Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 176 177 178 [179] 180 181 182 > >>
ahojky tak co padaji vam goly ale doufam ze jedinym brankarum neee!!!
radek je koren a sulek jeste vetsi
ahoj!!!
Cau Páťo jak se mas? Radek je koren a ty taky!!
Je to tady zajimave, ale mohli byste sem pridat i fotografie.. a chtela bych se zeptat jak se jmenuje vas brankar? Dekuji.
Vyhrál, disciplinovanější tým. Bujného ? Bukovského kozlíka? začal krotit rozhodčí už v 15. minutě, kdy v souboji zatahal domácí obránce jednoho z kozlíků za bradku a ten tak vehementně mečel až trknul a vymečel si červenou kartu (opět se projevila psychická nevyzrálost kozlů!!!). Do této chvíle měli kozlíci na svých kopýtkách tři 100% šance, do kterých je vybídnul domácí stoper, který si byl ,,snad? vědom, že domácí brankář je zkřehlý z podzimního počasí a dopřál mu náležitě se zahřát. Hra se začala vyrovnávat a domácí Vlček poslal pozdrav s první utaženou střelou hostujícímu golmanovi do tyče. Pak přišel další pěkný moment, kdy aktivní Slezák povodil Bukovskou obranu, škoda, že hledal lépe postaveného spoluhráče na zakončení ,,do prázdné". Po změně stran již kozlíci příliš nekopali a když v 70. minutě dal Bejsta krásnou střelou z vápna gól, bylo po zápase. Pak se sice ještě dostal do vyložené šance domácí Valenta, ale netrefil branku. Kozlíci odjížděli do kozlíkova s prázdnou, ale jsou už na to zvyklí neboť plný bodový zisk nepocítili již dlouhých 11 kol!!! Na druhou stranu Borečtí hráli také velmi špatně a z fotbalu ,,jestli to tak šlo nazvat? museli bolet všechny přítomné oči.
Hvězda zápasu: Bejsta Tomáš ? jeho šťavnatá střela na 1:0 trhala síť i s háčky.
Smolař zápasu: Štráfelda Jan ? po slibném začátku podříznul svůj mančaft pod krkem červenou kartou a poslal je do klobás. ,,KAPITÁN JAK MÁ BÝT?
Nezbývá než konstatovat. Děkujeme za body!
jak se vám líbí naše výpadky hry?dobrý ne kdy dostanem podepsat ty přestupaky
V úterý 3.10.2006 odehrají mladší žáci FK Borek na domácím hřišti přátelský zápas s týmem Slavia České Budějovice. Začátek v 17:00 hod.
Trénink žáků je v úterý 26.9.2006 již od 17:00.
ales londin si mysli ze je druhy Pavel Nedved
U starsich zaku bych zalozil pokladnika tudle sezonu by se vybralo hodne uz mame 5 zlutych a Ales by platil nejvic protoze zluta je za petikylo
Je pravda ze Karel se na dorosty chysta na Hlubokou
Koty je starej mazak ale ty fauli v Mokrym a ta zluta to moch ozulit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myslim ze Ales se lepsi ale presto bych ho pustil na hostovani do Cernyho Dubu
Protože jsem zápas viděl, dovoluji si malou poznámku. Body zůstaly spravedlivě doma. Ale od domácích, adepta postupu, jsem čekal trochu jiný herní projev. Autor reportáže byl asi trochu "ovíněn". To však k pouti patří...
Tzv. bukovský komplex si zřejmě začínají pěstovat fotbalisté Borku již od mládežnických kategorií. Jarní výsledek mužů (3:0) totiž tentokrát zopakovali dorostenci. Vyhrál lepší, bojovnější a disciplinovanější tým. Bujného ?boreckého hřebečka? začal krotit Ríša Mach už v 5. minutě, kdy nás hezky zpříma posadil do sedla krásnou střelou z velkého úhlu. 1:0. Za chvíli převzal opratě Jirka Klika a pořádně je přitáhl po výstavním přímém kopu. 2:0. Hřebeček začal s přibývajícím časem kopat a tak trochu jančit. Usilovně jej k tomu vybízelo přihlížející a notně zhrzené osazenstvo jeho domácí stáje. Ukázkovou drezůru ovšem dokončuje naše nová krev pár minut před koncem. Po úniku Lukáše Malechy střílí v těžké pozici Vojta Nečas míč do branky.3:0. Po boji přijde ještě trochu toho zařehtání a ?hřebeček? odchází pokorně se skloněnou hlavou. Zbývá už jen pořádně vyvětrat a uklidit pár zapomenutých koblížků.
Hvězda zápasu: Jirka Klika ? jeho šťavnatý přímý kop na 2:0 trhal síť i s háčky.
Smolař zápasu: Honza Kadlec ? obrovská minela, netrefil míč do úplně prázdné branky.
Hráno bez karet !!!
Tak vam reknu ze ten dorost nehraje spatne ale stejne nic moc sviny jsou lepsi to jste sami videli v sobotu.
Chce to aktualizovat soupisku pro letošní rok :-)
myslim ye dorost ma sanci na postup
Tréninky starších a mladších žáků jsou v úterý a čtvrtek, začátek zatím od 17:30 hod.

<< < 176 177 178 [179] 180 181 182 > >>