Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 38 39 40 [41] 42 43 44 > >>
míro s tim moc nepočítej :D
Chtel sem se zeptat jesli bude soustredeni pro dorost ?
Urcite jste si ten postup zaslouzili. Tak uz se tesim na derby kluci. Uz ted je jasny, ze to budou remizy jako vzdycky :). Tak at se nam dari v novem rocniku.
Pro Fanynku - jsme rádi, že máme i fanynky. Program přípravy se právě tvoří, podobně i tým mužů do nového ročníku. Někteří hráči chtějí zkusit změnu a třeba i lepší soutěž. Uvidíme jak prázdninové rošády proběhnou. Zatím je brzy na jména. Trenérem bude nadále Radek Benýšek, pomáhat mu bude dvojice Jan Jordán a Martin Slezák.
Zřejmě první přípravná utkání odehrají během tradičního turnaje na Borku 30.7. (sobota odpoledne ? předvedou se Hrdějovice, Nemanice, Úsilné, Borek). Turnaj zahájí utkání Borek-Úsilné. Program turnaje i další přípravy bude na webu upřesněn.
Derby jistě plus, ale co ty Chrášťany? Výlet za všechny prachy.
že bych oprášil kopačky a rukavice ? přece jen 3.liga je 3.liga :-D
Zdravim vedení. Dočetla jsem se, že nakonec Borek postoupil do 3.třídy? Je to pravda? Jak to vypadá s hráčským kádrem? Podaří se udržet střelci Frank s Kučerou? Popřípadě nějaké nové posily? Jak často budete trénovat a kdy nový ročník začne? Děkuji za informace. Zdena
2011-12
Kadeti - starší přípravka (nově 5+1, ročníky 2001 a 2002 ) bude mít obnovenou premiéru v OS, čekájí je: T.Sviny B, Jankov, Mokré, Borovany, Bavorovice, SKP ČB C, LOKO ČB B, Ledenice, Týn n/Vlt., Mladé, SKP ČB B.

Mladší přípravka (nově 4+1) hraje také skupinu OS - Boršov, Č.Dvory B, Dříteň, LOKO ČB B, Zliv, Nemanice, SKP ČB C, Dynamo ČB C, Jankov.
Výsledky dnešního losovacího aktivu OFS ČB - v nové sezoně čekají muže souboje ve III.tř., sk. A, soupeři: Dívčice, Žabovřesky, Dubné, Bavorovice B, Chrášťany, Mokré, Pištín, Vrábče, Nemanice, Úsilné a Koloděje.

Do OP přijal nabídku doplnit stav za D.Bukovsko (přešlo do I.B) Neplachov, nepřihlásila se Dříteň B. Nahradí je tedy Borek a Vrábče. Opět tedy budou fanoušky očekávaná derby...
Tak sme v třetí no a cooooooooooooooo
no a cooooooooooo
no a coooooo ooooooo oooooooo :D :D :D
http://ceskobudejovicky.denik.cz/fotbal_region/neplachov-pred-losovanim-kyvl-na-postup20110629.html
Taky mi to je divný Vlastíku, proto beru 3 holčiny :D
Dokopna vcetne dívek (vlastních)???to je nejaka novinka???
TO Koty: Mára Londinů už jí měl a také už jí zaplatil. Kubovi jsem tam už toho góla započítal, jinak by platil 25 korun. No a tobě jsem napsal kapitánskou pásku. Ty jsi předtím nic neměl a sice je hezký, že jsi mi do bločku napsal 50 korun, ale páska je za kilčo xD, takže mi v tom nedělej guláš xD ... Fotbalu na-zdar
Taky vezmu děti a manželku taky nechám v práci. V sobotu zdar.
ondro jeste tam ma mara londinu kilo za kapitanskou pasku a vachta gola, tak si to pis :D:D:Da ja mam 150 kc
Tak to vezmu děti. Manželku radši nechám v práci. Někdo musí holt makat.
Dorost! Poslední pokuty pro jarní část sezóny 2010/2011!!! Přineste to v sobotu na dokopnou ...

Kotápiš - 100,-
Čížek - 405,-
Bambule - 250,-
Zeman - 200,-
Tyšer - 150,-
Pancíř - 425,-
Panský - 250,-
Neužil - 310,-
Londin A. - 260,-
Hucek - 85,-
Ta Sy - 50,-
Vachta - 75,-
Izotov - 100,-
Sýkora - 55,-
Hanžl - 200,-
ŠTEGBAUER - 10,-
Majer - 50,-
Lanč - 100,-
Šulista - 50,-

Kdo nezaplatí, tak má 2 možnosti... 1. pije a jí za svoje
2. vůbec nechodí
Dorost a Muži:
Jelikož "Dokopná" je celospolečenská akce, svým významem výrazně přesahující pouze fotbalový, potažmo sportovní rámec, je nutné se dostavit v doprovodu přítelkyň, žen a dětí.

Kdo příjde sám, bude pokutován dle platného sazebníku. Jordy, vem si to prosímtě na starosti.

Díky
Pro všechny dorostence, muže a příznivce našeho klubu: Dokopná je 25.6. na hřišti. Sraz ve 13:30, od 14:00 fotbálek a potom si dáme něco dobrého k snědku a k pití. Domů si můžete jít kdy chcete a jak chcete. Zákaz půjčování kol!!!!!!!!

<< < 38 39 40 [41] 42 43 44 > >>