Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 182 183 184 [185]
Dobrý den, chtěl jsem pochválit vaše vydařené internetové stránky a upozornit na nově spuštěný server o jihočeském fotbalu www.jihoceskyfotbal.cz /je tam i ikonka ke stažení/
Na webu najdete všechny výsledkové servisy z krajských okresních soutěží na jihu Čech, aktuality, fota, osobnosti a další. Zaslat nám můžete i foto vašeho týmu, které zveřejníme v sekci Foto týmů
No Vivaldinu se tedy pekne rozjel, ale nerekl bych, ze nas Vltava zas tak moc prehravala. V prvni puli nemeli prakticky ani jednu sanci a ve druhe jednu 100% a pak tu strelu a primak, jinak to nebyl az tak obrovsky tlak. Ale je fakt, ze je jeste stale co zlepsovat. Ve stredu me trenink mine, mam prsty na noze v barve zrale svestky, pote co se mi jeden z vltavskych hochu kolikama prosel po noze a na kopani do mice to fakt nevypada, snad v patek...
Tak je to doma :) prvni zapas 2:0. Pan Novotny piskal s prehledem, kdo tam byl tak se mnou bude urcite souhlasit!
Uz jsem natesenej Fk Borek olééééééééééééééééééééééééé.
Tak dneska to zase vypukne, snad nas p. Novotny necha hrat fotbal a necha zast doma. Jinak vcera jsem byl slusnej pan, takze to snad bude videt i na hristi...
No tak to si nas teda nepotesil, asi pojedem vsichni tri s tebou na dovcu :) at ten zapas kluci v klidu dohrajou v jedenacti :))
Cao hošíí. Tak mám pro vás dvě zprávy: jednu špatnou a jednu dobrou. Tak začnu tou dobrou, na první zápas s Vltavou nebudu neboď budu travit (snad) dovolenou v zahraničí tak by jste mohli bez kurvítka vyhrát. A teď tu špatnou, při nástupu na hřiště v tomtéž zápase budete prohrávat 3:0 neboď nás píská náš oblíbený rozhodčí pan Novotný :-(. Tak si to (Štegi,Stancku,Bejsty) užíte a doufám že nedopadnete jak na turnaji v Drahotěšicích:-)).
S pozdravem
Lajoš
Vzhledem k tomu, ze od zari do cca poloviny unora budu v zahranici nebudu moci uz delat prispevky a clanky k zapasum, zkuste se zamyslet, ko by to mohl po me delat. Muj nejzhavejsi kandidat je zatim "Hošííí",ale ne ze to nechate jen na nem. Nikdo nechce zadny slohy, staci fakta, popisy golu a dulezitych udalosti, sestavu + strelce (doda trena). Je to jednoduche, zabere to tak pulhodinu. Nehlaste se vsichni :))

<< < 182 183 184 [185]