top of page

ÚVOD JARA SE DOMÁCÍM NEPOVEDL

Borek doma přivítal fotbalisty Kamenného Újezdu a šlo tak o souboj týmů ze spodu tabulky. Domácí vstoupili do utkání aktivně a v 6.min se ujali vedení. Poprvé se v našem dresu střelecky prosadila nová zimní posila Karel Holzepel a byla to střela parádní z trestného kopu 1-0. Vedení nám však vydrželo jen dvě minuty, když jsme propadli v obraně a šanci hostů ještě chytil M. Michal s následnou dorážkou už nemohl nic dělat 1-1. Zlomový moment utkání přišel v 16.min, kdy M. Michal fauloval hostujícího útočníka před vápnem a byl vyloučen. Do branky tak musel Josef Endlicher a hned čelil trestnému kopu hostů. Ten proměnil svým prvním gólem J. Greguš a poslal hosty do vedení 1-2. Celá hra domácích se rozpadla a po další chybě v 17.min šli hosté do vedení 1-3. Borek to nevzdával a i v deseti snížil na 2-3 V. Baščevan. Následně mohl vyrovnat O. Hanžl, ale hostující gólman s námahou vyrazil na roh. To byl asi další zlomový moment, protože následně hosté přidali další gól a definitivně tak zlomili odpor domácích. Poločasové skóre se pak zastavilo až na hrozivých 2-7. Druhý poločas se už dohrával jen z povinnosti a po další chybě hosté upravili na konečných 2-8.

OHLASY:

Radek Horejš (FK Borek)

Do utkání jsme vstoupili dobře a také se ujali vedení. Pak jsme ale hostům darovali vyrovnání a po následném vyloučení dělali jednu chybu za druhou a soupeři tak utkání strašně usnadnili. Absence gólmana byla pro nás zlomová.