Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 175 176 177 [178] 179 180 181 > >>
Ani nevite co jste meli(mozna jeste mate) v druzstvu za h.... (radsi ani jeho jmeno psat nebudu).Bez nej by vam bylo urcite lip...vid zlaticko?(to je jen ironie)
Cau Zemi hele asi budete chodit s náma do haly (na okružní) už začínáme 5.1.2007 asi od 20 hodin ale to si ověř.
Kdy nám začíná príprava dorostu uz me to bez fotbalu neba
Do nového roku 2007 přeji všem hráčům, příznivcům FK Borek a čtenářům diskuse pevné zdraví, mnoho úspěchů v osobním životě a nadále radost ze hry.
Ahoj kamarádi. Dne 1.1.2007 (to jest ráno po Silvestru) si jdeme s pár lidmi zakopat, pokecat a vysportovat kocovinu na fotbalové hřiště. Sraz je v 10 hodin ráno v kabinách FK Borek. Jestli vstanete, budete mít chuť a náladu tak se ukažte. (to neplatí jenom pro muže ale i pro dorost, žáky a vedení FK Borek) Tak se přijďte vyvětrat a pobavit.
ahojky kluci nevadi vam ze sem pisu? no mela sem na mysli fotky dorostencu..:-)
Ahoj čutálisti. Pedagog má každou sobotu od 17.00h do 18.00h tělocvičnu ve Čtyráku. Bývalá kasárna. Kdo máte chuť, koukejte přijít. Nás chodí tak deset, takže hrajem bez střídání a to je celkem náročný. Hlavně pro nás staříky.
Já jsem se chtěl zeptat když se hrál zápas Trhové Sviny - Borek utkání dorostů tak jste to natáčeli na videokameru. Máte to ještě natočený.Díky za odpověď.Zdar Ibrahimovic9
Moc se nás vyprdět nepřišlo 6. Lidi co to slíbili tak bohužel nepřišli ale to už je úděl naší party hyc.
Jakej byl fotbálek o víkendu? Kolik vás bylo ?
Kdo se chce zítra (sobota 9.12.2006) jít vyprdět tak si jdem od devíti hodin ráno kopnout na hřiště Borek. :-)
Zítřejší trénink (tzn. 5.12.06) mladších a starších žáků je z "pekelných" důvodů zrušen.
Stando přeji ti všechno nejlepší k naroteninám. Za rok to asi bude velká párty co ? :-)
Čus Michale, zaciname trénovat začatkem ledna, utery a patek telocvicna. Cas upresni trena, ale bude to zhruba od 19 hodin.
Já jsem se chtěl zeptat když se hrál zápas Trhové Sviny - Borek utkání dorostů tak jste to natáčeli na videokameru. Máte to ještě natočený.Díky za odpověď.Zdar Ibrahimovic9
Čus, hele nevíte někdo kdy se bude trénovat nebo tak něco? Já to asi neslyšel,jestli se to teda říkalo.....
... fyziku ti u nás doladíme a důvěru bys dostal :) veliteli, veliteli rozmysli to dobře!!!
Tak ze je v lese hezky tomu verim, uvidim jak to bude na zacatku jara, hlavne jak na tom budu fyzicky a jestli dostanu duveru. Uvidime...
http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311A2B&show=Karty Na tomto odkazu najdete jak na tom doopravdy jsou s mozkovou kapacitou některé týmy - kdo by to býval čekal, že vedou tyto dva týmy:-). Kecat kecat brečet a zase kecat v tom jsou to doopravdy jedničky!!! Kéž by ta souťež šla hrát bez nich, spousta týmum by se ulevilo!!!
Fotečky z dokopné a ze zápasu s Hlubokou už si můžete prohlédnout na známé adrese www.fkborek.rajce.net Na zápase s Hlubokou se přišel podívat Karel Poborský tak neváhejte a jukněte se :-)

<< < 175 176 177 [178] 179 180 181 > >>