top of page

PORÁŽKU ŘÍMOVA REŽÍROVAL LIBOR HOREJŠ

Už v týdnu jsme věděli, že nás nečeká lehké utkání. Absence několika klíčových hráčů (Hájek,Baščevan,Bárta,Vaník) se těžko nahrazuje a tak musel trenér Stanislav Bryx jak říká sáhnout do archývu a obvolat hráče co už pověsili kopačky na hřebík. Naštěstí se povedlo uhnat P.Vajgla, L.Kantora a L.Koloucha, kteří podali solidní výkon za což jim moc děkujeme.


Utkání začalo v režii domácích, kteří dobře kombinovali a už v 5.min se ve vápně dostal ke střele Libor Horejš a mířil přesně k levé tyči 1-0. Borek dobře kombinoval zahrával řadu rohových kopů a hosty nepouštěl těměř do žádné útočné akce. Vyjímkou byla akce po pravé straně, ale na přihrávku před branku hostující útočník nedosáhl. Ve 22.min vyslal P.Vajgel parádní kolmici na kterou si naběhl Daniel Šťastný a krásným obloučkem přes gólmana zvýšil na 2-0. Ve 32.min zkoušel své štěstí R.Horejš, ale jeho střelu z velké dálky gólman kryl. To už se mu ovšem nepovedlo ve 36. min kdy z 25 metrů napřáhl Libor Horejš a jeho technická střela zapadla za pravou tyč 3-0. Tento stav vydržel až do poločasu.


BOREK VYHRÁL I DRUHÝ POLOČAS

Ve druhém poločase tempo hry upadlo a nehrál se bůhví jaký fotbal. Borek hru kontroloval a Římov neměl dostatečnou kvalitu na to se zápasem něco udělat. V 61.min pronikl R.Horejš do vápna hostů až před gólmana, ale jeho křižná střela levou nohou jen těsně minula zadní tyč. V 69.min postupovali bratří Horejšové dva na jednoho a Libor Horejš chladnokrevně zakončil a skompletoval HATTRICK 4-0. V 85.min dostal útočné choutky i M.Leština jeho střelu však hostující gólman vyrazil a z následné dorážky byl jen faul. Poslední slovo si tak vzal hrdina utkání Libor Horejš, po pravé straně pronikl až do vápna a svým 4.gólem zvýšil na 5-0.


OHLASY:

Stanislav Bryx (trenér FK Borek)

Po zaváhání v minulém kole bylo povinností, aby 3 body zůstaly na Borku . Stále v kombinované sestavě podali kluci dobrý výkon již v prvním poločase. Druhá “půlka” byla z naší strany přizpůsobena vývoji utkání a nejdůležitější bylo dohrát bez dalších zranění což se nám úplně bohužel nepodařilo. Střelecky se dařilo Liborovi Horejšovi a proto Horda ještě jedna gratulace k čtyřem “kouskům “.

30 zobrazení0 komentářů

Комментарии


bottom of page