top of page

SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI MUŽŮ V OP

Po koronavirové pauze mohla v létě opět začít soutěž OP mužů a naším cílem nemohlo být nic jiného než pokusit se podzimní část vyhrát pro případ, že by se už jaro nedohrálo. To se nám nakonec s vypětím všech sil podařilo a přezimujeme tak na první příčce o dva body před Zliví, naším největším postupovým konkurentem.

Na podzim jsme odehráli celkem 13 utkání z nichž 12 bylo vítězných a jedno prohrané. Jedinou prohru jsme zaznamenali na Hluboké proti místnímu béčku. V zápase jsme se museli obejít bez trenéra Stanislava Bryxe, který tou dobou čerpal rodinnou dovolenou u moře (asi po 13 letech obětoval jeden zápas :D ) a tak za něj musel zaskočit v tu dobu zraněný Martin Leština. Po bezbrankovém prvním poločase nás začala Hluboká přehrávat a výsledkem byl první gól v naší brance od K.Štabrňáka. Poté jsme zase přidali my a hlavou srovnával Michal Bárta na 1-1. Když už to vypadalo na spravedlivou remízu stal se naším katem podruhé Karel Štabrňák a vystřelil domácím výhru 2-1. Nutno dodat, že to byl náš nejhorší výkon na podzim a znovu už se neopakoval.

Podzim v číslech:

Venku jsme odehráli 7 utkání a nasbírali 18 bodů: 6 výher, 1 prohra při skóre 21:7

Doma jsme odehráli 6 utkání a nasbírali 18 bodů: 6 výher při skóre 31:4

Celkově se naše domácí neporazitelnost vyšplhala už na 34 zápasů (31 výher a 3 remízy) a trvá už čtvrtou sezonu ( dvě se nedohráli kvůli kovidu).

Martin Leština 1

Pověst železného muže si držel Martin Pytel, který nechyběl ani minutu a nasbíral všech 1170 minut.

V závěsu za ním byl pak Radek Horejš s 1150 odehranými minutami.

Martin Pytel udržel ze 13 zápasů 8 čistých kont.

Do jarních bojů si můžeme jen přát ať jsou všichni hráči zdraví a výsledkově se nám daří alespoň jako na podzim.