top of page

BOREK PŘEHRÁL LÍDRA I VENKUPoslední kolo nás zavedlo do Jindřichova Hradce, kde jsme sehráli utkání proti první Nové Včelnici, která zde měla provizorní domácí hřiště. Na obou stranách chybělo několik klíčových hráčů, přesto se s tím lépe vypořádali hosté.


KOCINA OTEVŘEL SKÓRE


První gól mohl dát hned v úvodu R.Horejš, ale v dobré pozici trestuhodně přestřelil. I nadále byli hosté aktivnější a domácím dělali svým aktivním pojetím hry velké starosti. Z dobré pozice pálil J.Frank, ale také nepřesně. Až následný volej Martina Kociny mířil přesně k tyči 0-1. Za domácí zlobil hlavně Z.Didek, který zatápěl hostující obraně. Do další velké šance se dostával O.Vaník, jeho střelu však zastavilo břevno. Před poločasem byl zbytečně vyloučen J.Houška. A na závěr M.Kocina trefil tyč.


BOREK ZASLOUŽENĚ VYHRÁL


Kdo si myslel, že Včelnice Borek v druhé půli přejede byl na omylu. Hosté i v deseti hráli vyrovnanou partii a své vedení mohli ještě navýšit. Další velkou šanci měl R.Horejš, ale gólmana domácích neprostřelil a stejně tak i O.Hanžl a J.Frank. Až v 80.min vysunul J.Frank Martina Kocinu a ten s pomocí tyče pečetil na 0-2.


OHLASY:

Radek Horejš(FK Borek)

Se sezonou jsme se chtěli rozloučit vítězně a výhrou nad aktuálním mistrem dokázat fanouškům, že by jsme si postup zasloužili. V utkání jsme podali skvělí týmový výkon a zaslouženě vyhráli. Jen škoda těch zahozených šancí...


FK Borek oléé20 zobrazení0 komentářů

Comentarios


bottom of page