počasí a dopřál mu náležitě se zahřát. Hra se začala vyrovnávat a domácí Vlček poslal pozdrav s první utaženou střelou hostujícímu golmanovi do tyče. Pak přišel další pěkný moment, kdy aktivní Slezák povodil Bukovskou obranu, škoda, že hledal lépe postaveného spoluhráče na zakončení ,,do prázdné". Po změně stran již kozlíci příliš nekopali a když v 70. minutě dal Bejsta krásnou střelou z vápna gól, bylo po zápase. Pak se sice ještě dostal do vyložené šance domácí Valenta, ale netrefil branku. Kozlíci odjížděli do kozlíkova s prázdnou, ale jsou už na to zvyklí neboť plný bodový zisk nepocítili již dlouhých 11 kol!!! Na druhou stranu Borečtí hráli také velmi špatně a z fotbalu ,,jestli to tak šlo nazvat? museli bolet všechny přítomné oči.
Hvězda zápasu: Bejsta Tomáš ? jeho šťavnatá střela na 1:0 trhala síť i s háčky.
Smolař zápasu: Štráfelda Jan ? po slibném začátku podříznul svůj mančaft pod krkem červenou kartou a poslal je do klobás. ,,KAPITÁN JAK MÁ BÝT?
Nezbývá než konstatovat. Děkujeme za body!

<< < 175 176 177 [178] 179 180 181 > >>