Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 176 177 178 [179] 180 181 182 > >>
... fyziku ti u nás doladíme a důvěru bys dostal :) veliteli, veliteli rozmysli to dobře!!!
Tak ze je v lese hezky tomu verim, uvidim jak to bude na zacatku jara, hlavne jak na tom budu fyzicky a jestli dostanu duveru. Uvidime...
http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311A2B&show=Karty Na tomto odkazu najdete jak na tom doopravdy jsou s mozkovou kapacitou některé týmy - kdo by to býval čekal, že vedou tyto dva týmy:-). Kecat kecat brečet a zase kecat v tom jsou to doopravdy jedničky!!! Kéž by ta souťež šla hrát bez nich, spousta týmum by se ulevilo!!!
Fotečky z dokopné a ze zápasu s Hlubokou už si můžete prohlédnout na známé adrese www.fkborek.rajce.net Na zápase s Hlubokou se přišel podívat Karel Poborský tak neváhejte a jukněte se :-)
Nazdar WaRiY tak jak to vidíš na jaro ... v lese je hezky :)
fotry z vyderane dokopné budou zítra:-)
www.stahuj.cz ARES ( super prográmek )
Cau Tome fotečky z posledního zápasu v Roudném nebudou. Nikdo neměl fotoaparát!
Hey Lajosu, co nejake foto z posledniho mace? Nejsou!!!Co se deje?
FANKLUB? TO SI CHCEŠ POVÍDAT FURT JENOM S WARIYM A SE MNOU:-)? RADEK BENÍŠEK TO JA ALE PĚKNEJ KOŘEN :-) :-) :-). HELE MYSLÍTE ŽE TO JE BENYHO EMAIL? MYSLÍM SI ŽE NE. TAKOVÁ MODERNA JAKO JE INTERNET JESTĚ PŘECE NEMUŽE BÝT NA HOSÍNĚ.
Ty woe,tady se to rozjelo:-),já už myslel že sem nikdo nechodí. Nezaaložíme fanklub??:-)
moc vam fandim Radek Benysek hraje nejlip
2 Lajos - To mas pravdu, uplne jsem zapomnel. No tak to musi holka prijit na fotbal a vyfotit si je sama :)) No nevim, treba se se ptala na Michala, to je jeste mladej kus :)
To WaRiY myslíš že chtěla vidět naše fotky :-) myslím si že chtěla vidět spíš fotečky dorostenců!!! My (ty) už jsme starý kozlové.
2 natalie, tak v soupisce nějaký fotky jsou, je tam i fotka jednoho z brankářů a to Michala Korbela , Jirka Kubíčků tam bohužel fotku nemá, jinak fotky většiny hráčů a ze zápasů najdete na adrese: http://fkborek.rajce.net
ahojky tak co padaji vam goly ale doufam ze jedinym brankarum neee!!!
radek je koren a sulek jeste vetsi
ahoj!!!
Cau Páťo jak se mas? Radek je koren a ty taky!!
Je to tady zajimave, ale mohli byste sem pridat i fotografie.. a chtela bych se zeptat jak se jmenuje vas brankar? Dekuji.

<< < 176 177 178 [179] 180 181 182 > >>