Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 175 176 177 [178] 179 180 181 > >>
Kdo se chce zítra (sobota 9.12.2006) jít vyprdět tak si jdem od devíti hodin ráno kopnout na hřiště Borek. :-)
Zítřejší trénink (tzn. 5.12.06) mladších a starších žáků je z "pekelných" důvodů zrušen.
Stando přeji ti všechno nejlepší k naroteninám. Za rok to asi bude velká párty co ? :-)
Čus Michale, zaciname trénovat začatkem ledna, utery a patek telocvicna. Cas upresni trena, ale bude to zhruba od 19 hodin.
Já jsem se chtěl zeptat když se hrál zápas Trhové Sviny - Borek utkání dorostů tak jste to natáčeli na videokameru. Máte to ještě natočený.Díky za odpověď.Zdar Ibrahimovic9
Čus, hele nevíte někdo kdy se bude trénovat nebo tak něco? Já to asi neslyšel,jestli se to teda říkalo.....
... fyziku ti u nás doladíme a důvěru bys dostal :) veliteli, veliteli rozmysli to dobře!!!
Tak ze je v lese hezky tomu verim, uvidim jak to bude na zacatku jara, hlavne jak na tom budu fyzicky a jestli dostanu duveru. Uvidime...
http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311A2B&show=Karty Na tomto odkazu najdete jak na tom doopravdy jsou s mozkovou kapacitou některé týmy - kdo by to býval čekal, že vedou tyto dva týmy:-). Kecat kecat brečet a zase kecat v tom jsou to doopravdy jedničky!!! Kéž by ta souťež šla hrát bez nich, spousta týmum by se ulevilo!!!
Fotečky z dokopné a ze zápasu s Hlubokou už si můžete prohlédnout na známé adrese www.fkborek.rajce.net Na zápase s Hlubokou se přišel podívat Karel Poborský tak neváhejte a jukněte se :-)
Nazdar WaRiY tak jak to vidíš na jaro ... v lese je hezky :)
fotry z vyderane dokopné budou zítra:-)
www.stahuj.cz ARES ( super prográmek )
Cau Tome fotečky z posledního zápasu v Roudném nebudou. Nikdo neměl fotoaparát!
Hey Lajosu, co nejake foto z posledniho mace? Nejsou!!!Co se deje?
FANKLUB? TO SI CHCEŠ POVÍDAT FURT JENOM S WARIYM A SE MNOU:-)? RADEK BENÍŠEK TO JA ALE PĚKNEJ KOŘEN :-) :-) :-). HELE MYSLÍTE ŽE TO JE BENYHO EMAIL? MYSLÍM SI ŽE NE. TAKOVÁ MODERNA JAKO JE INTERNET JESTĚ PŘECE NEMUŽE BÝT NA HOSÍNĚ.
Ty woe,tady se to rozjelo:-),já už myslel že sem nikdo nechodí. Nezaaložíme fanklub??:-)
moc vam fandim Radek Benysek hraje nejlip
2 Lajos - To mas pravdu, uplne jsem zapomnel. No tak to musi holka prijit na fotbal a vyfotit si je sama :)) No nevim, treba se se ptala na Michala, to je jeste mladej kus :)
To WaRiY myslíš že chtěla vidět naše fotky :-) myslím si že chtěla vidět spíš fotečky dorostenců!!! My (ty) už jsme starý kozlové.

<< < 175 176 177 [178] 179 180 181 > >>