Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 180 181 182 [183] 184 185 > >>
Čau kluci v pátek 28.10.2005 je trénink od půl čtvrté. Tak před půl na hřišti. Čau
Chacha muzu se jen smat
No tak nevim co napsat, treba zase prijdou lepsi casy. Na jaro uz budu zpet, tak budete mit nekoho na lavku. Good luck. W*.
Ahoj kluciiiiiii:-] Tak fotbalek i nadale sleduji z dalky, sice to ted nejak nevychazi,ale neprestala jsem vam byt verna! Doufam,ze priste si svou reputaci zase napravite, preci jenom fotbalove stesti nemuze stat stale jen na vasi strane,ne?Navic si myslim,ze na to mate!!!Nezapomente,ze musite byt jako jeden,hrajete za muzstvo.I nadale drzim pesti a casto vzpominam! FK Borek Oleeeeee!!!!!!
abys neumrel
Doktor mne proklepal a řek ,,chlape to máte tak je to ta nejhorší nemoc kterou znám žízeň aj aj aj" néé byl to výron (bohužel kotníku :-)) za tyden uz budu v poho.
Jendo hergot cos vyváděl - já se na Vás dostanu podívat jednou za podzim a ty takhle? V tomhle ses po mě rozhodně opičit nemusel, jak jsi dopad na vyšetření, vazy v cajku?
Caudy, tak se holt prohralo, sice docela krute, ale jednou to prijit muselo, pripomnelo mi tp trochu prvni prohru doma se Strycicema taky 1:5 v prvni sezone no a pak uz jsme do konce sezony neprohrali. No uvidime, je to 4 body ztrata tak to jsou dva zapasy.
Bukovaky asi nema cenu komentovat jeste jsem od nich tady nevidel inteligentni prispevek...
Tak hodne zdaru priste v Borsove at si vezete domu 3 bodiky.
Boršov určitě nestihnu ale na Hodějce budu v cajku (snad).
To Lajos: Tak co kotník? Půjde to příště?
To: Bukovsko pro nás to byla první porážka v soutěži vy jich máte kolik? (7) :-). Moc se těším na následující kolo, hrajete v Borovanech!!! Vemte si za traktory valníky aby jste to uvezli:-)).
Borovany olé
no kluci dostat 5 golu to je docela ficak, ale i tak vam fandim pac jinak jste kluci sikovny. Veliteli a ty se tam moc nepredri
to franta kupka - vas prispevek byl vymazan. Jestli chcete nekomu sproste nadavat, tak mu to reknete osobne a nepouzivejte k tomu toto diskuzni forum. Dekuji
Co mam dat do tipligi jak se citite???????????????????????????
No koukam, ze jak odjel Bejstik, tak je diskuze uplne mrtva, no co se da delat. Koukam, ze serie neporazitelnosti stale trva, ale Borovany taky jedou. No tak koukejte makat at se na jare slavi titul :))
Tak pardalove gratuluju k dalsimu vitezstvi a Petrovi preju brzke uzdraveni. Cus Wariy
Kdy se hraje dalsi zapas D.Bukovsko-Borek?
Zdravim cele muzstvo z anglickych ostrovu! Tedy vy mi delate neskonalou radost, jsem na vas pysna a kazdy zapas vam drzim pesti, zatim to funguje!!! Ja se mam dobre, ale sobotni zapasy mi tady chybi,asi budu muset zajit na nejakou zdejsi ligu:-} FK Borek Oleeeeeeeeeeeeeeeee
Caudy, tak co se tyka fotbalutak moc nevalim, protoze nemam cas, obcas si stihnu zabehat, ale to je asi tak vsechno, v praci se nabeham dost. Strelky jsem zatim zadny nekupoval protoze jsem si na ne jeste nevydelal, ale az pojedu domu urcite nakoupim nejaky poradny. Akorat se bojim jestli mi k necemu vubec budou, kdyz to takhle valite. No tak at se dari a v Italii preju hodne stesti a penez.
FKB Oleeee.

<< < 180 181 182 [183] 184 185 > >>