Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 43 44 45 [46] 47 48 49 > >>
Zdravim, tak jsem zpět...Jen bych se chtěl zeptat od kolika je zítra trénink a jestli by mě tam prosím někdo nemohl hodit autem...díky...
Pánové, co je to za výmluvy. Předpokládám, že jste přijeli na zápas aspoň slušně oblečení, aby soupeř viděl, jak vám to sluší. Jestli byl kapitánem Viki, tak se vůbec nedivím. Na ty Strýčice mu to prostě nejde.
Tento týden mi to opravdu pracovně nevyšlo, ale za týden už se pomaloučku začnu otrkávat a v sobotu mi snad dá Beny čuchnout k velkému fotbalu. Tak zdarec.
V sobotu je odjezd na další zápas ve Staré Hlíně zase v 7:30.
omlouvám se z tréninku na celý týden mam horečku
Chci se omluvit za dnesek,ale nestihal jsem,ale v sobotu budu!! :)
Pozor: Muži začínají v sobotu hrát první zápas turnaje ve Staré Hlíně. Bude se hrát 5 zápasů, každý týden jeden. V sobotu bude odjezd v 7:30 ráno od obecního domu z Borku. Hraje se na umělce a je třeba se teple obléci. Pojede s námi asi 6 dorostenců, kterým to upřesní trenér na středečním tréninku. Muži mají trénink ve čtvrtek od 18:00, účast nutná.
zdar, pro dorostence: to že se tady omlouvate z treninku je uplna naprostá p***na! vypada to fakt strasne!! piste trenerum na mobil!!
omlouvám se z dnešního tréninku. nestíhám. ve středu ale už budu
omlouvám se tréninku na celý týden
Z důvodu pátečního plesu, se v sobotu trénink nekoná. Další je v pondělí.
Omlouvám se, že jsem se dnes neukázal na tréninku. Měl jsem dlouho školu tak jsem nestíhal
Omlouvám se z tréninku.
omlouvám se z tréninku
kuře ty jsi pořád stejnej.
Omlouvám se z tréninku
Omlouvám se z dnešního treninku.Za 1. nemám odvoz a za 2. tento týden doopravuji poslední známky.Ve středu bych už měl být.
Omlouvám se z dnešního tréninku.
omlouvám se z tréninku mam školu do čtyř a pak máme ve škole den otevřených dveří
Zdar dorostenci.První trenink je 10.1.na Hluboké od 17.30.do19.00.Vemte si lisovky kopačky a tenisky a samozřejmě i teplé oblečení budem na umělce venku.Dále bude hala na Borku ve STŘEDU 12.1.od 17.00 hodin!Tam bude vše upřesněno!Jinak přeji všem fotbalistum i příznivcum boreckého fotbalu v roce 2011 pevné zdraví a rodinnou pohodu.

<< < 43 44 45 [46] 47 48 49 > >>