Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 37 38 39 [40] 41 42 43 > >>
Pro Muže, propozice turnaje v Úsilném, sobota 6.8.2011:
Zahájení 10:00 hod.
1. semifinále: SK Úsilné ? Borek 10:15 hod.
2. semifinále: SK Nemanice ? Akra 11:45 hod.
O 3. Místo 13:30 hod.
Finále 15:00 hod.
Vyhlášení výsledků a předání cen 16.15 hod.

Hraje se 2x35min, my hrajeme jako první, takže sraz 9:30hod přímo v Úsilném na hřišti.
Zdar hosi. Jak vubec dopadl turnaj. Byl jsem mimo.
No a zrovna když jsi se dostával do formy.
Nazdárek chlapci :D. Tak bohužel ten posranej kořen se mi stal osudným a od pátku mám berle a výron :D. Leduju co se to dá a mažu ještě víc :D. Doufám, že do soboty se dám do kupy aspon na pár minut. Ale nevím, na jak dlouho takové zranění může být :D. Pěkně potrenujte a v sobotu určitě zdárko
Pro muže a dorost: Tréninky jsou zatím společné a to v úterý a pátek vždy od 18:00. Sraz v 17:45 nejpozději. Sebou kopačky i obuv na běhání.
Pro muže a dorost: První oficiální trénink je v neděli 17.7. Sraz je na na hřišti ve 14:00. Povíme si něco o nové sezoně a dáme fotbálek.
míro s tim moc nepočítej :D
Chtel sem se zeptat jesli bude soustredeni pro dorost ?
Urcite jste si ten postup zaslouzili. Tak uz se tesim na derby kluci. Uz ted je jasny, ze to budou remizy jako vzdycky :). Tak at se nam dari v novem rocniku.
Pro Fanynku - jsme rádi, že máme i fanynky. Program přípravy se právě tvoří, podobně i tým mužů do nového ročníku. Někteří hráči chtějí zkusit změnu a třeba i lepší soutěž. Uvidíme jak prázdninové rošády proběhnou. Zatím je brzy na jména. Trenérem bude nadále Radek Benýšek, pomáhat mu bude dvojice Jan Jordán a Martin Slezák.
Zřejmě první přípravná utkání odehrají během tradičního turnaje na Borku 30.7. (sobota odpoledne ? předvedou se Hrdějovice, Nemanice, Úsilné, Borek). Turnaj zahájí utkání Borek-Úsilné. Program turnaje i další přípravy bude na webu upřesněn.
Derby jistě plus, ale co ty Chrášťany? Výlet za všechny prachy.
že bych oprášil kopačky a rukavice ? přece jen 3.liga je 3.liga :-D
Zdravim vedení. Dočetla jsem se, že nakonec Borek postoupil do 3.třídy? Je to pravda? Jak to vypadá s hráčským kádrem? Podaří se udržet střelci Frank s Kučerou? Popřípadě nějaké nové posily? Jak často budete trénovat a kdy nový ročník začne? Děkuji za informace. Zdena
2011-12
Kadeti - starší přípravka (nově 5+1, ročníky 2001 a 2002 ) bude mít obnovenou premiéru v OS, čekájí je: T.Sviny B, Jankov, Mokré, Borovany, Bavorovice, SKP ČB C, LOKO ČB B, Ledenice, Týn n/Vlt., Mladé, SKP ČB B.

Mladší přípravka (nově 4+1) hraje také skupinu OS - Boršov, Č.Dvory B, Dříteň, LOKO ČB B, Zliv, Nemanice, SKP ČB C, Dynamo ČB C, Jankov.
Výsledky dnešního losovacího aktivu OFS ČB - v nové sezoně čekají muže souboje ve III.tř., sk. A, soupeři: Dívčice, Žabovřesky, Dubné, Bavorovice B, Chrášťany, Mokré, Pištín, Vrábče, Nemanice, Úsilné a Koloděje.

Do OP přijal nabídku doplnit stav za D.Bukovsko (přešlo do I.B) Neplachov, nepřihlásila se Dříteň B. Nahradí je tedy Borek a Vrábče. Opět tedy budou fanoušky očekávaná derby...
Tak sme v třetí no a cooooooooooooooo
no a cooooooooooo
no a coooooo ooooooo oooooooo :D :D :D
http://ceskobudejovicky.denik.cz/fotbal_region/neplachov-pred-losovanim-kyvl-na-postup20110629.html
Taky mi to je divný Vlastíku, proto beru 3 holčiny :D
Dokopna vcetne dívek (vlastních)???to je nejaka novinka???
TO Koty: Mára Londinů už jí měl a také už jí zaplatil. Kubovi jsem tam už toho góla započítal, jinak by platil 25 korun. No a tobě jsem napsal kapitánskou pásku. Ty jsi předtím nic neměl a sice je hezký, že jsi mi do bločku napsal 50 korun, ale páska je za kilčo xD, takže mi v tom nedělej guláš xD ... Fotbalu na-zdar

<< < 37 38 39 [40] 41 42 43 > >>